AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

tomekk

Citat: Kočijaš  u Travanj 28, 2009, 17:12:46
Citat: dado1979  u Travanj 28, 2009, 11:46:05
Neznam pojedinosti al Lacković Vincek pa čak i Plantak voze za AP kad imaju slobodne buseve,da si malo popune kad nemaju posla.
A kad to nemaju posla......?????Pitanje je dali im za taj posao plaćaju???!!!

iskreno, ja nikad nisam vidio da Plantak vozi za ap :-\, a koliko znam do prije nekih godinu i pol vozili su Kocijan, Lacković i Vincek al su prestali zbog neplaćanja.Moguće da ap-u opet fali autobusa, a navodno je sad za vrijeme stečaja situacija pod upravom stečajnog upravitelja koliko toliko pod kontrolom :-\ pa sad opet plačaju, a Vincek je u tome nanjušio lovu ??? ??? :-\ :-\
Inače, od stalnih privatnika koji voze za ap tu je samo Šargač i on osobno vozi svoj bus(da je tako loše ne bi kupio prije koji mjesec setru 315 hdh)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Varaždinac

Citat: manoplan  u Svibanj 30, 2008, 22:50:01
Jedan VW kombi sa njihovim natpisom.Radi se o nekakvom 'poklon vozilu' sa simboličnom registracijom



ctš (za osobe koje su mentalno retardirane)

kuba

#122
Varaždinski vozači su toliko x i x da nema gorih, pogotovo oni koji voze na liniji Split-Zadar-Karlovac-Zagreb-Varaždin. Radi se o jednom polasku iz Zadra u 15:10 sa perona 5. Oni po velikom običaju kasne sa dolaskom oko 5 minuta, i kad dođu onda lijepo najave da stoje po 10 minuta, iako već kasne sa polaskom. Prvo što naprave je to da pokupe sve putnike koji su čekali bus koji kreće nakon njih u 16:00 sati, zatim pokupe svu pošiljku koja se isto čeka za 16:00 sati, ali mjesto da nalijepe nove naljepnice za pošiljku, oni skinu sa stare i naljepe na novu i u đep stave po 50-ak kuna. To sam sve vidio svojim očima, tako da to nitko ne može osporiti. A one x "cure" na informacijama u kolodvoru Zadarskom ništa ne reagiraju na žalbe o njihovom polasku na vrijeme nego kažu da oni tu ništa ne mogu. Ali ja mislim da tu djeluje "plava kuverta" koja se stavlja u putni nalog kojeg oni ovjeravaju na kolodvoru i kad to predaju kažu dotičnoj curi da stoje po 5-10 minuta i ona na to sa velikim smiješkom prihvati i najavi ostalim putnicima koji su po peronima.
Eto koliko tu ima nepravde i prokletosti samo radi jednog polaska sa velikim zakašnjenjem. Užas.   >:(    ???

EDIT by moderator: Molim bez vrijeđanja

tomekk

Danas ujutro u 6:15 na liniji za Zg(Dubrovnik) novi cityliner VTV Pavlića :o :-\-ne znam šta se sad opet dešava u ap-u da se opet vraćaju privatnici.Inače danas je 7.5., al rasplet i daljnji razvoj stečaja još mi nije poznat....
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

buSHunter795

Na vratima ove gore setre 215..piše Pakšec turist!
Znači bio je 'posuđen' AP Varaždinu kao gb160
Čudno je smo..prije nego što je došao u VŽ..što je prije bio isto Pakšec!  :D

tomekk

Evo, kao što znate, 7.5. je bilo ročište na sudu pa sam se malo raspitao i dobio odgovor na poslovnom forumu

Citat:Priznata potraživanja vjerovnika iznose cca 260 mil kn. Porezna cca 70, Zovko cca 49, Drava 26, Leon Sulić cca 8, ZABA 23, CO 16, Larus 1,5 Croag itd. Tvrtka u stečaju ostvaruje 1 mil dobiti mjesečno (i uredno plaća sve obaveze). Stečajni upravitelj predlaže osnivanje novog društva i njegovu prodaju za cca 85 milja, i rasprodaju nepoterbnih nekretnina.

u roku od 30 dana trebala bi past odluka...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

erobuss

Nisam nikakav pravnik, ali kakva Zovko ima potraživanja? Pa zar nije na osnovu tih potraživanja i postao većinskim vlasnikom?  >:(

tomekk

Citat: erobuss  u Svibanj 10, 2009, 18:45:55
Nisam nikakav pravnik, ali kakva Zovko ima potraživanja? Pa zar nije na osnovu tih potraživanja i postao većinskim vlasnikom?  >:(

Koliko znam i ako se dobro sjećam, Zovko je kupio AP da bi sa ostvarenom zaradom nadoknadio ono šta su mu dužni.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

erobuss

Citat: tomekk  u Svibanj 10, 2009, 18:58:54
Koliko znam i ako se dobro sjećam, Zovko je kupio AP da bi sa ostvarenom zaradom nadoknadio ono šta su mu dužni.

Kako je kupio? Tako što je uplatio novac za dionice ili je bilo neko prebijanje za dug? Ovo mi nije jasno, vlasnik tvrtke od nje same potražuje toliko love. Abnormalna situacija  ::|

tomekk

Citat: erobuss  u Svibanj 10, 2009, 19:09:11
Citat: tomekk  u Svibanj 10, 2009, 18:58:54
Koliko znam i ako se dobro sjećam, Zovko je kupio AP da bi sa ostvarenom zaradom nadoknadio ono šta su mu dužni.

Kako je kupio? Tako što je uplatio novac za dionice ili je bilo neko prebijanje za dug? Ovo mi nije jasno, vlasnik tvrtke od nje same potražuje toliko love. Abnormalna situacija  ::|
Koliko sam upoznat kupio je najprije u zimi 2007 69 630 dionica, a kasnije u ožujku 2008. nešto više od 11 000
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Varaždinac

Zovko potražuje za gluposti! A i onih 49 miljuna je dobio natrag negdje trostruko više!

tomekk

još se ne nazire kraj, a mjesec dana od ispitnog ročišta skoro je već prošlo....

http://www.regionalni.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1458&Itemid=2
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

zlikowszky

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tlimfocit

danas pavlićev starliner u splitu na liniji iz dubrovnika