AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

tomo

#210
Ja se isto nadam da će biti Autotrans iako to već lagano vodi (ali ne znači) i ka oligopolu, ali bolje i oni nego stranci ili Zovko i Presečki... Važno je da održavaju autobuse i upotpunjuju vozni park , a najbolji primjer je sam Autotrans i APP ...

tomekk

Citat: tomo  u Travanj 27, 2010, 22:29:40
Ja se isto nadam da će biti Autotrans iako to već lagano vodi i ka oligopolu, ali bolje i oni nego stranci ili Zovko i Presečki...

Iskreno, meni se od ovih opće niko ne sviđa.Za Autotrans pričaju da su male plaće, stranci će nam dovest jeftino tursko smeće, s Zovkom previše neugodnih iskustava dok Presečki isto nije ništa bolji.Da nisu dugovi tako veliki, firma bi se kroz koju godinu sama izvukla jer sad konstantno posluju s dobiti i k tome se još kupuju autobusi-u 8 mjeseci kupljeno je 15 autobusa, a nadam se da ih bude još.Iako je zbog ovih dugova možda još daleko, AP se uzdiže i vraća na stare puteve tako da treba dobro promislit kome će se firma prepustit jer previše su ju uništavali prethodnici, a nadam se da nitko neće dopustit i takvu budućnost.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomo

Citat: tomekk  u Travanj 27, 2010, 22:38:53
Citat: tomo  u Travanj 27, 2010, 22:29:40
Ja se isto nadam da će biti Autotrans iako to već lagano vodi i ka oligopolu, ali bolje i oni nego stranci ili Zovko i Presečki...

Iskreno, meni se od ovih opće niko ne sviđa.Za Autotrans pričaju da su male plaće, stranci će nam dovest jeftino tursko smeće, s Zovkom previše neugodnih iskustava dok Presečki isto nije ništa bolji.Da nisu dugovi tako veliki, firma bi se kroz koju godinu sama izvukla jer sad konstantno posluju s dobiti i k tome se još kupuju autobusi-u 8 mjeseci kupljeno je 15 autobusa, a nadam se da ih bude još.Iako je zbog ovih dugova možda još daleko, AP se uzdiže i vraća na stare puteve tako da treba dobro promislit kome će se firma prepustit jer previše su ju uništavali prethodnici, a nadam se da nitko neće dopustit i takvu budućnost.
Daj Bože da opstanu sami, ali između dva (ili više) zla onda biram ono manje, a i NAŠE je.....  Vjerovatno je istina što spominješ, ali to znači i sigurna radna mjesta(što bi ugovorom prvenstveno trebalo osigurati, bilo kojim ugovorom neovisno sad o ovoj temi), pa makar, nažalost, i uz manje plaće.... ali plati mi i daj mi da radim - cilj je ovih narednih godina!!! da li će biti bolje, ne vjerujem jer može samo gore.....

tko

U pravo zato govorim za Autotrans jer je dobar pokazatelj na temelju samog autotransa a i Požege,a što se tiče plača nisam upućen al ko da bi kod stranaca bilo puno bolje.

tomo

#214
Citat: tko  u Travanj 27, 2010, 23:47:50
U pravo zato govorim za Autotrans jer je dobar pokazatelj na temelju samog autotransa a i Požege,a što se tiče plača nisam upućen al ko da bi kod stranaca bilo puno bolje.
Nikakva nova privatizacija i ostale pretvorbe ne smiju proći nezapaženo ni našem forumu.... ukoliko dođe do nekih nedoličnih stvari koje su u nesuglasju s nama i sa Zakonom predlažem javna nesuglasja s time ili peticije ili nešto slično... samo da NIJE STRANAC ili ZOVKO.... Da imamo (a  nažalost nemamo) "pravno" reguliranu udrugu mogli bismo dati svoju podršku određenom prijevozniku....

conecto

Ne znam može li i Autotrans toliko gutat, odnosno sve to izdržat ??? Takva velika okrupnjavanja u Hrvatskoj nikad nisu završila dobro (npr. Pevec). Pa i AP VŽ je ne tako davno gutao firme kao što su CroatiaBus, Šibenik, pa na kraju zajedno s njima potonuo, a čini mi se da je prije toga uvijek izgledao više nego dobro (do tad su imali stvarno nove kvalitetne buseve).
Ne znam ni da li i Autotrans može još tako dugo - priča sa Zadrom mi već nekako miriši da nema više baš previše snage za izvlačenje drugih iz gov..a.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tko

Ma nemožeš upoređivat to sa Pevecom,pevecu kad je došlo do gra on se okrenuo na prehrambene proizvode pa to je smiješno,a nadalje sa tim kamionima pa on je svijesno ušao u tu investiciju koja ga je i koštala sudbine  samo da sruši cijene prijevoza u RH što mu je u konačnosti i uspjelo.Po meni je tu sve krivo vodstvo mislim na peveca.Što se tiće Ap-a nadam se da će se to riješti na korektan način tako da svi budu zadovoljni od radnika koji su najbitniji pa sve do vjerovnika i eventualnog novog vlasnika.

conecto

Kad sam spomenuo Peveca, naveo sam ga kao primjer prenaglog okrupnjavanja (po mom skromnom mišljenju), sličan mi se primjer čini i AP VŽ u neko ranije vrijeme, pa se iskreno bojim da se slično ne dogodi i ATR
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tomekk

Ugovor s VTV Pavlić nije produžen te su jučer autobusi bili na čišćenju, stavljene su im VTV naljepnice  i danas izgleda otišli za Zagreb :)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

buSHunter795

Aww, nostalgija.. Danas su 565 i 577 posjetili Zagreb..veselio bih se i ponekom Steyru (kao Presečki)

tko

Vozi se danas u ovom kolko vi hvalite Eurobusu,pa to je najveće smeče od atutobusa koje postoji posebno ovi niski što voze za Zagreb,bučan,skučen, neudoban, klima radi katastofa odnosno ne radi,tvrda sjedala ko da sjediš na klupi u parku........... ukratko katastroffa

tomekk

Raspored prometovanja sezonskih linija

Btw, jučer na linijama za Zg vozili Lacković i Kocijan i to nije prvi put od početka 5. mjeseca, a jednom je vozio i Ivkov katni neoplan ex Herc tours.
Znači, opet je vrijeme za shopping ;D
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

zaza

stigla još dva Volva 8700 registrirani ali još nemaju gb

tko

Sacuvaj boze tih govna od volva

conecto

Citat: tko  u Lipanj 05, 2010, 20:59:57
Sacuvaj boze tih govna od volva

Može malo konkretnije?
Za Eurobuse si barem opisao (par postova ranije) što ima ne valja, zar ne valja ni 8700?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...