Autobusi na probi

Autor shef, Studeni 14, 2011, 10:46:46

ikar

Ako stiže, stiže na probu. I zna se ko će je voziti!

kico101

Citat: ikar  u Studeni 26, 2011, 18:36:24
I zna se ko će je voziti!
Da li je to, na kraju krajeva, za ovu temu, uopće bitno? Bitno je hoće li doći ili ne i da li će zadovoljiti ( bus, a ne vozač ) ili ne.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Citat: zvone16  u Studeni 26, 2011, 18:19:29
Ste dobili informacije da stiže SETRA u gradskoj izvedbi  bus123

Čemu uopće ovo pitanje u ovoj temi ?

Citat: ikar  u Studeni 26, 2011, 18:36:24
Ako stiže, stiže na probu. I zna se ko će je voziti!

Naravno da se zna, ne budi smiješan

Citat: kico101  u Studeni 26, 2011, 23:57:56
Da li je to, na kraju krajeva, za ovu temu, uopće bitno? Bitno je hoće li doći ili ne i da li će zadovoljiti ( bus, a ne vozač ) ili ne.

Bitno ?  A čuj, realno gledajuć jednoj firmi nebi trebalo bit bitno ko će vozit, pa onda nebi bilo ni nama. Al pošto UVIJEK to potrefi jedne te iste, onda se ljudi malo zapitaju: pa šta smo mi ostali stvarno takvi debili da nesmijemo ni uć unutra malo pogledat bus kakav nikada neće Autotrolej kupit

zvone16

Ma ispričavam se šta sam stavio ovdje ... Kad je već bilo pisano i promatrano ovu temu pa sam na brzinu stavio ovdje  8)
ZvoneXp

ikar

Probna Setra S415NF danas odradila dva ili tri kruga na 3ki. Neznam gdje će sutra voziti. Ali pretpostavljam da neće ići na 4 i 7a.

zvone16

Da, preljepa je kad vozi navečer ... Jedino mi zadnji kraj nije baš nešto, ali i dalje je super naspram Iveca
ZvoneXp

kico101

Citat: zvone16  u Studeni 29, 2011, 20:28:44
Da, preljepa je kad vozi navečer ... Jedino mi zadnji kraj nije baš nešto, ali i dalje je super naspram Iveca
O čemu ti to? Ako misliš na Setru na probi, treba citirati post na kojega se to odnosi ( osim, ako nije u slijedu ). Dajmo, malo ozbiljnosti ili počinje djelovati eraser.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

A i lijepo bi bilo navesti gdje je vozila navečer...

tramvajac 92

Jel ima slika za Setra S415NF?

NP-549


kico101

Vidim da je u tijeku plavljenje stražnjeg kraja na nekom Conectu. Oće'l to bit allarround ili samo backside?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Lion

Iako je Setra pojam i stvarno su fantastični autobusi, sumnjam da će izdržati ono što Connecti izdržavaju. Presofisticiran je taj bus za naše krajeve, pa vjerojatno će subotom vozit 6-icu ili će bit takvih bisera, pa će se raspast pod opterećenjem nakon godinu dana.
Pretpostavljam da je na testiranju verzija sa troje vrata kao ova na slici ispod?

copyright: flickr.com
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

NP-549

#27
Ne, ima uska prednja vrata i dupla na sredini, a zadnja nema.  Oboja vrata se otvaraju prema van (ko na 577 i 579).  I bus se sigurno neće raspast nakon godinu dana jer će ovdje vozit na probi 4 dana i nećemu ju sigurno kupit, to budi bez brige.  A osim toga, te špreha o osjetljivosti i sofisticiranosti su samo za one koji se previše ne kuže u autobuse.  To vam je najobičniji Mercedes Citaro, tj Setrina karoserija i oprema na šasiji od Citara i naravno sa MB motorom.  Čak je i tabla i sve oko vozača identično ko na Citaru.





421

Lijepa uvertira za Citelise! ;D  Bus vjerojatno vozi(e) odlikaš(i)? Uzdasi zadovoljstva čuju se do ZG!
Kao što NP piše, to je u biti Citaro.EVObus sve novotarije isprobava na Setri i nakon pozitivnih reakcija i odziva se ugrađuje u ostale  EVO bus123 bus123 eve.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Lion

Citat: NP-549  u Studeni 29, 2011, 22:36:08
To vam je najobičniji Mercedes Citaro, tj Setrina karoserija i oprema na šasiji od Citara i naravno sa MB motorom.  Čak je i tabla i sve oko vozača identično ko na Citaru.

Pa u tome i je poanta, Citari II se nisu baš pokazali vjerodostojnima. Dosta su se kvarili. Zato pomalo sumnjam.  :-\
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!