Nabavka novih autobusa (obnova voznog parka)

Autor man134, Studeni 29, 2007, 11:11:52

narancasti

čitao sam u NEWSu da bi autobusi trebali doci do feste Svetog Vlaha

kriticar

Najnovija info je da do feste dolazi šest novih city-ja i pet Isuzu interurban(prigradska verzija).
Takaođer kruže i drugačije verzije o broju  buseva, ali prije navedena je najizglednija.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

kriticar

#17
za Libertas bi najbolje bilo da po principu staro za novo, ako to pali  10 SL222, 5 SL263 i 10 lion's classica zamjeni za 20 lion's city-ja sa A/C i 5 buseva također sa A/C koji bi bili primjereniji od sadašnjih Lion's classica Ü za Cavtat i Plat.
Tada bi imali 32 City-ja,5 buseva za Cavtat i 15 lion's classica Ü za ostale prigradske i školske linije kao i 20 Isuzu za prigradske i školske te pet za gradske i kraće prigradske ,nešto SU220 i cabrije,a i možda koji Tam,ako još nečemu vrijede.
sve to pod pretpostavkom da su već naručeni 6 city-ja i 5 isuzu interurban o čemu se priča.
Jedino bi im nedostajali busevi III kategorije za posebne vožnje,a i za liniju za Orebić,ali i to mogu riješiti tako da uzmu manji broj city-ja(npr.16), a umjesto ovih 4 ili regio ili classic Ü bez stajaćih mjesta.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

narancasti

Citat: kriticar  u Srpanj 03, 2008, 21:24:03
Najnovija info je da do feste dolazi šest novih city-ja i pet Isuzu interurban(prigradska verzija).
Takaođer kruže i drugačije verzije o broju  buseva, ali prije navedena je najizglednija.
Evo još novije vijesti :
Grad Dubrovnik kupuje 10 klimatiziranih autobusa
Trebamo se malo strpiti jer bi tek trebali stići u 2mj 2009.g


http://dubrovniknet.hr/?vijest=1626

man134

nemam rjeci,sta ce libertasu po gradu klimatizirani busevi kad se svako malo vrata otvaraju,i da nekadem jos libertas ima gradskih autobusa,a fali prigradskih

lionsclasic

#20
Potrebni su im radi dizanja kvalitete usluge možda.Jer prepostavljam da nije lako objasniti strancu 01.08 da je u autobusu  koji nema klimu.Jer kad pogledaš Libertas je JAVNI GRADSKI PRIJEVOZ.Sto neznači da nebi trebalo uložit nešto eurića i u prigradske autobuse  i ja osobno nevjerujem ako budu dolazili gradski autobusi(što je po svemu sudeći sigurno)da neće doći i koji prigradski.


man134

cuo sam da ce novi autobusi koji dodju voziti za mokosicu a ove sada sataviti za grad,navodno da su puno presli pa i cavtatski cu puno presli isto voze...

narancasti

Citat: man134  u Kolovoz 05, 2008, 11:57:10
cuo sam da ce novi autobusi koji dodju voziti za mokosicu a ove sada sataviti za grad,navodno da su puno presli pa i cavtatski cu puno presli isto voze...

pa vjerovatno ce se mjenjati svaka dva tjedna kao i prije


lionsclasic

#25
predmet ponude:Midiautobusi ???
Sad mi ništa nije jasno može li netko pojasniti ovo midiautobus.                                                                                                                 Ponuda od s-leasinga jeli to gotov poso ili tek ponuda.nepiše koji proizvođač isporučuje vozila.jer slučaju zg dokazuje da je sve moguće,pa tako me nebi čudilo da se po Dubrovniku počmu voziti mercedesi,Irisbus-i ili neki treći.Znali itko što je kupljeno za 22,1 milion kuna

brioni

#26
koliko kužim ;)

1. ovo su ugovori o leasingu sa s-leasingom od 26 i nešto milijona kuna bez pdv-a

2. javna ponuda di se mogu javiti proizvođaći tj. njhovi posrednici u hr još nije objavljen

Oprostite ako ima pogrešaka

kriticar

Sada kruži priča da dolazi 6 isuzu i 10 lion's city.
Na radiju sam prije nekog vremena čuo da i opčina Konavle daje lovu za neke buseve. Jesu li to ti Isuzu? Iako bi bilo bolje da kupe nove buseve za Cavtat( g.br.113 i 114 vec imaju pređenih preko 400 000Km)
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

travego 580

#28
to je priča koja je stara koliko i o 10 lions city-a.ja sam čuo da ti isuzu-i dolaze ali u citybus izvedbi motor 220 ks cjeli na jastucima 20-ak siceva sa stajaćim mjestima/ja mislim da takav isuzu je bio na probi u Libertasu nedavno a u voznom parku ti ih već ima olimpia express iz Budve( MNE).Ja mislim da ti je to kupila  ali ne sve opcina Konavle

travego 580