Vincek – fotografije

Autor Tomek, Srpanj 12, 2008, 14:32:18

podgora

Jeli ovo novi ili polovnjak

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Nalc

Da si bolje pogledao slike vidio bi dvije stvari. Njemačke izvozne tablice i natpis MAN Top Used na stražnjem staklu! Treba prijevod?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk


smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Dreamwalker

Nijedan nije kupljen novi. Puno jeftinije je kupiti godišnjaka s malo kilometara, pogotovo ako se kupuje za Flixbus. To je po meni najpametnija kupovina.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Vozač0306

Citat: Dreamwalker  u Kolovoz 25, 2017, 09:32:23
Nijedan nije kupljen novi. Puno jeftinije je kupiti godišnjaka s malo kilometara, pogotovo ako se kupuje za Flixbus. To je po meni najpametnija kupovina.

Nije istina, ima i potpuno novih autobusa koji su kupljeni.

MAN464

1. Slavonijin je bio od Univers reisena ostala 3 su kupljena potpuno nova ovaj je star svega par mjeseci ili godinu dana ovaj je bio promocijski i odlican je i zelim im sve najbolje sa njim  hi pivkan
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Dreamwalker

#696
Niti jedan Skyliner N 1222 u Hrvatskoj nije kupljen novi. Čak ni Slavonijini nisu bili novi, nijedan od 4 komada. Ovaj zadnji (0022) je čak i stariji od ona dva koja su došla u isto vrijeme  (000 i 0000), a ima i MAN Top used naljepnicu.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Vozač0306

Citat: Dreamwalker  u Kolovoz 25, 2017, 11:11:12
Niti jedan Skyliner N 1222 u Hrvatskoj nije kupljen novi. Čak ni Slavonijini nisu bili novi, nijedan od 4 komada. Ovaj zadnji (0022) je čak i stariji od ona dva koja su došla u isto vrijeme  (000 i 0000), a ima i MAN Top used naljepnicu.

Aha, pardon ja sam mislio na Vicekove buseve općenito, a vi ste pričali o Skylinerima

mate

MAN dovezao NK Varteks na nekadasnji prvoligaski, a danas treceligaski okrsaj protiv Marsonije


Paško

S Tourismom sam putovao od Zagreba do Mannheima (slike su napravljene na Landzeitu), a s Coachem od Münchena do Zagreba. Bilo mi je udobnije u Coachu, ali razlog tomu je i stopostotna popunjest Tourisma naspram možda 3/4 Coacha.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!


Majstor

Samo mi sudite pošteno !

podgora

Citat: Majstor  u Rujan 21, 2017, 17:26:55
Gdje je to slikano
Ovo ti  je s fb

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Vozač0306

Citat: Majstor  u Rujan 21, 2017, 17:26:55
Gdje je to slikano

DA, slike su preuzete s facebook stranice Vincek Autobusi

usput evo još jedne fotke Skylinera, ali ovog puta starijeg, također slika preuzeta s fb

mate

Sluzbeno vozilo 2.sezone RTLovog showa "Zivot na vagi"