Darko Tours - razno

Autor Eurobus av120, Prosinac 07, 2007, 00:18:44

mate

Ocito netko kome nije odgovaralo kod njega se nastoji osvetiti njemu s takvim nacinom pisanja, po meni takve stvari nisu za forum, ako netko misli drukcije, onda ok...

Nalc

Jok. Nije jedini. Prijatelj isto otišao, nakon 5 godina. A i poznavajući mladog Štiha, nije pao daleko od drveta...

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk


Dreamwalker

Uzeli su 3 Setre 515 HD. 2 su sigurno glanc nove, ali mislim da su sve glanc nove.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

sniff

Frend me uvjerava da je išao sa Darko Tours katnim busem u Munchen pred tjedan dana, tvrdeći da nije sive, već smeđe nijanse.  Nešto novo, druga firma, ili zajeb* ?

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk


s431dt

Zajeb ili frenda muci vid...siva setra se vozi jos kod darka ;D
istina!!!

ChRiStIaN

Prodane 4xS415GD i to redom, KR606HJ, KR590HI, KR232IC i KR232ID. Prodan Sprinter KR225GD, prodani obadva Renault Masteri.

Kupljene dvije Setre S515HD i nose tablice KR644JI i ZG1111CT. Ova druga bude vjerojatno isto na KR uskoro.
@ Autobusi Hrvatska @

5AR

#141
Obje Setre su S516HD s tim da je prva ex Promet Makarska a druga ex Touring Hr

edit: obje su ex Touring da.

Dreamwalker

Obje su ex Touring. Prva je ex 1010-CT
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

ChRiStIaN

Je, 516HD su, nisam mogo editirati kad sam skuzio gresku. Sorry. Ex Touring obje.
@ Autobusi Hrvatska @

VanhoolTX

Prodali su Setru 517 HD u Makedoniju,prevozniku Hak Bus Tetovo koji je uvezao jos jednu Setru 517 HD iz Njemacke.

s431dt

istina!!!

Osoblje

Ovaj tjedan isporučena su im 2 nova MAN-a. Slika je s njihovog Facebooka :)

KR-720-JP
KR-730-JP
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Man coach2

Citat: mate  u Kolovoz 08, 2017, 07:52:29
Ocito netko kome nije odgovaralo kod njega se nastoji osvetiti njemu s takvim nacinom pisanja, po meni takve stvari nisu za forum, ako netko misli drukcije, onda ok...
Svaku riječ potpisujem, radio kod njega pola sezone, kada vidio kakav je muljator ostavio sam mu bus sa putnicima i dalje morao sam voziti

Dreamwalker

Setra S 431 DT bye bye. Prodana u Srbiju :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421