Pleso prijevoz - razno

Autor setra, Travanj 12, 2012, 14:37:08

setra

u Splitu  u noći sa četvrtka na petak ukraden je TRAVEGO ST-543-PC...pa ako ga netko zapazi ili uoči javit najbližoj policiskoj postaji ......Unaprijed hvala !!!!

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


shef

Mi kad "ukrademo" tekst iz Novog Lista uvijek lijepo potpišemo, napišemo autora članka, ponekad i slike. Novi List...

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

setra

mali ali bitan dodatak .....na lijevoj strani autobusa između natpisa ;ZRAČNA LUKA SPLIT i logotipa CROATIA AIRLINES ima mali logo kao na zadnjem dijelu autobusa ,e upravo tu di je taj mali logo tu je autobus malo zafrižan cca 20 -25 cm....tako u slučaju da su naljepnice i skinute taj se dio lako uoči .......




shef

Gledajmo to i s pozitivne strane. Em se čita ovaj forum, em su prestali stavljat idiotske slike američkih školskih autobusa koji nemaju veze s vezom... Ovako se bar zna da je to baš taj autobus.
Iako, bojim se da je iste sudbine poput Puminog ili Brioni Tourisma i još nekih...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

manoplan

#7
Citat: Marek  u Travanj 13, 2012, 14:35:20
Još jedni kradljivci  >:(
Ja sam poslao neke mailove na redakcije i ovi iz Večernjeg su makli sliku. Međutim, nije mi bio cilj da maknu sliku, već da se nauče ne uklanjati izvor ako je koriste.
Slika bi kao trebala pomoć u pronalasku busa, ali čisto sumnjam. Ako ga nisu Pišonja i Žuga posudili iz zajebancije, onda je vjerojatno već negdje daleko van Hrvatske.

Tomek

Nabrzinučitam ovu temu jer sam tek došao na forum, ali ovo zapravo nije Pleso prijevoz Travego nego Bili Zadar samo u dugogodišnjem najmu u PP ;)

shef

Zanimljivo, nema ga tamo uopće u temi, samo je u jednom postu spomenut da postoji.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

COVIK

Tomek je u pravu,Travego je Bili Zadar.Iako mislim da je najmanje važno tko je vlasnik,puno važnije je kako jedan autobus s prepoznatljivim logom na sebi može tek tako dobiti krila.Pa nije to obično auto da ga možeš sakrit u bilo koju šupu,pojatu garažu??

Kolaju priče da je možda odletija priko granice.Kako,kuda pa nije valjda doslovno dobija krila od firme za koju je vozija?A nije ni Split višemiljunski grad da se tek tako izgubi u moru drugih autobusa.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Tomek

#11
Bus je prvo bio u vlasništvu EV Transporta Bjelovar pa ga je kupio Bili Zadar koji ga je odmah dao u najam Pleso Prijevozu.

Tomek

A tko se to vratio -- pa ukradeni Mercedes Benz Travego, očito je nađen negdje, svaka čast

setra


zlikowszky

I meni se čini da to nije taj bus. Npr. crna lajsna ispod bočnih prozora...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....