Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

CONECTO430

 531 nove rege.
   ZG 9468 GA


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

sniff

Imamo ih još od prošlog ljeta.  ;)
Inače, jučer u Dubravi viđen 467 sa natpisom na displayu "224 Novoselec"  ???

CONECTO430

224 dobio reklamu na poklopcu motora danas je na 290/2

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

CONECTO430

#33
Citat: sniff  u Lipanj 16, 2017, 11:29:04
Imamo ih još od prošlog ljeta.  ;)
Inače, jučer u Dubravi viđen 467 sa natpisom na displayu "224 Novoselec"  ???
Ali nije ažurirano... 224 NOVOSELEC zato jer je bio nedeljni raspored pa ide na 224 pa na 213 pa se tako mjenja neznam točno koja je služba. Pa je vjerovatno završio 213 i morao ići na 224 pa se prebacilo odmah. 😆
EDIT: tako služba 804 to je 280/1 ima linije 280, 277, 284 , 224, 274.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Idem samo jednu stanicu :D

sniff


ManNLNG

Gbr.770 buljo...Strašno!
EUROBUS AV120

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

545

Citat: ManNLNG  u Lipanj 16, 2017, 18:54:53
Gbr.770 buljo...Strašno!
Koji je to dio autobusa? Ispod zastitnog stakla kod vrata?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


ManNLNG

Da,sve osim rukohvata je zahrdalo...strasno buljo!Nebi htio da ista dogodi nekome,ispod sjedala ima takoder uzasno puno hrde...
EUROBUS AV120

Ivan

Te pregrade od tankog lima koje imaju kontakt s podom su očito glupa ideja, da su odmaknute 10 cm ne bi im bilo ništa, ovako se natapaju pogotovo slanom vodom zimi...

Ispod sjedala je drugačiji metal i mislim da nije puno različit nego kod ostalih autobusa kad pređu 5-6 godina, to se sve drži.

Najbitnije da ne korodiraju do razine raspada donji držači rukohvata koji su recimo kod Citara I pucali, to je stvarno opasno, ovo je gadno ali na kraju samo bezveze ili izgleda ružno do daljnjeg ili zahtijeva potpuno nepotrebni trošak za zamjenu.


ManNLNG

To je cijeli smisao iveca,nepotrebni popravci i nikakva kvaliteta ali ce služit svrsi... :-\
EUROBUS AV120

Ivan

#41
Gh, uvijek iza grma čuči rasprava o tome kako Iveco ne valja... -.-

A ne znam baš, kao da su sad sitni nepotrebni popravci po putničkom prostoru samo Ivecov problem...
Umjesto da pričamo o konkrentnom j...... problemu, uvijek je Iveco kriv što postoji.

A drugi nemaju nikakve stalne probleme unutra..
Evo primjer kako "stalno nešto" i kod drugih u unutrašnjosti, Nxxx3 svi imaju polugu predzadnjeg reda sjedala iznad motora koja se savija i razmrda iz šarafa, i vrlo rano su morali imati popravke na tome ne samo zbog korozije nego zbog zamora krivo projektiranog metala no uvijek se ponovo rasklima, a Lion's City još gore, nisu imali polugu nego se sjedalo drži samo na tankom komadu metala i jednom sam vidio da dva stokilaša koji su nesretni sjeli tamo padaju 3 stepenice jer je to puklo u vožnji... Takvo nešto još nisam vidio kod Iveca.
A ovo ni nije u toj kategoriji... Eto, sitno, zbrajam pod sitnije stvari kao da su Lion's Cityji su morali svi proći zamjenu bravica na kutijama u putničkom prostoru kad su bili novi jer su pucale kao blesave i poklopci stalno visili nad putnicima, a da ne pričamo o tome kako su solo Citari prolazili sa sitnicama (uz ozbiljna pucanja šasija i sve ostalo), spomenuo sam već pucanje postolja rukohvata baš od korozije od kojih se također može dogoditi svašta putniku, osim tih korodiranih na sredini imate i onaj zadnji rukohvat kod zadnjih vrata na hladilu koji je kod svih labav i nadokrpavan par puta godišnje pa čime god da ga stegnu opet se klima i puca ljudima u ruci, a od vidljivih stvari imate i činjenicu da su sami sebi razvalili prozore dok nisu došli do 10. godine. Samo jednima se gleda kroz prste i kad ugrožavaju sigurnost putnika a drugima "stalno isto" i kad je samo estetska glupost. No dobro, neću više o Ivecu sam protiv svih, pišite što hoćete.

Ja samo znam da sam zaboravio na neke od rupa na svojoj ulici koliko je Ivecu ovjes mekši pa se iznenadim kako MAN udara, i da još nijednom nisam doživio da mi ne dođe jer je u kvaru, vanjska limarija im nije počela hrđati kao ostalima istog godišta, a pogotovo nisam vidio ništa potencijalno opasno za putnika.

No znam da nekima ne valja i gotovo dok će Citaro biti dobar i ako se zapali i nanese vam opekline drugog stupnja jer bi vam Iveco sigurno nanio opekline 3. stupnja, to je Citaru slučajost i svi su živi, dobro super.

CONECTO430

605 već duže vrijeme ima takva vrata


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

CONECTO430

Na gbr. 222 prije 2 tjedna riknuo Displey na liniji 290. Prije par dana na 234 viđen radi. Danas opet na 290 displey ugašen i ima tablu 290.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

man323

Očito displayi garažnog broja 222 imaju problema sa natpisom linije 290.