MAN Lion's City G

Autor man323, Srpanj 16, 2017, 23:28:18

conecto

Dakle više - kod LC 09 farovi jače svijetle kad je prekidač u položaju kratkog svjetla nego na "0", ali i kod dnevnih svjetala uključene su sve gabaritke sprijeda, straga i bočno kao i stražnje pozicije pa čak i displeji linije.
Na novom LC G u položaju "0" svijetle samo prednje LED-ice.
I kad smo već pričali kako je novi MAN trom na startu i kod ubrzanja te zbunjen na uzbrdicama uz prekidač D-N-R moram to djelomično demantirati jer se na većem brdu (konkretno Selčina gdje je prije samog brda stanica) dobro osjeti 360 KS, a također šalta sasvim suvislo i dozvoljava malo više okretaje.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

dominik,

#526
Eto sad je valjda svima jasno što se i vidi na zadnjoj slici ili 421 ima novi obrat situacije?

421

#527
Isto to sam rekao i ja. Drugima vjeruješ više nego meni. U čemu je problem?
:-X temu dnevna svjetla.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

dominik,

#528
421 idemo dalje??
Citat: 421  u Studeni 19, 2017, 09:06:57
Misterij je tek djelomično riješen.
Pri položaju "0" svijetle samo dnevna svjetla (reducirani H7) bez pozicijskih svjetala u faru, bez gabaritnih svjetala sprijeda i straga, i bez stražnjih pozicijskih svjetala. Osim toga na komandnoj ploči nema kontrole i otvaranjem vrata ne pali se svjetlo iznad njih.
Pri ostalim položajima glavnog prekidača, sve se uključuje normalno. Postoje gabaritna svjetla sprijeda i straga, pozicijska sprijeda i straga, te se pale svjetla iznad vrata prilikom otvaranja, a na komandnoj tabli pali se ikona svjetala.

Izgleda da ne pričamo istim jezikom, odnosno svima je jasno što sam napisao osim tebi, jer drugoga objašnjenja nemam, jedino mi pada na pamet da si počeo zaboravljati što si napisao pa si se malo zapleo.

Shole

#529

sniff

Već treći dan za redom na 210 g.br. 587 ( jučer je i 583 bio ).

leonardo123

585 na 269  pivkan

leonardo123

Unutrašnjost  buljo

smogovci.bbb2

I dalje ledice služe za ukras good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Evo ti ledice jučer na 269!
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

584 vozi ili je još na popravku (i gdje, AH ili ARZ) hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

STIB

Netko je neki dan napisao da je vidio 584 na 222 (ili 107?) ali u drugoj temi.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Shole

Silne štete,  maska je bila napuknuta. Možda su čekali novu ili pokrpali staru.

smogovci.bbb2

Citat: STIB  u Prosinac 10, 2017, 10:56:44
Netko je neki dan napisao da je vidio 584 na 222 (ili 107?) ali u drugoj temi.
Je, moj propust >hammer<
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

822DoDo

Samo te ledice muče. Ja se osobno još nisam "dohvatio" tog novog vozila ali sumnjam da bi ih ikad imao upaljene, ljepše mi je kad komplet osvjetljenje radi (barem što se zimskog perioda tiče odnosno smanjene vidljivosti jer ljeti se tak i tak niti jedna svjetla ne vide kad sunce prži). I izbacio bi to jer koliko puta mi se dogodilo da na autoputu u magli nisam vidio auto ispred sebe jer debil ima upaljena samo ta dnevna svjetla, znači odostraga nema niš...

Iako...da...moje gađenje prema tim svjetlima proizlazi iz debilizma raznih vozača koji to ne znaju koristiti, odnosno koriste samo njih a za kratka svjetla i svjetla za maglu kao da nikad nisu čuli. Najte mi zamjerit
Das Beste oder nichts. MB