Rashodi, posudba i selidba vozila između pogona (1)

Autor Ivan, Kolovoz 18, 2008, 21:33:51

Ivan

Mislim da ovo zaslužuje svoju temu...

Dakle, 401 i 402 (iliti 801, 802) su definitivno preseljeni, mislim da sam neki dan vidio 403 (sa tim brojem) na 330...

46 i 51 su još u VG, vidio sam danas 51 na 315, 46 sam vidio u četvrtak na 311, iako mi se čini da bi ih moglo biti još, mislim da sam u srijedu vidio više od jednog plavog na goričkim linijama na Av. HBZ, nisam baš pazio...

Malo OT, ako ovako ostane, čini mi se da će onda školski imati dosta posla na redovnim linijama ove jeseni dok ne dođu novi... Dubrava školske u zadnje vrijeme dosta šalje po sesvetskim linijama, pogotovo 270 i 271/2, i čini mi se da su prestali vrludati po gradskima (kao i Conecti poslije nekog vremena), barem ih ja nisam dugo vidio, to je super... Samo APP će mi ispiti mozak sa njima na 13x, nisam zapravo već dosta dugo ni vidio da voze nešto drugo... ::|

Tomek

Na Goričkim linijama zadnjih dana viđeni i 407 i 413 i da 403 kao 403..

Od SL-a 200 još su živi 867 i 876, ostali dugo nisu vozili

Što se školskih i sličnih tiče vikendom voze na svim linijama sa Črnomerca, od 120 na dalje, a danas je da jedan ipak bude u prigradu gb9 viđen na 165.

Tomek

Jučer osim gore navedenih viđen i gb405 u V.G.

A gb875 i 866 više nećemo vidjeti na cesti




Ivan

Šteta :(, mislio sam da ću stići još koji put uhvatiti 866... Bio je zadnji sa ZF mjenjačem, a stari ZF-ovi imaju i onaj moćni zvuk i čudno trzaju (za razliku od modernih ZF-ova koji samo čudno trzaju i dosadni su u usporedbi s Voithom, IMHO :P).

Još uvijek ne vjerujem, :-\ stvarno nije ostalo gotovo ništa od nekada ogromne flote polovnih SL 200...

A jesu li svih 5 komada O 305 koji još stoje na popisu u upotrebi? Nekako ih rijetko viđam...

Tomek

MAN-ovi SL200 su bili od 1979. godišta do 1984. tako da godine rade svoje, kao i ceste pogotovo oko Velike Gorice koje su ih uništile te su svima mahom puknula podvozja..
Svih 5 O305 je još aktivno i vozi večinom oko Velike Gorice..
BUdući da je sad tamo iz Dubrave gb407 i 413 mislim da će ZET nakon TAZ-ova i Eurobusa prebacivati dalje niskopodne u Goricu što je tužno, ali je već duže vremena naša realnost..
Zanimljivo  je da se od SL-a 200 možda i najbolje drži najstariji sa ručnim mjenjačem gb867, on često završi i na 330  ;D, a posljedice Goričkog održavanja se već vide na SL202 koji su u godinu dvije jako propali otkad su tamo.

Ivan

Citat: Tomek  u Kolovoz 21, 2008, 13:34:16
MAN-ovi SL200 su bili od 1979. godišta do 1984. tako da godine rade svoje, kao i ceste pogotovo oko Velike Gorice koje su ih uništile te su svima mahom puknula podvozja..
Ma očekivao sam ja i prije da će ih i prije izbaciti, samo su mi u glavi još svježe slike po nekoliko komada SL 200 (mnogobrojnih i pomalo dosadnih, nisam ih nikad previše volio :) ) na svakom većem terminalu... :)
Malo možda nostaligije mi se javi i oko njih... Ali nije baš da ću žaliti za njima kao za TAM-ovima, a i MAN-Avtomontažama se sprema isto :'( ...

Sa druge strane, za O 305 (G), iskreno, svejedno mi je (ljubitelji O 305, nemojte me mrziti :P :)).
Pogotovo (OT) O 305 G ex Mainz koje iz nekog razloga ne mogu uopće podnijeti, niti jedni autobusi mi nisu toliko dosadni... Ne znam jesu li možda "krivi" motori koji jedva guraju, ili nekadašnje dosadne žute presvlake na sjedalima, ili nešto drugo, jedva čekam da nestanu...

Ivan


mansg313

Da ali se cini da gb 404 nece u vg jos neko vrijeme zato jer sam bio u dubravi prije nekoliko tjedana i on je bio na parkingu isto kao i gb 410 koji su oboje bili u vg.a onda sam jucer svratio u dubravu i gb 404 je bio u radioni sav rastavljen znaci da su u vg nesto gadno udesili na njemu

mansg313

Da istina je da su sl 202 vec unisteni te da ih se moze vec poceti rezati ali nisu tome samo krivi vozaci i mehanicari iz vg tu je app ucinio dobar dio posla tako da ih je slao na linije kao 110,111,164,165 i slicne na kojimasu jako lose ceste a mehanicari nista nisu skoro radili na njima samo su krali maglenke posude za tekucinu za pranje stakla. a to je onda sve vg koliko je imao dijelova vratio nazad

mansg313

Da samo je jos jedan 0 305 na cesti gb 835 taj je bus dobar  i sve to samo kad ide u neki veci zavoj bus se naginje u jednu stranu kao brod isti slucaj sa 405N gb 403,404,405,801,802 sto su popravili na gb 406-424 i oni su malo bolji

Ivan

Citat: mansg313  u Kolovoz 29, 2008, 10:28:31
Da ali se cini da gb 404 nece u vg jos neko vrijeme zato jer sam bio u dubravi prije nekoliko tjedana i on je bio na parkingu isto kao i gb 410 koji su oboje bili u vg.a onda sam jucer svratio u dubravu i gb 404 je bio u radioni sav rastavljen znaci da su u vg nesto gadno udesili na njemu
Haha, takvo nešto sam i očekivao... Stvarno dobra ideja, poslati niskopodnjake Goričanima kojima su servisi godinama sustavno zapuštani... Bolje da im posude SL-ove i Conecte, ali teško je očekivati od ZET-a da prekine praksu zlostavljanja Goričana najrazvaljenijim autobusima, makar od toga skupljim održavanjem i sebi nanosio više financijske štete nego da im pošalje nešto prikladnije, poput, je l', SL 283, kakve Goričani već imaju (850)...

Tomek

850 je SL263  ;D

Moramo znati da u ZET-u nema nikakvog plana rada, tamo većinom rade ljudi koji samo gledaju gdje bi sebi donijeli korist na štetu poduzeča koje ih zapravo hrani..

Ivan


tamlover

Gbr 41 danas na brzoj s G.kolodvora s ogromnim grafitom odozada.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Ivan

I 47 je posuđen...


No, da, to se moglo prije ili poslije očekivati, ovo je bio 41...