Autobusi koji čekaju isporuku

Autor Portos, Prosinac 02, 2007, 09:07:17

Tomek


Tomek


busfan

#32
Mozda Barbi Genesis ili Merkavim Apollo ???

Tomek

Ovo Merkavim, tokud je taj proizvođač?? Neki Merkavim je već bio u Jankomiru, ali više nisam ziher dal je to ovaj bus..

busfan

Citat: Tomek  u Prosinac 23, 2008, 18:45:57
Ovo Merkavim, tokud je taj proizvođač?? Neki Merkavim je već bio u Jankomiru, ali više nisam ziher dal je to ovaj bus..

Iz Izraela. U Srbiji su kupili Autoprevoz iz Cacka i Jedinstvo iz Vranja i u AP Cacak vec ima par ovakvih autobusa

Slavuj


goranxxx

Joj ljudi moji, to vam je još jedna jeftina istočna kopija iz Izraela, Merakvim sam znao sretati i po Rusiji, a da ne kažem da ih ima dosta po Iraku i Iranu, a što se tiče kvalitete mnogo zaostaje za originalom i prava je šteta vidjet Volvov znak na njima, samo neznam kak im ide prodaja u Srbiju kad ima dosta izražen onaj U na prednjoj šajbi a naše nove tramvaje upravo zog toga U odbili ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
SETRA 417 HDH

miky


erobuss

Citat: Tomek  u Prosinac 23, 2008, 18:45:57
Ovo Merkavim, tokud je taj proizvođač?? Neki Merkavim je već bio u Jankomiru, ali više nisam ziher dal je to ovaj bus..

Merkavim je kupio licencu od Barbia, pa proizvodi ovu 'svoju' verziju Genesis-a (izmjenjena prednja maska, ostalo je potpuno identično), a od španjolskog Hispana su kupili licencu za proizvodnju gradskog autobusa Habit koji je identičan

Tomek

A evo ulovio sam i prigradski Volvo koji stoji već neko vrijeme na Jankomiru


Tomek

Danas sam vidio dva nova Probusa TBX sive boje bez tablica na ZG obilaznici.

Tomek

Evo malo novosti iz MAN Importera - slike od malo prije

Čak 3 nova Citylinera i 1 Trendliner i 1 Euroliner U(ili K, zaboravih)






Konj

A da li se zna u javnosti za koga su ti busevi?


8) 8)

Tomek

Zasad se ne zna. Vjerojatno i nisu svi za istog vlasnika.

sk007

Citat: Tomek  u Siječanj 27, 2009, 23:18:11
Zasad se ne zna. Vjerojatno i nisu svi za istog vlasnika.
app pozega kupio prvi u hr novi megaliner,trendliner,jetliner,citiliner,par setri cetvorki...a radnici rade za 3 000kn 30 dana u mjesecu i dan i noc,sram bilo krizanovica spram takvoga ropskog odnosa spram vozaca,trebao bi njemu dati njegov gazda kriminalac ivan radosevic bandit,tajkun,unistavac hr autobusne industrije,zivjela pravna drzava a radnicka klasa polako ali sigurno izumire
007