Kvarovi autobusa na riječkim ulicama

Autor nukleusri, Prosinac 06, 2007, 15:45:54

Jean

#30
Prije cca pola sata, točnije oko 21:45 večeras, na stanici kod kafića San Nicolo na Krnjevu zaustavljen MAN EL262 sa linijom 18 na stražnjem displeju, otvoren poklopac motora (zbog čega nisam uspio vidjeti garažni broj), prazan, svi putnici na stanici. Vozač I.V. vidno ljut, a pored njega neki tip u crnoj majici mobitelom slika motor... E sad, koji je točno autobus bio i što se desilo, prepuštam upućenijima...

shef

454 na šestici u kvaru oko podneva na stanici kod hotela "Neboder". Naravno da je odmah došlo do gužve u prometu.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mivano

624 jutros oko 10 stajao pokvaren na raskrižju Osječke, Prvomajske i Tizianove

SaNjIn

Danas oko 13.25 593 zaustavljen kod mosta Hrvatskih branitelja nasred ceste sa sva 4 upaljena.

Jean

Sinoć oko 20 sati 614 prazan sa upaljena sva 4 na stajalištu preko puta Indexa, ispred njega golf također sa sva 4, a preko puta na ulazu u B. Polića policijski auto, također sa sva 4 žmigavca. Oko 21:30 kad sam se vraćao, ista slika, samo bez golfa...

dragec52

Haj. Zašto si ovo stavio pod  Kvarove autobusa- kad sam opis navodi na to da NIJE u pitanju kvar. I NIJE BIO KVAR AUTOBUSA.

Jean

Po tome što sam vidio, zaključio sam da bi se moglo raditi o lakšem sudaru. Moderatorima na volju da premjeste post tamo gdje smatraju da mu je mjesto ili da ga brišu.

Boki651

598 ostao danas u kvaru na Štrangi oko 12.30

mivano

#38
Citat: Boki651  u Lipanj 15, 2009, 17:03:39
598 ostao danas u kvaru na Štrangi oko 12.30

za manje od sat vremena je opet vidjen u voznji na 7A

MAKI

Jučer riknuo 585 na liniji 8 stajao sa sva 4 upaljena  busevi su ga zaobilazili
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

nukleusri

638 nec puklo na ili oko zadnjeg desnog kotača, ne bih točno znal ča, zrak je šištal, na 11.05 taman ispod Meduze... 694 dosal zamenit  :)
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

Berlingo

Jutros na rotoru GB 707.Bas me zanima gdje se okrenuo.Pretpostavljam na Tibljasima.

Berlingo

Jutros par minuta prije 9.Ul.Fiorella la Guardie.598 stoji s upljena sva 4.Nije imao oznaku linije.Sole unutra,turira bus,prica na mobitel i gleda u kontrolnu plocu.Pretpostavljam da nesto sa zrakom nije bilo u redu.

mivano

659 stajao na stanici "kod Slavice" danas oko 16:30, mehaničar se zavlačio ispod zadnje osovine i u 16:35 659  se okrenuo na Autotransovom kolodvoru - je li išo hvatat liniju ili otišo u garažu to ne znam; display je bio ugašen

Berlingo

Jutros u 8.45 jedna stanica iznad rotora na Skurinjama. 569 na liniji 5 stoji s upaljena sva cetiri a 10-15 putnika se ukrcava u prvi koji je naisao iza njega.Za 45 minuta sam se vracao iz grada i nije ga vise bilo.