Globtour - rasprava i novosti (2)

Autor Tlimfocit, Ožujak 07, 2009, 18:44:06

erobuss

Citat: CroHerc  u Ožujak 26, 2009, 18:11:54
Čini se da su osim na farbanju štedili i na ratkapama .

Autobusi su odlični , iako su meni ljepši stari Siderali .

Ali ovi su vjerovatno puno kvaitetni i skuplji .  ;)

Ni jednom busu do sada njihova shema nije legla kao Sideralu. Sumnjam da nekom drugom i hoće.
Istina, mislio sam da će samo 2-3 biti bijeli, kad ono svi... U pravu si što se ratkapa tiče, bolje bi bilo da su sve aluminijske, ali nek je Volvo oriđiđi sve drugo je manje bitno 8)

Tlimfocit

svaka čast.....mislim da sad imaju najbolji vozni park u BiH a i jedan od boljih u RH.....misli da polako postaju najjača firma u BiH.....
samo tako dalje.....

Tomek

Pa sad baš, u BiH bih ja glas ipak dao prije Kantiću jer njegovi novi autobusi su ipak za klasu bolji, no Globtour je sigurno na dobrom putu.
U Hrvatskoj, Panorama bus ipak ima samo 20 plus ova 2 autobusa tako da je to premalo za neke veće usporedbe, mislim da bi prvo u okolici ZGB-a trebali kupiti neku garažu jer je smješno vidjeti kako Siderale popravljaju po autobusnom kolodvoru.

Tlimfocit

Citat: Tomek  u Ožujak 27, 2009, 09:12:31
Pa sad baš, u BiH bih ja glas ipak dao prije Kantiću jer njegovi novi autobusi su ipak za klasu bolji, no Globtour je sigurno na dobrom putu.
U Hrvatskoj, Panorama bus ipak ima samo 20 plus ova 2 autobusa tako da je to premalo za neke veće usporedbe, mislim da bi prvo u okolici ZGB-a trebali kupiti neku garažu jer je smješno vidjeti kako Siderale popravljaju po autobusnom kolodvoru.

ja san to čisto subjektivno napisa....ti si tu puno stručniji i objektivniji od mene....
al u svakom slučaju idu dobrim putem....bitno je da ne nazaduju nego dapače gaze velikin koracima naprid....naravno da u nas ima i puno boljih firmi (Riječani i Samoborček)....najbitnije je da postoji konkurencija....to ih onda sve tjera na poboljšanje....
a valjda će doć i garaža s vremenom....ona u Međugorju je fenomenalna al ona ne može opsluživat i PANORAMABUS autobuse jer je to sve na rubu zakona....nadamo se daljnjem napretku

arsenal

Ovi volvoi su zaista vrhunski... Svaka cast, cestitam i zdravo ih koristili! ;)

CroHerc

 globtourov  Hyundai

CroHerc

Sideral                                               - Mbf@

I novi Volvo  (ratkape su mu katastrofa)

Tomek

Jedan bijeli Sideral i još uvijek onaj Volvo 9700 su u servisu u ZG Jankomiru.

Tlimfocit

šta je sa ratkapama?
btw neznan jesan li u pravu al mi se čini da ni siderali nemaju svi aluminijske....katnica nova sigurno nema....

arsenal

#39
Tomazy, sto se desilo ovom sideralu sto je sav ovako zakrpan ?

http://i438.photobucket.com/albums/qq106/063410562/razbijeni.jpg

TOMAZY

Citat: arsenal  u Travanj 04, 2009, 18:00:49
Tomazy, sto se desilo ovom sideralu na trecoj fotografiji otpozadi, sto je sav ovako zakrpan ?
on je imao prometnu nesreću kod Kupresa 31.08.2008.godine,sideral 198-E-194

Tlimfocit

a moj TOMAZY vidin ja da darijo sve radi....vozi bus, tanka ga.....a kolega mu sluša biće za nove tahografe.....hahaha....puno je sritan šta ga je baš on dobija....
svaka čast legendo odlične su slike....

Tlimfocit

danas san dobia informaciju da je prošlu nedilju u polasku linije iz Dalmacije za Beč bilo 51 putnik (od mogućih 55 mjesta).....a ja san bia uvjeren da je ta linija isplativa samo liti.....

TOMAZY

Citat: Tlimfocit  u Travanj 04, 2009, 21:44:21
danas san dobia informaciju da je prošlu nedilju u polasku linije iz Dalmacije za Beč bilo 51 putnik (od mogućih 55 mjesta).....a ja san bia uvjeren da je ta linija isplativa samo liti.....
točno Tlimfocit,51 putnik na liniji Split-Beč :)

Tlimfocit

#44
Citat: TOMAZY  u Travanj 05, 2009, 02:42:59
Citat: Tlimfocit  u Travanj 04, 2009, 21:44:21
danas san dobia informaciju da je prošlu nedilju u polasku linije iz Dalmacije za Beč bilo 51 putnik (od mogućih 55 mjesta).....a ja san bia uvjeren da je ta linija isplativa samo liti.....
točno Tlimfocit,51 putnik na liniji Split-Beč :)
zahvaljujem kolegi na informaciji.....:D
danas ću ić bacit oko koliko ih imaju u polasku.....