Noćne linije 101,102,103

Autor shef, Travanj 20, 2009, 07:45:34

Putnik1213

Citat: kico101  u Travanj 23, 2009, 11:34:17
Novosti na web stranici Autotroleja-Noćne linije:


Bitno je da su Srdoči i Marčeljeva Draga pokriveni, a Pećine, veći dio Vežice, Kozala, Pehlin, veza prema Opatiji, tko pita. Zar je doista tako teško bilo produžiti 103 na Pećine ( iz razloga koji su već navedeni ) ili 101 produžiti do Opatije.
Očito je sve ovo napravljeno na brzaka ( čitaj: do izbora ), a poslije , koga briga. :(


Da li netko zna ima li šanse da noćne linije obuhvate prigrad?

Shole

Nema šanse!  kratko i jasno.

kico101

#17
Citat: mivano  u Travanj 24, 2009, 11:41:32
nije da branim vozni red, ali možda su smatrali da ovi do Kozale mogu pješice uz stepenice; a do Pećina se isto može pješice. Mislim nisu naročito udaljeni od centra, ali šta je sa prigradom kako netko reče.
Od Plumbuma do Fiumare, meni osobno ( koji relativno brzo hodam ) treba minimalno 25 minuta. Do Rastočina, Banderova, Podmurvica ili Turnića treba manje ( i to sam isprobao ). Prema tome, ako su se služili tom analogijom potpuno su promašili. Uostalom nije daleko ni od okretišta na Diračju do Srdoča, a još manje do Marčeljeve Drage, pa ipak ti dijelovi grada imaju liniju. Onom idejom koju sam spomenuo par postova prije, sa 3 linije bi se pokrio znatno veći dio grada, a i dio prigrada-Opatija.
No, ipak više ne bih išao u analize svega ovoga, jer je sasvim jasno da se radi o predizbornom skupljanju glasova i uvjeren sam ( ne želim da se ovo shvati kao zlurada opaska ) da ove 3 linije neće izdržati niti do ljeta, a kamo li do rujna. Volio bih da sam u krivu. ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Hoće li biti dragovoljaca za noćni lov? Zna li se koja vozila idu večeras van?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boki651

Citat: Putnik1213  u Travanj 24, 2009, 11:57:37
Citat: kico101  u Travanj 23, 2009, 11:34:17
Novosti na web stranici Autotroleja-Noćne linije:


Bitno je da su Srdoči i Marčeljeva Draga pokriveni, a Pećine, veći dio Vežice, Kozala, Pehlin, veza prema Opatiji, tko pita. Zar je doista tako teško bilo produžiti 103 na Pećine ( iz razloga koji su već navedeni ) ili 101 produžiti do Opatije.
Očito je sve ovo napravljeno na brzaka ( čitaj: do izbora ), a poslije , koga briga. :(


Da li netko zna ima li šanse da noćne linije obuhvate prigrad?


Nisu ni cijeli grad obuhvatile, da o prigradu i ne govorimo.

Bari

584 na liniji 101 upravo krenuo s Trsata. Nisam uspio slikati. U busu je osim vozača bila još jedna osoba. Bus prazan.
KREPAT MA NE MOLAT !

ikar

Jedan SU240 je prošao pred 10 minuta kroz Z. Kučića. Uz vozača na prednjim vratim primječena mrga od zaštitara i u busu cca 5 putnika.

ikar

Citat: kico101  u Travanj 24, 2009, 16:34:20
Citat: mivano  u Travanj 24, 2009, 11:41:32
nije da branim vozni red, ali možda su smatrali da ovi do Kozale mogu pješice uz stepenice; a do Pećina se isto može pješice. Mislim nisu naročito udaljeni od centra, ali šta je sa prigradom kako netko reče.
Od Plumbuma do Fiumare, meni osobno ( koji relativno brzo hodam ) treba minimalno 25 minuta. Do Rastočina, Banderova, Podmurvica ili Turnića treba manje ( i to sam isprobao ). Prema tome, ako su se služili tom analogijom potpuno su promašili. Uostalom nije daleko ni od okretišta na Diračju do Srdoča, a još manje do Marčeljeve Drage, pa ipak ti dijelovi grada imaju liniju. Onom idejom koju sam spomenuo par postova prije, sa 3 linije bi se pokrio znatno veći dio grada, a i dio prigrada-Opatija.
No, ipak više ne bih išao u analize svega ovoga, jer je sasvim jasno da se radi o predizbornom skupljanju glasova i uvjeren sam ( ne želim da se ovo shvati kao zlurada opaska ) da ove 3 linije neće izdržati niti do ljeta, a kamo li do rujna. Volio bih da sam u krivu. ;)

Do Plumbuma možeš doći pješke za cca. 6-7 minuta od stanice kod marketa na D.Vežici. Od stanice kod MO isto tako.

dragec52

Haj. Evo kako sam i obećao površni utisak o prvoj nočnoj smjeni. Kad sam krenuo na kombi za prevoz vozača u garažu iza leđa mi je došao stari MAN 599 i stao/van stanice/. U busu vozač i zaštitar. U razgovoru s kolegom saznao da je u 4 vožnje na Drenovu prevezao najviše 5otak putnika a u grad znatno manje. Nije imao nikakvih problema a slično su izjavili i u garaži ostali "nočni" vozači. Mladi očito ne prate TV, radio i tiskovine jer da su mnogi bili iznenađeni otkud busevi u to doba. Za 2-3 tjedna bit če drugačija situacija. U pauzi jedan zaštitar pričao sa taksistom koji je izjavio da nisu zapazili manje vožnji nego  inače  ;)

shef

Danas velika reportaža u Novom Listu. Zanimljivo da je na slici bus koji vozi s "papirnatom" tabelom 101, a na displeju piše "Garaža". Jako inteligentno, naročito po noći! Mogli su onda poslat ili neki od MAN-ova koji nemaju displej, ili na ovom napisat "Autotrolej" ili sl. Uglavnom, zahvaljujući tome što očito malo ljudi zna, a i tome što je kraj vozača "Protectov" mrga, problema nije bilo.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

thomcro

#25
Bilo je sinoć i na Vijestima na Kanalu RI o tome. Uglavnom, prazan bus (3-4 mulca), kvrga-mrga (ma ustvari i nije bil kvrga mrga već nekakov Protectov penzić kojem trebaju dodatni šoldi!) i šole. Da, i taj bus što mu na displeju piše "Garaža". Valjda da se zbuni mladež ;D. No, evo i cijeli članak iz Novog lista:

AUTOTROLEJ KRENUO S NOĆNIM VOŽNJAMA NA TRI NOVE GRADSKE LINIJE

Rijeci je ovo nedostajalo

Prvi noćni putnici naglasili su kako se sada mladi mogu bez opterećenja kretati i vraćati iz noćnog života te kako će mnogi roditelji sada odahnuti i biti mirniji

  RIJEKA – Kao što je bilo i najavljeno u petak točno u pola noći s autobusnog stajališta kod »Slavice« u promet su krenule tri nove noćne Autotrolejove linije koje će sve do konca ljeta cijelu noć, subotom i nedjeljom, besplatno prevoziti putnike. Kako bi se osobno uvjerili ima li pilot-projekt Autotroleja smisla i naša je novinarska ekipa krenula u prvu noćnu vožnju i to na iznenađenje i vozača i zaštitara jer su, nasuprot njihovim očekivanjima, prvi kornisnici novih linija bili – novinari. No, već kod Željezničkog kolodvora u »stojedinicu«, koja pokriva područje Kantride i Marčeljeve Drage, ukrcali su se naši prvi pravi putnici, Ivica Špalj i Petra Lemić, koji su nam, nakon što su se smjestili kazali kako je ovaj projekt Autotroleja dobar te kako bi se trebao primjenjavati tijekom cijele godine. Naglasili su kako se sada mladi mogu bez opterećenja kretati i vraćati iz noćnog života te kako će mnogi roditelji sada odahnuti i biti puno mirniji.
    Na autobusnom stajalištu kod Novoga lista u autobus su se ukrcale naše nove »žrtve«, odnosno dobro raspoložena ekipa koja se, uostalom kao i mi, došla osobno uvjeriti funkcioniraju li dobro noćne vožnje i hoće li oni od ovog projekta imati koristi. Sve nedoumice brzo su rješene, točnije već na Krnjevu, gdje su pali prvi pozitivni komentari.
    – Mislim da je ovom gradu ovo zaista trebalo. Uvođenjem noćnih linija znatno će nam biti lakše ići van i što je još bitnije vraćati se kući. Svaki drugi komentar je suvišan – kazao je Marko Žiganto. Sličnog je mišljenja bio i Robert Alagaić koji nam je potvrdio kako će on i njegovo društvo tijekom ljeta zasigurno koristiti novu uslugu Autotroleja.
    – Projekt je odličan, autobusi će voziti cijelu noć i za sada je vožnja besplatna. U svakom slučaju jako pozitivno pogoto za nas mlade. Prijevoz taksijem je skup, a često se znalo dogoditi da na taksi vozilo čekamo i pol sat vremena, posebice u jutarnjim satima kada se ide kući – kazao je Alagić.
    Robert Šorli također je pozitivnim ocijenio Autotrolejove noćne linije te naglasio kako će sada posebice mladi imati puno manje briga oko noćnih izlazaka, kao uostalom i njihovi roditelji.
    – Za sada sve pohvale, šteta samo što se noćne linije i već prije nisu uvele. Smatram, naime, da su noćne vožnje potrebne ne samo tijekom ljeta već i tijekom cijele godine, kazao je Šorli, dodavši kako će sada konačno puno mirniji biti i mnogobrojni roditelji koji su u strahu iščekivali kada će im djeca doći kući, ili su osobno morali odlaziti po njih.
    Naglasio je i kako se nada da u autobusima neće biti incidenata za čije sprečavanje su zaduženi djelatnici zaštitari koji će tijekom noći biti prisutni na novim linijama. Kako ističe izvršni direktor zaštitarske tvrtke Protect, Damir Mateševac, ne očekuje se previše njihovih intervencija.
    – Za sada će po jedan naš zaštitar biti u svakom busu i to kako bi sprečio moguće incidente i zaštitio vozača i putnike. Uvidimo li da jedan zaštitar nije dovoljan postavit će se dva – kazao je Mateševac.
    No, za razliku od zaštitara bojazan od mogućih incidenata izrazio je Autotroloejov vozač Siniša Gal koji je naglasio kako se vozači pribojavaju skupina mladih i divljih putnika. »Pa postoji strah i to za mene osobno, za autobus i putnike, no, s nama su i zaštitari tako da se nadam da nikome neće pasti na pamet da pravi probleme«, kazao je Gal, dodavši kako mu noćne vožne ne smetaju. Uglavnom, bilo kako bilo, čini se kako su tri nove noćne linije – 101, 102 i 103 – ovaj vikend uspješno položile prvi test.

Kristina DANILOVIĆ PRIJIĆ

*************
Ustvari, mene sad zanima jedna druga stvar: što može učiniti taj zaštitar ako se u bus ukrca kakva rabijantna grupa mladih. Što on može sa njima? Će se pofajtat s njima? Će ih izbacit van? Na koji način se jedna osoba može nosit sa 5-6 pijanih budaletina? A desit će se to kad tad. Razbit će i zaštitara i šofera i bus! A tad ... by by noćne vožnje :-\. I eto nas opet na početku. A onda će opet mladi HNS-ovci pisat peticije i otvarat grupe na fejsu za raznorazne nebulozne ideje ;D.
Pozdrav by thomcro


ikar

Jučer sam se vračao doma sa 588 na liniji 102 vožnja u 2.10 sa Srdoča. Popunjenost solidna - 19 ljudi iz grada prema Vežici. Jedino me smetalo što je vozač vozio kao po jajima, u 2.55 smo stigli na Vežicu... Displej je bio Povremeni prijevoz a dole plastična tabela. Viđen je i 599 na 101 koji je uz plastičnu tabelu imao displej 1a Marč. Draga.

To šta će jedan zaštitar sa 5-6 mladih... pogledati malo po noćnim klubovima. Izbije neka frka jedan doleti i satre ih sve  ;D


Shole

Kad se već nitko nije sjetio dat buseve bez displeja, zar je tako teško bilo utipkat šifru 000 ili bilo koji drugi broj veći od 316 i vozit sa pogašenim displejem !?

mivano

zašto ne naprave šifre i za noćne linije?

Shole

Jesi lud, to je prekomplicirano za našu ekipu.