Centroprevoz, Goražde

Autor tamlover, Siječanj 07, 2008, 00:10:55

aaaaa

Citat: elvis  u Prosinac 14, 2008, 19:39:16
ma on je legenda,nece se ljutiti sto ga spominjemo,a on vozi drugog coacha,starijeg,ima sad i slike Gorazda na bokovima busa


Ma neće se on ljutiti ali hoće moderatori. to je jedan od najbržih vozača zasigurno. DObar je vozač i onako raja je.... Vidio sam slike goražda na njegovom busu ali nisam znao da imaju dva nova coacha. Mislio sam da je samo jedan???? ::| ::|
Dakle sada postoje jedan coach prve generacije bijele boje , dva coacha prve generacije žute boje i 2 coacha 2 generacije bijele boje s tim da jedan ima sliku Goražda....jesam li u pravu?

elvis

da tako je,ovog bijelog prve gen. sad vozi njegov sin,a i taj je prelakiran nanovo,nema vise nikakve sare na sebi

aaaaa

Citat: elvis  u Prosinac 14, 2008, 21:32:46
da tako je,ovog bijelog prve gen. sad vozi njegov sin,a i taj je prelakiran nanovo,nema vise nikakve sare na sebi

Čujj? Ma primijetio sam da nema plavo žute šare sa nekim zvjezdicama , pretpostavljao sam da je u pitanju farbanje. Nisam znao da mu je onaj "plavkasti"  momak sin....

STIB

Evo jednog bijelog u Zagrebu, danas:


To je valjda onaj koji je spominjan u prethodnim postovima (sa slikom Goražda)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

elvis

da,taj je spominjan,on je vec par godina u Centroprevozu ;)

elvis

slikano danas na AS u Sarajevu,linija Sarajevo-Čajniče

elvis

#21
Prije par dana dobio sam jedan Privredno-turisticki vodic Bosansko-Podrinjskog kantona,jedna stranica tog vodica posvecena je Centroprevozu,ispod je slika ali posto nije bas sjajna prepisat cu jedan dio teksta koji se nalazi tu:

Osnovna djelatnost ATTP "CENTROPREVOZ" doo Gorazde je prevoz putnika.
Pored prevoza putnika preduzece se bavi i turistickim aranzmanima.
Da bi kvalitetno obavljala navedene poslove raspolaze sa:
-25 autobusa od cega 8 modernih turistickih autobusa,
-Autobuskom stanicom
-Modernom radionicom
-Turistickom agencijom
-Ostalom opremom za funkcionisanje ovog preduzeca.


The_Dubster

danas kod muzeja u sarajevu vien i njihov malo stariji man, al u izvrsnom stanju. imaju ovakvog i žutog. stvarno imaju jako fin vozni park koliko sam dosad vidio :)

aaaaa

#23
Citat: The_Dubster  u Prosinac 11, 2009, 21:34:10
danas kod muzeja u sarajevu vien i njihov malo stariji man, al u izvrsnom stanju. imaju ovakvog i žutog. stvarno imaju jako fin vozni park koliko sam dosad vidio :)
http://www.fotorola.com/uploads/115110a965.jpg

imaju jos dva ovakva zuta kupljena ni manje ni vise nego u Iranu :) ;) :) :)

The_Dubster

Citat: aaaaa  u Prosinac 11, 2009, 22:33:54
Citat: The_Dubster  u Prosinac 11, 2009, 21:34:10
danas kod muzeja u sarajevu vien i njihov malo stariji man, al u izvrsnom stanju. imaju ovakvog i žutog. stvarno imaju jako fin vozni park koliko sam dosad vidio :)
http://www.fotorola.com/uploads/115110a965.jpg

imaju jos dva ovakva zuta kupljena ni manje ni vise nego u Iranu :) ;) :) :)

otkud tamo ba ??? ???

aaaaa

Citat: The_Dubster  u Prosinac 12, 2009, 08:19:37
Citat: aaaaa  u Prosinac 11, 2009, 22:33:54
Citat: The_Dubster  u Prosinac 11, 2009, 21:34:10
danas kod muzeja u sarajevu vien i njihov malo stariji man, al u izvrsnom stanju. imaju ovakvog i žutog. stvarno imaju jako fin vozni park koliko sam dosad vidio :)
http://www.fotorola.com/uploads/115110a965.jpg

imaju jos dva ovakva zuta kupljena ni manje ni vise nego u Iranu :) ;) :) :)

otkud tamo ba ??? ???

pa MAN se montira sirom dunjaluka, vjerovatno su postojali neki aranžmani na obostrano zadovoljstvo...

steyr1985

Citat: aaaaa  u Prosinac 12, 2009, 10:09:07
Citat: The_Dubster  u Prosinac 12, 2009, 08:19:37
Citat: aaaaa  u Prosinac 11, 2009, 22:33:54
Citat: The_Dubster  u Prosinac 11, 2009, 21:34:10
danas kod muzeja u sarajevu vien i njihov malo stariji man, al u izvrsnom stanju. imaju ovakvog i žutog. stvarno imaju jako fin vozni park koliko sam dosad vidio :)
http://www.fotorola.com/uploads/115110a965.jpg

imaju jos dva ovakva zuta kupljena ni manje ni vise nego u Iranu :) ;) :) :)

otkud tamo ba ??? ???

pa MAN se montira sirom dunjaluka, vjerovatno su postojali neki aranžmani na obostrano zadovoljstvo...

Poštovani kolega  za pojedine riječi bi trebao i prijevod pošto ih očito svi  i ne razumijemo.

aaaaa

#27

ja pričam na svom maternjem jeziku kao i uvazene kolege makedonci koje ja takođe ne razumijem dobro i ne samo ja nego i mnogo drugih pa nisam bas primijetio da je neko trazio prevod sa makedonskog a onaj ko treba da razumije dakle onaj ko je pitao, taj je savrseno dobro razumio

Tomek

Probajte pisati tako da svi razumiju, a ako netko nešto ne razumije neka pita točno za taj dio koji ne razumije te mu onda osoba koja je pitana neka objasni šta je htio reći. Pa niste mala djeca da se i oko ovakvih stvari zakačite  ;)
Ovdje smo svi zbog autobusa!!

steyr1985

#29

Pa valjda na ovom forumu pišeš a ne pričaš  ali eto stvarno vam onu riječ nisam razumio .  Inače dosta puta pogledam temu ove firme zbog toga što se oni u ljetnim mjesecima  mogu vidjeti duž jadranske obale.  Inače samo riječi hvale jer su im busevi uvjek ok.