Mix comerc, Bihać

Autor lav, Veljača 02, 2008, 12:29:40

mansg313


Tomek

U četvrtak u Frankfurtu


Mercedes

Ovaj volvo nije mixov vec je globtour kupio liniju bihac - dortmund od mix comerca pa mora imati natpis samo na busu zbog koncesija

Tlimfocit

Citat: Mercedes  u Prosinac 09, 2009, 22:46:15
Ovaj volvo nije mixov vec je globtour kupio liniju bihac - dortmund od mix comerca pa mora imati natpis samo na busu zbog koncesija

tako je....

Mercedes

i treba ovu firmu premjesti van globtoura jer oni imaju svoje druge linije kao sto je bihac-münchen koje jos uvjek voze i nisu ni pod kakvim utjecajem od strane glotoura

PROFA

Citat: Mercedes  u Prosinac 09, 2009, 22:54:50
i treba ovu firmu premjesti van globtoura jer oni imaju svoje druge linije kao sto je bihac-münchen koje jos uvjek voze i nisu ni pod kakvim utjecajem od strane glotoura

Izvini na pitanju jel vlasnik ove firme vlasnik ovog 0404 mercedesa on je vozio uvijek taj momak za TOURING,jako dobar je jaran bio S,,,,,,,, ovako se prezivo!

Mercedes

vlasnik ove firme je ismet sahinovic, a 0404 su davno prodali koliko znam, imaju sad dva vanhola i setru 315

Tlimfocit

oće bit problem uslikat te buseve i stavit na forum?

PROFA

Citat: Mercedes  u Prosinac 09, 2009, 23:02:44
vlasnik ove firme je ismet sahinovic, a 0404 su davno prodali koliko znam, imaju sad dva vanhola i setru 315
Jeste  nisam htijeo pisat prezimw!
On je taj bus kupio nov znamo se nas dvojica i reci mu ona dva cazmanca sto su FRANKFURT tada vozili bili smo jarani!
A on je nov kupio u salonu sijecam se bio je tad iste boje !

Mercedes

pa od vahola imaju tu vec slike, samo jos nedostaje setra, gledat cu da i nju stavim tu

elvis

#25
Jedan EOS je dobio novo ruho,slike su od prosle subote,a polozaj busa u odnosu na sunce mi nije bas isao na ruku,tako da sta je tu je,bitno je da se vide Tourismo stopke ;D





P.S. ovaj je prije imao Touring logo

The_Dubster

Citat: elvis  u Siječanj 12, 2010, 22:02:39
Jedan EOS je dobio novo ruho,slike su od prosle subote,a polozaj busa u odnosu na sunce mi nije bas isao na ruku,tako da sta je tu je,bitno je da se vide Tourismo stopke ;D

http://i791.photobucket.com/albums/yy194/elvis_konjic/Fotografija108-1.jpg

http://i791.photobucket.com/albums/yy194/elvis_konjic/Fotografija106.jpg

P.S. ovaj je prije imao Touring logo

bas htjedoh da pitam, kad vidim objašnjenje. vidio sam ga danas na peronima za polazak i vidio sam ga pozadi... i vidim znak van hool i stopke od mb-a ??? pa reko da nisam malo polupo lončie, a znači da je ipak malo modifikovan ::|

aaaaa

s ovim stopkama od MB-a su ga samo unakazili...nista drugo

The_Dubster

otkako sam reg na forum, ovog van hoola da sam vidio jednom na AS Sarajevo, a sad u zadnjih 7 dana, često je viđen gost...

elvis

Juce je vec imao problema,kad ga je vozac upalio nesto mu je puklo i poceo je izlaziti bijeli dim na auspuh,navodno mu klip progorio ako sam dobro razumio prijatelja koji je bio tu kad se to desilo