Zlatunić, Kaštel Lukšić [ST]

Autor maky, Veljača 06, 2008, 23:26:26

maky

Zlatunić j.d.o.o.
Kaštel Lukšić, Braće Vitturi 1





Prijevoznik iz mojih krajeva, čuo sam već za njega, ali neznam što ima od voznog parka. Jučer sam uspio uhvatit ovog sjajnog, prelijepog Starlinera.  Koliko sam vidio izvana i kroz staklo, autobus je jako dobro očuvan...


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

erobuss

Njihov bijeli Euroliner se prevrnuo na priključnoj traci na A1 kod Karlovca. Tom prilikom poginule su dvije žene. Prometovao je na liniji iz Beograda za Split.

maky

Zar to nije bio od Otisak Toursa?

Ili je Otisak=Zlatunić?

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

erobuss

Ne znam, vi iz Splita bi to trebali znati. Evo cijela vijest iz Slobodne  ;)

http://www.slobodnadalmacija.hr/20070811/crnakronika01.asp

maky

Još malo Zlatunićevog Starlinera:


Čini se da je imao mali sudarčić pa mu je zamijenjen stražnji bočni poklopac:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tlimfocit

Citat: maky  u Veljača 07, 2008, 00:22:32
Zar to nije bio od Otisak Toursa?

Ili je Otisak=Zlatunić?

Zlatunićev bus je bia zajedno s otiskon vozia taj dan na liniji...

Inače jako dobar prijevoznik...gazda (barba Slavko) je prepedantan i preuredan da se bus na svakom malo dužem stajanju (pola sata pa na više) čisti te se tijekom cile ture naprosto blista...a da ne kažen kako se ugodno vozit s tako dobrin šoferon...i profesionalni i ljudski dio su na zavidnoj razini...svaka čast....

mansg313

Njegov N516 SHDH danas u Auto Hrvatskoj



Tlimfocit

gazda proda autobus, a on sam je u veoma veoma teškoj situaciji....

erobuss

Citat: Tlimfocit  u Veljača 13, 2009, 20:29:40
gazda proda autobus, a on sam je u veoma veoma teškoj situaciji....

Imaš li info gdje je završio onaj Euroliner koji se prevrnuo kod Karlovca 2007.?

Tlimfocit

Citat: erobuss  u Veljača 13, 2009, 20:42:14
Citat: Tlimfocit  u Veljača 13, 2009, 20:29:40
gazda proda autobus, a on sam je u veoma veoma teškoj situaciji....

Imaš li info gdje je završio onaj Euroliner koji se prevrnuo kod Karlovca 2007.?

mislim da nije bia euroliner nego isti ovakav starliner samo bijeli....priča mi je barba Slavko prošle godine nešto o tome....koliko se sićan proda ga je u BiH ili Srbiju (nisam siguran, al tako mi se čini da je reka, al možda govorim potpunu glupost)....a nedavno je barba Slavko doživia nešto jako grozno...imaš u temi prijevoznika Bratinčevića malo više o tome....zato je i proda bus....


tovar

Zlatunić kupio starog Neoplana City-a od MM iz Žrnovnice. Nova transakcija, bus je isprid kuće u Kaštelima. Trenutno su na njemu još naljepnice od MM.

IKAS

Vozi za F-tours izlete i ekskurzije.

Tomek


Tlimfocit

nisan siguran ima li barba Slavko više buseva....ovo lito mu je oduzet Cityliner od MM-a jer nije plaća za njega, što i nije čudno jer taj bus više i nije bio puno tražen, a za Ftours je kao i svi drugi MALI prijevoznici vozia za minimalac jer nije ima drugoga izbora...