Molnar travel – fotografije

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:25:05

Tomek

Molnar Travel d.o.o.
Bjelovar, Križevačka cesta 17
tel. 043/252-038
http://www.molnartravel.hr/





Tomek

Ovaj Neoplan Starliner je bio prošle godine oko Nove Godine u njihovom voznom parku. Meni je osobno prekrasan, ne znam da li su ga prodali ili je još kod nji?


FDT


tovar

Jutros je u Šibeniku bila Molnareva troosovinka, Travego a vozi je Ivek, pravi gospodin i profesionalac među vozačima. Čudo od čovika. Prije je bio zadužen za Starlinera. Inače taj Travego vozi japanske ture za Generalturist i ovo mu je prva ove godine.
Malo smo popričali ja i Ivek, pa mi je otkrio da je Molnar kupio Setru 415 HD i došla je ovaj vikend. On je još nije vidio, pa nije mogao ništa komentirati.
Žao mi je šta nisam slika travega, nisam bija opremljen nikakvom tehnologijom.

setra

Evo Travega i Setre


miky

Ovo je slikano u Dubrovniku danas, na B.Kuku, vidio sam ga još i kasnije na Vidikovcu.

erobuss

Bijeli Travego je ex Generalturist?

setra

Da,obojali su ga prije sezone...

shef

Ova Setra zaista fantastično izgleda, ali sliku kvari to što je malo napravila pi-pi  ;D
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

stipe15


miky

Ova BJ 900-DO me danas davila 50-55-60 km/h od Aerodroma do Grada...

brzi

Citat: erobuss  u Kolovoz 04, 2008, 17:41:47
Naš je parkirao ovog žuću i trka u birtiju, poljak popizdio, galami, traži vozača... Svejedno neće moći izaći s parkinga za dva dana  ;D


Zar u Međugorju se može dogoditi situacija da netko pop***   ;D inače sviđa mi se što je bijela Setra pravilno obilježena...u nas nikad neću shvatiti,zašto se dužina autobusa ne obilježava... ??? ustvari sva vozila koja prelaze određenu dimenziju,u što spadaju kamioni i autobusi,ali i sva druga vozila koja ulaze u te dimenzije...malo OT,ali koliko sam primjetio Španjolski karoseristi to stavljaju na autobuse :)

lav


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic