Promet Split - DAF

Autor maky, Veljača 24, 2008, 17:20:05

mehanicar

Sican se kada su dosli prvi DAF-ovi.....bilo je to tada cudo od busa....Bili su tamno smeđi sa cudnom sofer-sajbom izad koje su se vidile poluge od brisaca....Prvva linija na kojo sam ga vidija bila je sedmica.....Na njima je pisalo;supplied by P.BEEKERS....imali su mocan zvuk,a meni se najvise sviđao otvor na krovu,koji je bio toliko velik da kad bi otvorija sva tri,ima si osjecaj da se vozis u kabriu....Starci su ih uvik zatvarali da ih ne capa punat,a mi mulci bi ih otvarali....sican se natpisa na nizozemskom;NOODUITGANG-sta je znacilo valjda izlaz za nuzdu, VIT U ZITTEN IK KAAN STAAN-sta je znacilo(baren tako mislin) zasto sjedit kad mogu stajati(valjda da bi starcima bilo vise mista),NIET SPREKEN MET DE CHAUFFEUR TIJDENS DE RIT-ne pricaj sa soferom u voznji,i NIET ROKEN_ne pušiti.....na zadnjoj sajbi je pisalo DET BUS RIJDT MAX 60 km/h..... sve san to naucija jer san se svaki dan vozija ujutro u tehnicku skolu sedmicom....ala jesan lud...he he ;D
brm....brmmmm....

mehanicar

zasto niko ne pise nista o Rabama i Dafovima ??? pa to su bili  tako saljivi autobusi da  se treba podsjetiti na njih barem jedan put mjesecno.... ;D
brm....brmmmm....

troosovinac

raba je zakon bila  autobus budučnosti tako su ga zvali.  pada kiša prođeš kroz vodu popadaju remenja. imaš odmor neplanirani.
bela lađa

maky

Citat: troosovinac  u Srpanj 15, 2009, 20:17:41
raba je zakon bila  autobus budučnosti tako su ga zvali.  pada kiša prođeš kroz vodu popadaju remenja. imaš odmor neplanirani.
Lako za remenja,  al kad otkažu kočnice...  ::|

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

conecto

Citat: troosovinac  u Srpanj 15, 2009, 20:17:41
raba je zakon bila  autobus budučnosti tako su ga zvali.

Zar su ga i u Splitu tako zvali? Zanimljivo, upravo su mu taj naziv dali tadašnji čelnici ZET-a kad su ih 1982. počeli kupovat i u idućih 5 godina nakupovali skoro 200 komada (vjerujem da ih nigdje nije bilo toliko).
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

troosovinac

kočnice kad otkažu,a ništa prominiš rutu. sve to ide u radni staž!
bela lađa

mehanicar

DAF je definitvno bio do dolaska prvog kontigenta,nesto neviđeno do tada....Svi su ga sa čuđenjem  gledali,a ja sam skenirao svaki njegov detalj..... A sta se tice rabetina,ona je pruzala neponovljiv osjećaj vožnje.....ljuljanje,pogotovo u prikolici,prokisnjavanje,polumrak,i hladnoća,buka itd....A oko sofera,mnostvo polugica,milijun prekidača na potez,dva velika sata,pedale kojima je hod bio pola metra,a najvise me se dojmilo podrucje iza prvih vrata...Tamo su,naime bila jena mala vratasca,koja su redovito u svakoj rabi bila otvorena,ili ih cak nije ni bilo,a unutra kilometri žica,pedesetak releja...sve je to visilo,pa mi je bilo čudno kako sve to radi....Sjećam se jednog detalja,koji mi je ostao enigma do dan danas....Neki primjerci su imali cak dvije poluge rucne kocnice....Ni sad neznam zasto....A tek one naljepnice na kojima je pisalo da je u autobus ugrađen novi motor,da bi se sholi skrenula pozornost da ga ne gazi i da vodi racuna o prijeđenim kilometrima.....Ma to je bilo ludilo vrime,bezbrizno i lipo......
brm....brmmmm....

Hugo Buss

Does anyone know the former GVB Amsterdam fleetnumbers of Promet Split 32, 37 39 and 114?

maky

Citat: Hugo Buss  u Listopad 06, 2009, 21:31:42
Does anyone know the former GVB Amsterdam fleetnumbers of Promet Split 32, 37 39 and 114?
Unfortunately, I don`t know the former numbers of those buses, but I have one photo from Promet Split`s #37, and over the driver`s head there is written a former  GVB Amsterdam number, it`s something with number 3...


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

elez

#39
DAF, legenda sa pokvarenim vratima. Sican se vozio me jedan od ovih u skolu svaki dan (1. i 2. osnovne) i ponekad TAM 190 A 110 T. Ali DAF češće. Svaki dan bi crkla jedna vrata, najčešće prva. Onda bi jadni vozac satra se svaki put da ih nekako zatvori jer je nas bio pun bus i nije smio tako vozit. Znan da jedanput cak nije htio upalit pa je po nas doša Conecto U. Sjedišta fenomenalna, pogotovo kad bi bila mokra nakon kiše (neznam kuda bi voda usla), onda bi trebalo po tjedan dana da voda iz njih ispari. Onda njihovo prelaženje preko rupa.... A najviše mi se sviđalo to sta je bio jedan vozac stalno i onda smo ga mogli nagovorit da stisne gas od Širine do sv. Kaja, tada DAF leti. Sican se da je taj isti vozio i tog TAMa i da je uspio potegnit 80. Stvarno čuda od buseva. Uspomene nikad nece izblijedit.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

MAN truck bus

A koliko su imali brzina? 3?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Vjerovao ti ili ne, 2.  ;D

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92


MAN truck bus

 :o :o Mogu si mislit kako su legitili  ;D. Neka neko ispriča još svojih iskustva, i imali neko sliku kabine ja na internetu nisam baš našao.  hi
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"