Nešto o meni

Autor anel, Siječanj 23, 2010, 17:09:28

anel

Ja sam Smajlović Anel i živim u jednom selu nadomak Doboja koje se zove Pridjel Gornji. Rođen sam 06.02.1991 god u Doboju. Od svoje 13 godine počeo sam se interesovati za autobuse. Unatoč svojoj jakoj želji da upišem školu za VOZAČA MOTORNIH VOZILA nisam uspio jer nije bila na upisnoj godini tako da sam završio u AUTOMEHANIČARIMA.
Školu sam završio 2008.godine i diplomirao zanat sa vrlodobor(4) kako najbolji u klasi.
Od svoje 13 godine kako su me počeli intersovati autobusi koristim svaku priliku da putujem njima ne bi li šta novo naučio tokom vožnje i kroz razgovor sa vozačima stječem nova znanja  na ovom polju prevoza putnika.
U Aprilu prošle godine sam uspješno od prvi put i bez greške položio za "B" i "C1" kategoriju, imam u planu nastaviti polagati i jenog dana sjesti za upravljač autobusa.
BITI VOZAČ AUTOBUSA JE ČAST!!!

Tomek

Dobrodošao ;)
Stvarno si nam se detaljno predstavio. Nadam se da ćeš uživati u forumu i sve što te bude zanimalo samo pitaj ;)

anel

Citat: Tomek  u Siječanj 23, 2010, 17:11:28
Dobrodošao ;)
Stvarno si nam se detaljno predstavio. Nadam se da ćeš uživati u forumu i sve što te bude zanimalo samo pitaj ;)

Hvala - Od 14 Novembara sam na forumu i stavrno mi se jako sviđa mislim da sam pronašao pravo mjesto za uživanciju i zabavu.
BITI VOZAČ AUTOBUSA JE ČAST!!!

Tlimfocit

pozdrav anele.....
dobrodoša....
ne brini ti za svoj posal.....uvik će bit potriba i za KVALITETNIM automehaničarima i vozaćima.....ne tribaš se brinit za posao :)

anel

Citat: Tlimfocit  u Siječanj 23, 2010, 18:38:58
pozdrav anele.....
dobrodoša....
ne brini ti za svoj posal.....uvik će bit potriba i za KVALITETNIM automehaničarima i vozaćima.....ne tribaš se brinit za posao :)

Baš vam hvala!!! ;)  ;)  ;)
BITI VOZAČ AUTOBUSA JE ČAST!!!

421

Dobrodošao!
Želim Ti puno sreće u ostvarivanju snova, a kad postaneš kolega, vidjet ćeš sve čari vozačkog posla!
Dotad dobro upoznaj svoja buduća sredstva za rad!
Ugodan boravak na forumu bez granica!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

anel

Citat: 421  u Siječanj 23, 2010, 18:52:49
Dobrodošao!
Želim Ti puno sreće u ostvarivanju snova, a kad postaneš kolega, vidjet ćeš sve čari vozačkog posla!
Dotad dobro upoznaj svoja buduća sredstva za rad!
Ugodan boravak na forumu bez granica!

Hvala baš zato sam se i prijavio da bi popunio nedostatke u svom znanju o busevima. Ako nije tajna šta voziš i gdje?
BITI VOZAČ AUTOBUSA JE ČAST!!!

garavi94

 :) ja sam Dragan iz Danilovgrada,manji grad blizu Podgorice za one koji neznaju,ucim u masinsku skolu smjer tehnicar drumskog saobracaja,vec od svoje 7-8 godine zanimam se za kamione i autobuse,svi moji bliznji su vozaci i bave se transportom i ja jednog dana nadam se radicu neki posao u saobracaju,vas forum je bas dobar i pronasao sam dobro mjesto na koje se mogu informisat o onome sto volim a to su naravno autobusi,ljuidi pozdrav za vas

Shole

Dobro nam došao.  Slike slike i samo slike oćemo.  Mi svo se u HR nažalost pprilično modernizirali i sad imamo hrpe Citara, Lion's City-a, Setri 315/415 koji su svi isti, a kod vas još uvijek ima masa pravih legendi a to većinu ovdje i zanima.  Stari autobusi koji još uvijek redovno voze. I zato nas razveselite kad god vam se ukaže prilika

garavi94

 :) naravno,cim budem u prilici bice i zanimljivih slika sa cesta Crne Gore. . .

The_Dubster


garavi94


Shole


garavi94

Vec sam napravio par slika,al neznam kako da ih ubacim pa ako mozes mi rec;unaprijed hvala

Shole

Evo da sad ne razglabam

http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=1306.0


Imaš i www.slike.hr tamo je sve na naši ako ti je eng slab