Slavonija Bus - razno

Autor Tomek, Siječanj 16, 2008, 21:47:54

Tomek

Izgleda da je Slavonija bus kupio stari Graf & Stift G od Autoturist, gb231.

Evo slike sa njihovih stranica


erobuss

Matijašević kupio još jednog novog Citylinera. Bravo gazda!


maky

Nema šta, moj omiljeni privatnik! Još kad bi se i veliki odlučili na ovakve poteze...

Ali zbilja zanimljiva situacija, neki veliki, poput recimo Promet Makarske se žale da su im europski autobusi skupi, pa se daju u šoping Kineza, dok manji privatnici  si mogu priuštit 2 Citylinera  8)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Neo

Svaka cast za Slavoniju Bus, vidi se da gazda polako napreduje a znam da je bilo govora da je propao. Mogu vam reci da bi i ja volio ovako propadati... ;D
je zakon

manoplan

Citat: Neo  u Travanj 01, 2008, 06:06:37
Svaka cast za Slavoniju Bus, vidi se da gazda polako napreduje a znam da je bilo govora da je propao. Mogu vam reci da bi i ja volio ovako propadati... ;D

Čovjek se bori.Ima ga dosta u turizmu za razliku od nekih drugih sa 'kontinenta'.Međutim razumijem i njih jer u sezoni nemaju logistiku (spavanje vozača,dnevnice,parkiranje,pranje vozila itd) pa su im trošovi u startu veći.

tovar

Slavonija Bus radi za dobru agenciju. S njim u najmu ITS-a su i Samoborčekove Setre. 2 u Vodicama, a jedna u Gradcu (tako je bilo pročle, a vidićemo kako če biti ove). Njima nije žao platiti malo višu cijenu najma, jer znaju da dobijaju kvalitetu. I to bi trebao biti pravi način poslovanja.
A kad je prošle godine prvi put došao novi Cityliner na Resnik... Čak i ja koji ne preferiram Neoplane, moram priznati da sam osjećao malo uzbuđenje. A tek kad sam ušao unutra, sija, pogledao komande. Inače, ima je i manju prometnu prošle godine. Bija je razbija poklopac motora i branik. Zaboravio sam razlog :-\

Neo

Ima negdje sam ja postao slike iz Gradca, bio je parkiran iznad gore na magistrali na jednoj benzinskoj crpki.
je zakon


brioni

i skupit će za jednu četvrtinu, možda pola busa  :)
Oprostite ako ima pogrešaka

mate

Pa,ovisi sta se bude uzimalo... 8)

A,mislim,kako poznajem situaciju u Slavonija Busu,kod njih nece biti problema,sto se tice nabavke novih autobusa...

Neo

Moja omiljena kompanija...
je zakon

mate

Jel to zbog Neoplana u voznom parku,ili zbog uspjesnog poslovanja?? ;D

Gazda Franjo zna ocito poslovati uspjesno...jer kako sam ja cuo od jednog vozaca  iz Slavonija Busa,kod njih nema nikakvih problema...nadam se da ih nece ni biti 8)

maky

Citat: Neo  u Lipanj 17, 2008, 14:23:03
Moja omiljena kompanija...
Nisi jedini!  Kamo sreće da ove Neoplane prodaju i da kupe još jednog Citylinera, premda nebi imao ništa protiv ni prvog Starlinera na cestama sa HR tablicama...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

mate

Probat cu vidjet i doznat sta namjeravaju nabaviti jer znam nekoliko vozaca iz Slavonija Busa...Ne bi me iznenadilo da uzmu i Starlinera... 8)

Neo

I zbog Neoplana i zbog toga sto covjek koji nije ni blizu mora a ima dva Citylinera nova, znaci da je borac covjek i svaka mu cast...
je zakon