Vozni park - komentari

Autor markost, Veljača 05, 2008, 22:30:23

elez

I opet ti penzioneri... Jadni li smo kad se na starudiju odvajaju tolike pare jer od njih lopovi kupe glasove. A sta je sa školarcima i studentima? Žalosno, nemam više riči za ovo, gade mi se svi odreda.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Busprometsplit

Dobro si to reka, odvratni su, u nijednom grafu na svijetu (normalnom gradu, s normalnim ljudima/političarima) nema toga da je nekoj skupini ljudi besplatno samo zbog dobi, i to u POTPUNOSTI besplatno, mogu se vozit bilo kad u bilo koje doba dana i koliko god oće, katastrofa.

man323

1.Nema smisla nabavljati nova vozila bez kvalitetnog održvanja ili ugovora o održavanju kod ovlaštenih servisera. Ti će isti autobusi nakon 3-4 godine biti "šrot" i onda ćemo opet žugati da nam trebaju novi.
2.Za nabavku novih vozila, kako sam već naveo, potrebno je kvalitetnije održavanje - a kako bi postigli to, potrebna je nova radionica, koju treba opremiti sa svom opremom i odgovarajućim klimatizacijskim sustavima kako bi se radnicima stvorila odgovarajuća i "humana atmosfera".
3.Subvencije bi, po mom mišljenju, trebalo ostaviti samo učenicima, studentima, i umirovljenicima koji imaju mirovinu manju od 3000kn. 
4.Uvesti svakako dnevne, trodnevne, tjedne i godišnje karte pomoću e-ticket(inga). Uvođenje karte za maksimalno 3 stanice ili 2500m za 4 kn bi isto bila opcija, jer puno putnika putuje na taj način po par stanica.
5. Ukidanje nepotrebnih radnih mjesta je neophodno za stagnaciju rashoda komunalne tvrtke. Što će direktoru tajnica, itd..? Svi oni koštaju, a ne rade ništa!
6. Povlačenje EU poticaja kao što čini trenutno Osijek. Sa tim bi se poticajima izgradila nova garaža i kupili novi autobusi. Osobno, kad bi mi takvi poticaj bio nadohvat ruke, bi zamijenio sve autobuse osim serija iz 2012. i 2013. jer su u katastrofalnom stanju. Kupiti 10 autobusa za rezervu (5 solo + 5 zglobnih)

Možda ima ljudi željnih promjena, ali nažalost visoko štićeni uhljebi koče svaku promjenu u poduzeću.

elez

Sve ti stoji al ovo za subvencije penzionerima ti je malo previse. 3000 kn si stavio a to ti je opet vise od 50% njih sa primanjima do te cifre. Smanjit to na 2000 i svi zadovoljni.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Neko

Citat: elez  u Rujan 23, 2017, 23:14:22
Sve ti stoji al ovo za subvencije penzionerima ti je malo previse. 3000 kn si stavio a to ti je opet vise od 50% njih sa primanjima do te cifre. Smanjit to na 2000 i svi zadovoljni.

To sa penzionerima i mirovinama je ajme, ima ih s njemačkim i drugim mirovinama, a vode se po našoj evidenciju u RH kao bez primanja, socijalni slučaj, pa tako znam slučaj di žena ima jeftiniju godišnju kartu od neke prosječne hr umirovljenice, a ima u eurima mirovinu više od hr prosječne plaće. Nažalost.

Triba im svima uvest ograničen broj vožnji, dat im za svaki mjesec 40 vožnji (20 odlazaka i povrataka)


Sent from my iPhone using Tapatalk

elez

Puno im je 40, 20 je dosta
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

XDonald

Samo na ovoj slici pridnjeg kraja busa se moze uocit niz nepravilnosti (bar 5)  >hammer<

Josip-Split

Jese meni cini ili je 183 osta bez rega?  buljo

elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

man323

#1329
Čekajte malo, Josip priča o #183 a elez objavljiva sliku #185.
Zar je, ako dobro vidim, Citaro ostao bez registracije?

elez

Bravo ja san se malo za*eba pa slika citaro hahaha. Ugl slika je losa jer san slika iz nebodera na Kacunaru al ugl nema tablica.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Josip-Split

Ja prican o 183 ..stae rec da su ih povukli? :-\

RegioBus

Citat: man313  u Listopad 21, 2017, 21:27:15
Čekajte malo, Josip priča o #183 a elez objavljiva sliku #185.
Zar je, ako dobro vidim, Citaro ostao bez registracije?
#185 ima svoje tablice a #183 ima prednje tablice a zadnjih nema trenutno jer mu je skinut branik.

elez

#184 je parkiran u liniji rashoda, prednja maska otvorena. Zna li ko vise?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

RegioBus

Citat: elez  u Studeni 02, 2017, 19:47:07
#184 je parkiran u liniji rashoda, prednja maska otvorena. Zna li ko vise?
Tu stoji samo parkiran za servis...