Važno -- Ukraden autobus Mandi toursa

Autor Tomek, Travanj 19, 2010, 13:34:04

Tomek

Ugl. ovu temu pokrećem u nadi da ako netko ga negdje vidi da odmah zove policiju

Mandi toursu je noćas ukradena Setra S415HD






elvis

Samo da dodam,tablice ZG 3137 DD,ukoliko je kojim slucajem promjenila nocas boju,a tablice ostale na busu,mada sumnjam ali nek se nadje

elvis

Jos jedna vijest,neko je pokrenuo akciju slanja SMS-ova svima koji imaju bilo kakve veze sa autobusima,u cilju pronalaska Setre,sadrzaj SMS-a:Sinoc nestala Setra 415 HD od Mandi-tours Zagreb,tablice ZG 3137 DD,u slucaju pronalaska zovi policiju,salji dalje...maloprije sam dobio SMS od jednog prijatelja mehanicara,on od svog gazde...sta mislite da i mi posaljemo taj SMS na par brojeva nekih sofera i sl.

U svakom slucaju drago mi je da su autobuseri u necemu slozni te da cemo svi zajedno doprinijeti pronalasku autobusa

Man lion's coach

Golemo  :o :o :o pa kako je nestala dali je bila u garazi ili negdje drugo ???

mate

elvise dobra ideja, samo mi je zao gazde sto mu se to dogodilo, i nadam se da se nije dogodilo ono najgore, a to je da je bus presprican i s drugim tablicama vec van zemlje...Nadam se zato da ce se bus uspjeti naci sto prije...

borelee

Pa di je ukradena????????????????? U Hrvatskoj,negdi vani..stvarnoo...

erobuss

Oslobodi Bože.  ::|

Na svim graničnim prijelazima postoje nadzorne kamere, ukoliko se mudonja usudio preći granicu do glavurde mu se lako dođe  >:(

elvis

Citat: mate  u Travanj 19, 2010, 22:08:54
elvise dobra ideja, samo mi je zao gazde sto mu se to dogodilo, i nadam se da se nije dogodilo ono najgore, a to je da je bus presprican i s drugim tablicama vec van zemlje...Nadam se zato da ce se bus uspjeti naci sto prije...

I meni je iskreno zao covjeka,taman mu lijepo krenulo i sad ovaj gubitak,zato ajde ljudi na facebook profile obavjestenja,slike,pokoji SMS nece nas osiromasiti

tomo

Baš sam sad htio reći da treba obratiti veliku pozornost na graničnim prijelazima ... nije mogla samo tako nestati, doći će se glave tome tko ju je maznuo, osim ako to ne bude propust policije... mogu skinuti i naljepnice, staviti lažne tablice, prebojati ju i lažirati sve dokumente, ali trebali bi bolje kontrolirati svaku takvu setru na GP...  To je ni manje ni više namijenjeno balkanskom tržištu....

elvis

Ljudi sta god da urade postoje detalji po kojima se moze prepoznati,ne mogu oni nju ocistiti bas tako da je oko sokolovo ne moze prepoznati,uglavnom obratite paznju na svaku 415 HD koju vidite,a onda ganjajte te sitne detalje,ostatke natpisa COTY 2002,obrise na zadnjim bocnim staklima i sl.

Majstor

Mandy nema sreće
Prije par godina ukraden mu je i O404 Nađen na Bajakovu bez naljepnica ujutro možda mu se posreći i sa Setrom

SRETNO
Samo mi sudite pošteno !

mesinovic

Cisto sumnjam da ce je pronaci ,evo od mene jedna zanimljivost kad je jedna 431 dt ukradena u Njemackoj i nikad nije pronadjena(od svicarskog prevoznika ) evo linka mislim da je interesantno za one koji neznaju ?!
http://www.walliserreisen.ch/XY/XY.html

Boki651

Jadan čovjek, nadam se da će je uspjeti pronaći, pa nije autobus mobitel da samo tako nestane.

Majstor

Vraća se Setra
Nađena u Novom Sadu pripremljena za lakiranje / milicija je odradila posao profesionalno /
Gazda sređuje papire za transport u Hr
Samo mi sudite pošteno !

TomoM

Strašno. U obitelji sam imao slučaj da je autobus dvaput ukraden. Samo tada je bio šibenski poduzetnik Jakšić i igri. I nije to bio jedini autobus koji je "maznio". Bio je i Skyliner u igri. Možda se netko sjeća tih događaja prije jedno 15-tak godina.
Jako mi je drago da se ovo dobro završilo.