Umag turs, Umag [PU]

Autor shef, Listopad 11, 2010, 09:20:27

shef

Umag turs, obrt za prijevoz putnika vl. Zoran Beraja
Jeci 104, Umag
telefon: 098/255-159




Linija Umag-Poreč-Umag (kooperacija IP/ATR) kako piše na tabli.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

Imaju i jednog bijelog Lion`s Star-a I.

Berlingo

Za tu je Setricu pitao Tomek u autobusima nepoznatih vlasnika. Nego, nije li mozda Umag tours?

shef

Nije, baš piše Turs
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Berlingo

Cudno, stajao sam kraj njega kad je bio pokraj dvorane. U Porecu sam ga vidio onako iz voznje. Ne vidim razlog zasto ti nebi vjerovao. Zahvaljujem na brzom odgovoru!

MB 0404 eurostar

man se prodaje za 32000 € a setra za 65000€ neznam zasto ali predpostavljam da ce kupiti troosovinca posto u porec putuje sa dva
busa a drugi nema ni 10 ljudi unutra

Tomek

#6
Setra i MAN iza nje:


Slike iz reportaže o Istri
http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=18095.0

mate

Setra danas na A3 u smjeru Zagreba, vjerojatno povratak iz Vukovara


MB 0404 eurostar

Imaju i setru 417 gt- hd kupljena od kompasa

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Osoblje

Ovogodišnji novitet kod Umag Tursa
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Tomek

Puno upitnika u ovoj temi:
Za početak Setra S315GTHD


E sad, ovoj nigdje ne piše ime vlasnika, sparkirana danas u garaži Autotransa u Umagu pa pretpostavljam da je to ova što je novo kupljena


A ne znam dal je još uvijek onda ova S417GTHD kod njih jer je izgubila natpise vlasnika na vratima i ispod vozačkog stakla