Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

sniff

Fulao si model, 193 je 317 ul ;)

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk


Shole

Ajde si vi lijepo napravite jednu grupu na facebooku,  messengeru ili viberu pa tamo trkeljajte o igricama.  Svaki put kad se ulogiram i odem pogledat nove postove od zadnje posjete dočeka me hrpa postova o OMSI

Teutonic

Meni budi uspomene kad sam ja bia malo mlađi i entuzijastičan za OMSI  ;D  ;D kad god pročitam,ali slažem se,ili otvorite grupu ili stavite nešto 1-2 put dnevno  :P

podgora

Citat: Teutonic  u Rujan 24, 2017, 20:09:16
Meni budi uspomene kad sam ja bia malo mlađi i entuzijastičan za OMSI  ;D  ;D kad god pročitam,ali slažem se,ili otvorite grupu ili stavite nešto 1-2 put dnevno 
Evo grupe https://www.facebook.com/groups/102086983876883/

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

C2

Dobro izgleda, iako u realnosti nisu imali taj model zato su imali SL200 koji su kupili od ZET-a na koji podsjeća taj repaint.

minimoto

Pozdrav

C2


MAN truck bus

Evo ga uz malu pomoć Fedora uspio sam i ja napraviti jedan repaint. ZET Zagreb Solaris Urbino 18. Pozdrav  byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

Nema, možeš jedino mjenjat u skriptama za staničnu.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

prometnik

Citat: Fedor  u Rujan 30, 2017, 18:25:23
EH sam nisi u pravu ja radim to jako profesionalno i nije u 10 min nego i po 3 h ako ti mislis da su moji repainti losi napravi ti bolji pa svi sretni ja imam svoj nacin rada i uvijek idem iznova i nije lako nikad ne koristim stare stvari  :-\ :-\ a ja neznam zasto uopce radim to jer niko to ne cjeni jel misle svi kako je to lako napravit zasto ih onda niko neradi osim mene kretena
ne mora znacit da je to profesionalno zato sta ga ti radis 3h, pogledaj repainte na omsi forumu sluzbenom kakvi su i nijedan se ne naplacuje...
kupi kartu spasi Promet

Teutonic

#475
Ne boj se sinko,niko se nebi hvalija tvojim repaintima  ;)

Btw evo ti primjer dobrog repainta kojeg sam ja uradio:

Shole

Ovo je nebo i zemlja u odnosu na one na prethodnoj strani

Lion's Driver

Ja san najviše volio radit repaint Promet Split  rofl

C2

Jedan od mojih starijih eksperimenata koji sam napravio davnih dana. Nisam ga objavio.

leonardo123

Citaro na okretištu Kehlbach.
Mapa: Tettau
Bus: EVOBUS Citaro, Euro 3, VOITH (repaint je moj)