Suki Turs, Gradačac

Autor manoplan, Prosinac 06, 2007, 19:56:05

manoplan

Suki Turs d.o.o.
Gradačac, Hadžiefendijina bb
tel. +387 35 819808



Tomek

#1
Pregled njihova tri autobusa koja se mogu vidjeti u Zagrebu. Uglavnom stare krame koje su često u kvaru, jedino ovaj Transliner koji ima novije maske nešto valja

TAZ Dubrava D1420









Neoplan Skyliner koji je non-stop u Zagrebu na kolodvoru pokvaren



Neoplan Transliner K







TAZ i Skyliner


Tomek

Suki se modernizirao sa ovom S215HD koja uživo jako dobro izgleda


shef

Jel ovo još nekog podsjeća na Korčula Bus look?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Neo

Ovo vam je autobus od Elke tours iz Lukavca, to je on prodao Suki tours a inace ovu reklamu je on uzeo od nekoga iz Dalmacije i samo sto je covjek iz Tuzle radio na toj reklami.
je zakon

Neo

Ja Vam gore napisao ciji je bus bio, bus je bio od Elke Toursa iz Lukavca. Prodao on Suki tursu a on uzeo od Panorama bus iz Bugojna N316 platinasti. Vidit da se radi o dva razlicita busa pogledaj te da ovaj ima samo dva gabaritna svjetla a ovaj gore od suki tursa nekoliko. Druga stvar ako je ta setra bila regisrtrovana u Hrvatskoj nema sanse da se uveze u BiH jer je dozvoljeno samo uvoz do 10 starosti a ona je stara kao metuzalem.
je zakon

miky


Neo

Citat: miky  u Travanj 11, 2008, 12:24:21
1991. g.

Miky ovaj kod Suki toursa je 89 god i nema cak ni klime, znam ovu Setru kao svoj dzep.
je zakon

miky

Citat: bmax  u Travanj 14, 2008, 21:25:36
miky grijesis to su dva razlicita busa, ovaj koji je suki kupio pripadao je prijevozniku elke tours, imao je i city linera u istoj shemi bojanja, setra je daleko lošija od legendarne puliceve, koju je on kupio od grabara u zagrebu,puliceva je u autohercu i u nedelju sam je sreo kod opuzena

Koliko je Grabar onda imao Setri S 215 HD. Jednu je prodao Grabaru, a jednu No.5, ta plava još vozi samo je sad piturana u bijelo.

Neo

ma ova setra je potrosena jao boze....
je zakon

mansg313

Ne znam tko u nasoj drzavi pusta buseve da prodju tehnicki pregled i kako to policija ne povuce iz prometa,sve je to u redu ali ako smo mi budale pa pustamo da to smece vozi po nasim "cestama" u redu ali kakve to budale rade na granici pa puste da taj otpad ta skupina gvoždža vozi vašim cestama do zagreba mislim stvarno  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >budale





Ako ga uhvatim kad krece ako se ne ugušim smradom slikat cu ga pa cete svi vidjeti kakvo gvoždže vozi i nasim i vasim cestama,truje nase i vase ljude zagađuje nas i vas zrak sramota i za gazdu i za ljude koji to ne maknu iz prometa i voze se u njemu


mate

Ako se ne varam ova firma ima sjediste u Gradačcu... ;)

ovaj Skyliner izgleda katastorfa...nek mi nitko ne zamjeri na maloj usporedbi...ne zna se koji je skyliner u losijem stanju - ovaj ili onaj od Livno busa...
slazem se s tvrdnjama da je sramota da se ovakve krame krecu po hr prometnicama >:(

lav

Taj bus je bio na prodaju i cijena je bila ni manje ni više nego 50.000 maraka (oko 25.000 eura)..... >:(

Tomek

Ovaj SUkijev Skyliner stoji na autobusnom u Zagrebu već duže vrijeme, ne znam dal je u kvaru ili čeka gužvu jer sam ga više puta vidio krcatog u paru sa Translinerom ili S215HD na putu za Zagreb... A mislim da imamo ovu temu već na forumu  ;)

mansg313

Evo jedan malo bolji busi i upropastena dubrava 1427



Ja mislim da je ovo "jetliner" ispravite ako grijesim kakav otpad vozi suki nista me nemoze iznenaditi
Evo i dubrave 1420  :'( :'( trebalo bi zabraniti da se busevi prodaju buseve onima koje ne odrzavaju za pocetak sukiju,pepksu i ostalima





vidi se da nije u stanju ni sajbu promjeniti sajbu a kad mu ispadne onda sofer kriv