Prigradski prijevoz – fotografije

Autor tamlover, Kolovoz 08, 2008, 14:05:35

tamlover

Za većinu i u većini slučajeva priča "Kako postat alergičan na autobuse? Dođite u okolicu Šibenika."
Fotke što sa šibenskog autobusnog kolodvora, što s vodičkog područja (TAM, MB, Steyr, MAN):









...i bilo je lepo i navek TAM bu....

stipe15

Znači da ode odsad stavljamo prigradskih autobusa?Ali već dugo vremena sive Steyere,Tamove 260 i 331 A119 držimo pod međugradskim prijevozom.A ove ostale pod gradskim :-\.Onda da vi višerangirani premjestite postove prigradskih autobusa u ovu temu.I trebalo bi odvojit koje autobuse smatramo gradskim,a koje prigradskim?Imamo  Abenre,O305,O307,TAM 260 A116M,neke Manove....Pošto nemamo zasebnog moderatora to će biti malo teže ako se netko ne uvati posla samovoljno.

tamlover

Ja sam među ovima uvrstio dva koja voze ili mogu voziti i međugradske (Steyri i MAN SU313) ali uglavnom su raspoređeni na županijskim linijama (što sam ja nazvao prigradom, jer npr Zaton, Vodice ili Brodarica nikako ne mogu biti međugradske a opet jesu županijske kao i za Murter, Drniš, Knin, Lišane i sl.)
Mislim da se ovako možemo malo bolje posvetiti tom segmentu prijevoza a da u međugradskim ostavimo mjesta eliti koja vozi za Zagreb ili regionalne za Split, Zadar, Dubrovnik te međunarodne linije.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tamlover

Svi autobusi su slikani na županijskim (od kojih neke možemo zvati prigradskim linijama).
Npr ovo je murterski MB iz drugog kuta i na drugoj lokaciji:

Još jednom SU i Steyr na putu prema kolodvoru:


TAM na kolodvoru:


*I Abenraa vozi prigrad ali uglavnom je na gradskim linijama i zato i nisam objavio nijednu njegovu sliku u ovom topicu.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....



tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

stipe15

Uređeni ljepotan je sređen izvana i iznutra i ima nove tablice-ŠI-368-DZ

Ovaj je školski-



stipe15


tamlover

Napokon... S obzirom kolko si im blizu ajde probaj malo češće fotkat po kolodvoru i tržnici  ;) Tnx
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

lukica

koliko vi u šibeniku imate TAMOVA 260A119P I NA KOJIM LINIJAMA VOZE??? ??? TO SU MI NAJDRAŽI AUTOBUSI :D

stipe15

Imamo 5-6 komada 260A116 i voze prigradske linije (npr. Boraja-Lepenica-Vrsno, Podlukovnik-J.Dubrava-Danilo-Perković,,Konjevrate-Mirlović Zagora.Unešić......)ma voze oni sve i svašta uglavnom sela.

Tomek

Ovaj Steyr vozi školsku djecu u Kninu


Tomek

U Kninu ulovljen ovaj TAM260A116P iz 1989. -- Tablice ŠI-802-K

setra_zakon

svagdi voze sa svacim a svi su im autobusi teski krs