Autopromet, Slunj – fotografije

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:56:22

Tomek

Danas jedna prinova i jedan stari znanac

Prinova O404RHD

KA467EP






5AR


5AR

Mali Lošinj - Zagreb



ispred više nema žutu naljepnicu ali iza ima.

Tomek

Definitivno najbolji prijevoznik ove godine na liniji Zagreb - Veli Lošinj. Najbolji autobusi, pristojni vozači, prva liga ;)

Išla mi je rodbina iz Eng. s njima dole i bili su oduševljeni. Vračali su se sa Trans-ovom 1321 i kondukter se derao na ekipu koja je jela u busu da to nije restoran, da bi pred njima frajer nakon toga si uzeo sendvič i bahato jeo(deblji, stariji s brkovima). Katastrofa...


tomekk

#34
Ovog imamo na forumu:





ali ovog koliko vidim nemamo, Setra S208H (KA-590-AZ) iz 1980.  :D

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

#35
Slika je nažalost loša, ali Mercedes O303 iz 1992. je zato fenomenalan...


zoki.man.fan

Citat: Tomek  u Kolovoz 18, 2009, 11:29:37
Zadnjih dana u Zagreb stalno dolazi prinova u voznom parku AP Slunja, fantastično očuvani MB O303RHD krem boje sa narančasto crvenim crtama.
Registacije su KA482DA, a te je do nedavno nosio slunjski TAM.


Tomek


Tomek

Nismo ovdje još napisali, ali ovaj fenomenalno očuvani O303RHD je ex Agronomski fakultet iz Zagreba.
A evo malo garaže u Slunju u subotu
Ovi još voze




Ovi su rashod





Berlingo


5AR


Tomek

#41
Evo, i drugi novitet danas u Zagrebu

Tomek

Jučer KA655FF, danas KA654FF u Zagrebu :)



Po meni najbolji i najočuvaniji primjerak O303RHD u Hrvatskoj -- bus je godinama bio u vlasništvu Agronomskog fakulteta, nema puno km i od prošle godine je u AP Slunju. Da ga samo čujete, radi ko urica...



Tourismo i O303RHD zajedno


Inače danas sam doznao da AP Slunj ove godine ne vozi svoju sezonsku liniju za Veli Lošinj, nije bilo izgleda dovoljno putnika, ali ulijeću kao zamjena Transu kojem fali buseva te je jutros u 9.00 S415GTHD KA175 otišla za Veli Lošinj umjesto autobusa Autotransa.

navi


Tomek

U subotu na Autotransovoj liniji Zagreb-Veli Lošinj u 09.00 krenula iz Zagreba kao bus br.1
BTW lijevi retrovizor joj je bijeli, a fesni plavi