Kvarovi autobusa (1)

Autor tamlover, Studeni 27, 2007, 15:10:02

Portos

747 krepao na 172. Stoji u stajalištu pokraj Kauflanda, smjer Zaprešić.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

751 jedva krenuo sa semafora kod Dojkića u Podsusedu, stao u traci za uključenje na Bolognu pokraj Dojkića. Nisam vidio da li je nastavio. Mislim da je vozio na 176/177

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

STIB

Jutros u Dubravi nema jednog od dva busa na 232, nema jednog od dva na 206, ali se zato zglobni sa 216 komotno vraća u garažu. Zar nema nikoga da ga preusmjeri na jednu od te 2 linije? (232 je opterećenija u ovo doba)


(via Tapatalk)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

CONECTO430



Citat: STIB  u Svibanj 23, 2017, 08:00:30
ali se zato zglobni sa 216 komotno vraća u garažu. Zar nema nikoga da ga preusmjeri na jednu od te 2 linije? (232 je opterećenija u ovo doba)


(via Tapatalk)
Možda ima samo vozač linije 232 nije na terminalu pa ga čeka u garaži??!



Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

CONECTO430

Evo 2 V.R na 232

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

Ivan

Hm, a 232 je stvarno idealna za kršine od kockica sve do 17 h radnim danom :P  i to na oba vozna reda jer je za Čret kružna linija, Melinišće je malo usko ali zavoji nisu kritični i gužve do KBD bi se ovako puno lakše riješile (uz još malo bolju reorganizaciju voznog reda)...
Ne samo da linija u obje verzije kratka pa nema tako puno veze pregrijavanje oko motora i činjenica da nema klimu (iako u APD ionako većina ne radi) i često ne valja grijanje, nego je i blizu APD ako ih treba odšlepati kad krepaju... :P

CONECTO430



Citat: Ivan  u Svibanj 23, 2017, 11:53:46
Hm, a 232 je stvarno idealna za kršine od kockica sve do 17 h radnim danom   i to na oba vozna reda jer je za Čret kružna linija, Melinišće je malo usko
na V.R 1 je solo uvijek CITARO a na V.R 2 je 70% zglobni najcešče KOCKICA a zna i biti CITARO solo.



Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

Tomek

Jučer u Zagrebu, slike su nastale u prometnom krkljancu pa su takve kakve su, zato i idu ovdje :)
Prvo ide D-5 koja šlepa zglobni Citaro

Citaro je gbr:

A iza njih novi ZET-ov servisni kombi S-26, boja mu je totalno fulana

CONECTO430

21 U KVARU

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

dominik,

#1389
Bio je i u Utorak oko 17:15 u kvaru, pa se nakon sat vremena sam popravio i vratio na liniju. Koliko sam primijetio bio je problem s zrakom.

CONECTO430

Danas je preko 1h stajao tu gdje je slikan vjerovatno dizalicu čekao

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

MAN truck bus

Ako je do zraka nije to ništa,ako je 507 vozio 222/2 sa 4 bara u kočnicama bez retardera, onda je sve moguće.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

atr-zgb

Nije mogao voziti jer bi zablokirao, parkirna otpusta tek na 6 bara. Pogotovo stare kockice.

CONECTO430

Citat: atr-zgb  u Lipanj 03, 2017, 12:08:18
Nije mogao voziti jer bi zablokirao, parkirna otpusta tek na 6 bara. Pogotovo stare kockice.
Ali je vozio jer sam vidio i ja

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

822DoDo

Nemoguće jer ne može krenuti. Za kocku sam siguran i za Conecta. Ispod 6 svijetli stop i pišti i nema mrdanja. Druga je stvar ako ste vidli na displeju da piše 4, tim displejima tak i tak nije za vjerovat
Das Beste oder nichts. MB