Slike iz AP Dubrava

Autor Portos, Prosinac 02, 2007, 08:36:32

Shole

Znao sam da je ono treće. Bez ikakvog reda i poretka.  Ajde kod nas barem još toga ima.  Noćna smjena na kanalu dobije jutarnji raspored izlaza i onda tako slažu buseve

conecto

#31
Kod nas to po noći podsjeća na boksove Formule 1 - što prije izvoziti pregled i poparkirati ih pa smo onda gotovi. Čak je nestalo i parkiranje u rikverc solo autobusa (što je dobro sredilo mjenjače na nekadašnjim npr. O-405 N jer se u žurbi ubaci u R dok još bus ide naprijed, ali noviji Citaro to ne dopušta) pa smo gotovi još prije.
A bilo bi sigurnije ujutro izlaziti s parkinga prema naprijed, a ne u rikverc kad često izlaze dva nasuprotna jedan prema drugome.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

421

 good_boy Potpisujem! good_boy
Uz napomenu da su se solo citari parkirali unatrag , no zbog "kolega" koji su kretali s parkinga dok se bus nije podigao na zadanu visinu, stradali su ispušni lonci pa se zbog toga prešlo na F1 način parkiranja.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

conecto

Taj se problem prvi put davno pojavio kad su 1992. stigli ljubljanski TAM 260 A 116 M (s motorom otraga dok je većina tadašnjih buseva imala motore u sredini), a parkirali su se tamo gdje su danas školarci. Kad bi bus legao bez zraka oslonio bi se na ispušnu cijev, pa su se počeli parkirati unaprijed. Sve je bilo dobro dok nije došla prva zima, pao snijeg koji se nakon par dana smrznuo i tako "povisio" rizole. Onda su počeli stradavati prednji branici od umjetnog materijala - kad bi ujutro bus krenuo urikverc ostavio bi dio branika (koji je bio iz 3 dijela) na rizolu. Te zime je više od pola tih buseva (bilo ih je 10 u APD - gb 628-637) vozilo barem bez jednog ili dva dijela prednjeg branika.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Flota "malih" u APD - 2 školska Dailya, putnički Crafter (servisni je rijetko u garaži, a onda se parkira u radioni), Vito i Polo.

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Ovo bi nekad bila neobična slika iz garaže APD - danas posve normalna!

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Spiker

Hm, ima li tko slike Citelisa pored ograde DTR-a?

421

Citat: Spiker  u Rujan 30, 2011, 18:57:48
Hm, ima li tko slike Citelisa pored ograde DTR-a?
Nema više DTR-a, nema više čempresa uz Plodine, jedino su Citelisi stalno tamo(osim kad ih rijetko mogu dopuniti s CH4)
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln