Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

5AR

1394 je dobio zamjenu jer se vrti po cijele dane sve dane u tjednu. Možda dođe novi a možda ostane ovaj 1416.
Sa Korčule u Ogulin je otišao 1048 a došao 1168.
1247 je sad na Braču a u zamjenu na Cres će navodno neka povišena Setra sa Brača.

5AR

Od 1.03.2013. Poslovna jedinica Novi Vinodolski prešla pod PJ Rijeka.

leic96

Dali se zna razlog ukidanja PJ Novi?

MB 0404 eurostar

#333
Citat: Tomek  u Ožujak 13, 2013, 19:51:51
1339 je i sprijeda dobio naljepnice da se zna koliko je luksuzan

Taj luksuzni je ovo ljeto bio u poreču na kanalu sa smrvljenim mjenjačem i diferencijalom

Dario Zg

Uzeli nam 1251 :'( i dali 1339... >:(

5AR

Koliko sjedala ima da je comfort line i koliki je razmak među njima?

Dario Zg

Ima 44+1+1 sjedala,a za razmak nisam siguran,ne znam.. budem provjerio

5AR

Gledam kod Setri i Mercedesa da je  **** za 44 ili 46 sjedala, tako da je to to. Ne vidi se na slici grba na krovu od satelitske, ima li ju još ili je bila višak?

Dario Zg

Morat ću ga malo više vozit dok skužim kaj sve ima kaj ne..hh..vozio sam ga dva puta,sve je to brzinski nekak bilo pa ne znam pol stvari oko njega još. Ali iskreno meni se nimalo ne sviđa voziti taj autobus...al kaj je tu je,naviknut ćemo se  :)

5AR

Uz taj luksuz WC ima sigurno a mogla bi bit i kuhinjica na srednjim vratima nasuprot WC-u. Može slika ako stigneš  ;D. Sjedala kožna?
Kod Mercedesa SHD mi se sviđa to da je i vozač na povišenom, em je preglednije em sigurnije.

Dario Zg

WC je tu,kuhinjica je isto tu i bit će koja slika  ;) Sjedala su sva kožna. E vidiš o tome se baš radi zašto se meni ne sviđa taj autobus,baš zbog toga kaj je povišen tolko. Je da je pregledniji,i to puno ali mi je skroz čudno na tako visokom voziti,udoban je tu se nema kaj reći al se naginje i ljulja brate mili ja hoću sa sjedala ispast u zavoju hahah,a normalno se vozio,po zakonu sve... ;D

shef

Bus je definitivno ex Nizozemac/Belgijanac, kad je došao (ne znam kako je sad) imao je natpise unutra i po staklima na nizozemskom(flamanskom).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


ikar

Jutros Setra S516HD na prezentaciji na Žabici. Probna tvornička naravno, ista koja je jučer bila u Autotroleju, da ne mislite da je Trans već kupio...

leic96

Danas u 13:15 na liniji Crikvenica-Selce-Novi Rovinjska setra 1154  ???