Blokirani (banirani) članovi foruma

Autor Shole, Veljača 10, 2009, 23:13:34

Shole

MAN FAN -  05. veljače 2009. 

Trajanje
:  mjesec dana
Razlog:   vrijeđanje osoblja foruma preko PP, kao i javno isticanje svojih kriminalnih radnji od kojih se forum i svi njegovi članovi oštro ograđuju

Shole

SK007  -  10. veljače 2009.

Trajanje:  (bit će definirano dogovorom osoblja)
Razlog: brutalno vrijeđanje na nacionalnoj osnovi.   O tome je bilo već govora, i neće se tolerirati.

Shole

ManSG313 -  21. kolovoz 2009. 

Trajanje
:  mjesec dana
Razlog:   unatoč višestrukim upozorenjima, nastavlja sa svojim klasičnim pisanjem raznih gluposti.  Ovo mu je predzanji ban, ako nastavi istim stilom i kad se vrati za mjesec dana bit će mu dodjeljen trajni ban, odnosno bit će isključen sa foruma.


shef

Član calcano - trajanje 3 dana zbog vrijeđanja djelatnika prijevozničke tvrtke, od kojih su neki članovi foruma.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

elvis

Clan PROFA je dobio 90 dana bana zbog pisanja svakakvih gluposti,spamanja tema,zbog zalbi i zahtjeva ostalih clanova da ga se iskljuci,i drugih svima nama poznatih stvari

The_Dubster

Citat: elvis  u Prosinac 22, 2009, 22:05:32
Clan PROFA je dobio 90 dana bana zbog pisanja svakakvih gluposti,spamanja tema,zbog zalbi i zahtjeva ostalih clanova da ga se iskljuci,i drugih svima nama poznatih stvari

ako smijem reći, jest da je srao i sve, al 90 dana?! da nije puno?

nisam upoznat sa sistemom banovanja ovdje al po meni je puno...

Shole

nije mu prvi put.  Pri put imamo više obzira, al nekima to očito nije dovoljno

netko

Forum se može i dalje pratit,može se čak i ponovo registrirati.
Možda znate kako,možda i ne,ali meni onda banovi pored toga izgledaju glupo.
To bi se hitno trebalo nekako riješiti.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Tomek

Naravno da se možeš ponovno registrirati, ali čim se otkriješ, a banirani članovi to svojim ponašanjem uvijek naprave, odmah slije doživotni ban.. Prvo treba razmisliti dvaput pa se onda upustiti u nešto..

medo

kakav doživotni ban? resetira router i ponovo se registrira, to ne možeš spriječit, mislim nema načina da nekome doživotno spriječiš ponovno registriranje.

ikar

Citat: medo  u Prosinac 23, 2009, 13:32:40
kakav doživotni ban? resetira router i ponovo se registrira, to ne možeš spriječit, mislim nema načina da nekome doživotno spriječiš ponovno registriranje.

Imali smo mi posla sa svakakvim pacjentima... I sve ih potjerali. (Ili misle da neznamo ko sukad se ponovo registriraju  ;D)

medo

Citat: ikar  u Prosinac 23, 2009, 13:47:40
Citat: medo  u Prosinac 23, 2009, 13:32:40
kakav doživotni ban? resetira router i ponovo se registrira, to ne možeš spriječit, mislim nema načina da nekome doživotno spriječiš ponovno registriranje.

Imali smo mi posla sa svakakvim pacjentima... I sve ih potjerali. (Ili misle da neznamo ko sukad se ponovo registriraju  ;D)

;D ;D ;D ;D, a koliko je ljudi odustalo od foruma zbog takvih pacijenata, iskreno ja bih volio da se takvima  može onemogućit ponovno registriranje , ali kad već ne može dobra je i ta taktika, a jedna zanimljivost, jedan od bivših korisnika (neću ga imenovat) koji je izbačen sa razlogom sa ovog foruma je sada moderator na jednom drugom forumu sa istim nadimkom pa sad tko tu koga.....

maky

Samo da napomenem...
Nije istina da se nekom ne može stati na kraj. Ova sva baniranja su najblaže mjere. Ako netko stvarno pretjeruje, uvijek postoji policija, te reagiranje putem  internet providera da mu isključi internet...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

medo

#13
što jest jest maky je u pravu, ali da bi internet provider isključio korisniku internet mora postojati sudski nalog koji to omogućuje, to jest osoba mora bit pod istragom ili već osuđena, u suprotnom bi to bio ne ustavni postupak i kršenje ljudskih prava. jedino da se promjene postavke foruma pa da svaki korisnik koji se želi registrirati mora imati elekroničku preporuku nekog već registriranog korisnika u raznim oblicima, što bi opet bilo pretjerivanje.

aaaaa

Citat: netko  u Prosinac 23, 2009, 00:18:53
Forum se može i dalje pratit,može se čak i ponovo registrirati.
Možda znate kako,možda i ne,ali meni onda banovi pored toga izgledaju glupo.
To bi se hitno trebalo nekako riješiti.

što se tiče profe budi siguran čak da ima 100 nickova njega je veoma lahko prepoznati, onako ne pise ni jedan clan foruma osim njega definitivno...