Riva, Beli Manastir (ex Hafet Tours) [BM, MKD]

Autor Tomek, Siječanj 11, 2008, 22:28:11

Tomek

Riva, usluge prijevoza vl. Đemal Haliti
Beli Manastir, Kralja Petra Svačića 30





Njihov ex Generalturist MB O303(možda ih je i više) je u stalnom saobraćaju, zanimljivo je da ima krapinske registracije i na vratima mu piše Herc tours  :o. Imaju liniju iz Makedonije za Zagreb, subotom kreće u 19.00 iz Zagreba.




man750

Evo i ja sam ga ulovio(jasno se vide KR reg.)
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

Tomek

Stvarno je hrabro slati ovog O303 na ovu liniju:

Novigrad-Poreč-Rovinj-Pula-Rijeka-Zagreb-......-Skopje-Struga  ::|
Skroz do Makedonije????


stipe15

Malo hrabro.....bolje rečeno suludo...O303 je udoban i pouzdan ako je dobro očuvan ,ali ipak je to star autobus.....

mate

Slazem se Stipe s tobom...ovo je zbilja ludo slat do Makedonije...a i ne izgleda ovako na prvi pogled bas ocuvano

ali vidao sam ja na cesti i gore buseve od ovog...uglavnom na autocesti su to bili bugarski i rumunjski prijevoznici...a i znala se naci i kakva makedonska "raga"... 8)

busfan

Citat: stipe15  u Srpanj 17, 2008, 23:52:21
Malo hrabro.....bolje rečeno suludo...O303 je udoban i pouzdan ako je dobro očuvan ,ali ipak je to star autobus.....
Ako je dobro ocuvan nije to problem, ali za ovog mi se cini da nije bas u najboljem stanju :-\
Bakic sa 215HD vozi Dortmund-Banja Luka ali su ko nove

mate

Jel mozda tko zna sta je s njihovim O303...di je on sada nakon zapljene droge... ???

tamlover

Zašto je ovaj prijevoznik u BiH sekciji ako se kod zapljene droge tvrdilo da se radi o makedonskom prijevozu Hafet tours i kooperantskoj agenciji iz Vinkovaca koja se zove Meridijan??

Jel ovo zrelo za premještanje il znate nešto što ja ne znam??
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

bugi

#8
Citat: mate  u Srpanj 18, 2008, 00:05:26
Slazem se Stipe s tobom...ovo je zbilja ludo slat do Makedonije...a i ne izgleda ovako na prvi pogled bas ocuvano

ali vidao sam ja na cesti i gore buseve od ovog...uglavnom na autocesti su to bili bugarski i rumunjski prijevoznici...a i znala se naci i kakva makedonska "raga"... 8)


bogme se varas za ovo sta si reko bugarski prijevoznici svi imaju full nove autobuse od 2000 pa do 2008 rijedko ce koji bugarski autoprijevoznik pustit stari bus u eu jer ih vise nema.jedino neki pojedini privatnik samo to.ovo ljeto kad idem u sofiju cu ti poslikat njihove autobuse na kolodvoru pa cu stavit na forum pa da vidis da nisi u pravu.tek tolko da znas danas oko 21.10 do 21.40 ako  imas vremena i volje ispred autobusnog kolodvora ce stat bugarski autobus firme odans.pa se mozes uvjerit u kakvom su stanju njihovi autobusi.posto si ti u slanoskom brodu on  ti tamo prolazi oko 17-18 sati svaki petak i dosta bg autobusa za eu.tako ako mi ne vjerujes  mozes ic pogledat na autoputu.

busfan

Citat: bugi  u Travanj 17, 2009, 17:10:35
Citat: mate  u Srpanj 18, 2008, 00:05:26
Slazem se Stipe s tobom...ovo je zbilja ludo slat do Makedonije...a i ne izgleda ovako na prvi pogled bas ocuvano

ali vidao sam ja na cesti i gore buseve od ovog...uglavnom na autocesti su to bili bugarski i rumunjski prijevoznici...a i znala se naci i kakva makedonska "raga"... 8)


bogme se varas za ovo sta si reko bugarski prijevoznici svi imaju full nove autobuse od 2000 pa do 2008 rijedko ce koji bugarski autoprijevoznik pustit stari bus u eu jer ih vise nema.jedino neki pojedini privatnik samo to.ovo ljeto kad idem u sofiju cu ti poslikat njihove autobuse na kolodvoru pa cu stavit na forum pa da vidis da nisi u pravu.tek tolko da znas danas oko 21.10 do 21.40 ako  imas vremena i volje ispred autobusnog kolodvora ce stat bugarski autobus firme odans.pa se mozes uvjerit u kakvom su stanju njihovi autobusi.posto si ti u slanoskom brodu on  ti tamo prolazi oko 17-18 sati svaki petak i dosta bg autobusa za eu.tako ako mi ne vjerujes  mozes ic pogledat na autoputu.

Rumuni i Bugari imaju dobrih autobusa ali i dosta "cudnih" linija, npr. redovna linija za Veliku Britaniju, Spaniju,...

Tomek

'Drogeraš' se već neko vrijeme vratio u akciju i opet juri iz Istre za Makedoniju

26.06.2009


atanas

me interesira hafet turs odi do slavonski brod koi denovi odi i vo kolku casot trga od sk i na koe mesto  vo sk poz

mate

Citat: atanas  u Srpanj 19, 2009, 23:18:35
me interesira hafet turs odi do slavonski brod koi denovi odi i vo kolku casot trga od sk i na koe mesto  vo sk poz

ovaj staje u Brodu, samo ja ne znam kojim danima on ide iz Skopja prema Hrvatskoj, znam samo  prema Makedoniji da ide srijedom i subotom, i bude oko 18.15-18.30 na brodskom kolodvoru ;)

atanas

ima le nekoj od skopje sto znae od kade i koga trgnuva hafet turs za slavonski brod vo kolko saat i kolko pari e povratna hitno mi treba koj znae neka pise cekam odgovor poz

mate

evo "droga - bus" danas na redovnom zadatku :D

usput odgovor za atanasa - iz Skopja idu cetvrtkom i nedjeljom u 18.30