U fazi izrade

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:37:36

Teutonic

Podgora i MAN truck bus

Uradit ću ja sve bez brige,kad izađu svi modeli na testiranje jer trenutno je dostupan samo ovaj,i nemam Internet doma pa mi je puno teže bez materijala,njih ću napraviti kad vratim Internet.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk


podgora

Citat: Teutonic  u Srpanj 28, 2016, 06:57:14
Podgora i MAN truck bus

Uradit ću ja sve bez brige,kad izađu svi modeli na testiranje jer trenutno je dostupan samo ovaj,i nemam Internet doma pa mi je puno teže bez materijala,njih ću napraviti kad vratim Internet.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
Ok nije hitno

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Teutonic


TAM

Mercedes Benz O305G - Autotrolej Rijeka

Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

MOLIO BIH DA SE TEMA U FAZI IZRADE KORISTI SAMO ZA POSTAVLJANJE SLIKE STVARI ŠTO SU U FAZI IZRADE,HVALA.

TAM

Mercedes Benz O405 - ZET Zagreb



Uskoro i Autotrolej te Promet Split
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

#441
I dok se tvorac gradskih MANova za euriće prodao kao Pupovac hadezeu,imamo i dalje ljude koji rade besplatno (barem zasad).
Naravno ako ste sirotinja ko i ja za MANove vam preostaju rusi (mada nisu još dovršeni).





podgora

Citat: Teutonic  u Rujan 16, 2016, 21:55:10
I dok se tvorac gradskih MANova za euriće prodao kao Pupovac hadezeu,imamo i dalje ljude koji rade besplatno (barem zasad).
Naravno ako ste sirotinja ko i ja za MANove vam preostaju rusi (mada nisu još dovršeni).





Ko ga radi svaka mu čast konačno nešto ovako

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

prometnik

a naravno vrlo nam je poznata i "kvaliteta" Ruske kao i Turske izrade..
kupi kartu spasi Promet

Teutonic

Radi ga Helvete preko 2 godine,Poljak.
Ne mislin na izradu autobusa nego već na nešto drugo  ;D uostalom,Rusi su među najboljima kad dolazi do tvorbe autobusa za OMSI,imaš Alterra,imaš one super gradske LiAZe,modela koliko oš,samo ništa interesantno :D

Lion's Driver

Ako je to onaj isti MAN ko sta se vec pojavljiva po fb i internetu bit ce strava bus...  yahoo a Rusi s onim Liazima GAZima i nezz ni ja bar po izgledu nemogu vode dodat ovome...a da ne govorim o ovim Citarima, Lions Cityju...MB 0405 ili Setrama (mada one setre UL i duga i kratka imaju lose boje kontrolne...pre tamno)

podgora

Citat: Lion's Driver  u Rujan 17, 2016, 18:45:26
Ako je to onaj isti MAN ko sta se vec pojavljiva po fb i internetu bit ce strava bus...  yahoo a Rusi s onim Liazima GAZima i nezz ni ja bar po izgledu nemogu vode dodat ovome...a da ne govorim o ovim Citarima, Lions Cityju...MB 0405 ili Setrama (mada one setre UL i duga i kratka imaju lose boje kontrolne...pre tamno)
U pravu si i meni rusi dodjali konacno pravi bua

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Teutonic

Citat: Lion's Driver  u Rujan 17, 2016, 18:45:26
Ako je to onaj isti MAN ko sta se vec pojavljiva po fb i internetu bit ce strava bus...  yahoo a Rusi s onim Liazima GAZima i nezz ni ja bar po izgledu nemogu vode dodat ovome...a da ne govorim o ovim Citarima, Lions Cityju...MB 0405 ili Setrama (mada one setre UL i duga i kratka imaju lose boje kontrolne...pre tamno)
Je,radi se o istom MANu,meni su Setre super ali čini mi se da će mi ovaj biti najdraži kad izađe.

podgora

Citat: Teutonic  u Rujan 17, 2016, 20:33:12
Je,radi se o istom MANu,meni su Setre super ali čini mi se da će mi ovaj biti najdraži kad izađe.
Jeli znas sta o setri 315 gt hd i hd jeli je radi ko 

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Teutonic

S315 GT HD radi isti mađar koji je uradija ove dosad,ali ne znan ako trenutno radi na njoj ili na nečemu drugomu,a običnu S315 HD ne radi niko.