Rashodovanje autobusa

Autor maky, Studeni 21, 2007, 08:59:00

RegioBus

Skroz samln zaboravija na tu informaciju haha.
Hvala kolega!

man323

#271
Mislim da je bila greška povući #239. Zašto? Pa bio je tada, kada se desila prometna nesreća relativno nov. Pritom su ga mogli popraviti i imali bi jedan autobus više, a bio bi im korisniji, a ovako samo sa njega čupaju dijelove, naravno po potrebi. A sad otplaćivaju krš koji stoji u garaži kao skladište rezervnih dijelova.

Kolega Ćole

Citat: man313  u Lipanj 30, 2016, 20:10:35
Mislim da je bila greška povući #239. Zašto? Pa bio je tada, kada se desila prometna nesreća relativno nov. Pritom su ga mogli popraviti i imali bi jedan autobus više, a bio bi im korisniji, a ovako samo sa njega čupaju dijelove, naravno po potrebi. A sad otplaćivaju krš koji stoji u garaži kao skladište rezervnih dijelova.
A imaju #189 doduše stariji je i nema mu spasa mogli su s njega skinit neke dijelove,neke naručit,motor imaju za njega.Malo je teže za obnovit ga al uz malo truda bi bio opet u pogonu ionako je manjak u voznom parku i svaki bus bi im dobro došao.

Kolega Ćole

#273
Zdrobljen i posljednji Neoplan

josipgrgin

#274
Kad se sve ocisti bice mjesta koliko oces.Ja mislim nikad praznija garaza. 12 buseva rashodovano od lani od 11.mj. do danas a dosla samo tri i to polovni ,nije dobro.

Paško

RIP :'( :'( :'(
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mainz

Na kojem danu su 133 i 173 ispilani?

Kolega Ćole

Citat: mvgmainz  u Srpanj 03, 2016, 17:36:43
Na kojem danu su 133 i 173 ispilani?
Petak (01.07.2016)

mainz


Sule

Danas cujem od vozaca da je jedan bus(nisam uspia saznat koji) otisa u rashod navodno otisa motor pa sad skidaju dijelove sa njega. Nisam dobro cuq jer san zurija na bus.

man323

Meni je poznato da #236 leži u garaži jer mu je otišao motor. Da nije on taj kandidat? Odjavljen je već odavno.

RegioBus

Meni je rečeno da #236 ima ogroman kvar motora i potreban je novi motor a motor vridi više od samoga busa, tako da se također i ja slažen da je #236. #65 vozi, on nije sigurno, #688 je u remontu s tablicama, a #154 parkiran kod #239 također s tablicama čitav, tako da može jedino bit #236...

Paško

#171 polako umire sam samcat. Desno od njega prije je bio #236 pa logika nalaže da je stvarno ispilan. Bome su se lijepo pokazali ti Isuzui - jednom je motor crko dva puta, drugi je izgorio. Nadam se da su mu bar sjedala sačuvali.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

man323

Koliko su Isuzui nekvalitetni, toliko im je presudilo Prometovo neodržavanje.
Šteta poveća, relativno mlad autobus. Još malo pa će se rješiti i #239, samo neka ga otplate. Sa njega su ja mislim sve skinuli što se skinuti da.

RegioBus

Citat: man313  u Rujan 18, 2016, 00:42:32
Koliko su Isuzui nekvalitetni, toliko im je presudilo Prometovo neodržavanje.
Šteta poveća, relativno mlad autobus. Još malo pa će se rješiti i #239, samo neka ga otplate. Sa njega su ja mislim sve skinuli što se skinuti da.
Na #239 su ostala samo stakla i podvozje, a sad možda sve i ne skinu pošto se Prometovcima vjerojatno neda ili "nemaju vrimena".