Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

mate

Jucer je #1488 vozila OS - Zurich, jos jedan od buseva koji je dobio naljepnice za liniju na boku i natpise Mesic Reisen

Bari

Ne znam ako smo imali, 1511 ima RI-813-ZF
KREPAT MA NE MOLAT !

NP-549

https://www.autotrans.hr/hr-hr/first-minute


Ima li još koji prijevoznik ovakav tip akcijskih cijena ?

tramvajac 92

Kod nas koliko znam ne. Croatia bus ima akciju na prvih x mjesta, ima neki veći popust na Sarajevu i Trstu.

netko

Ne mogu popratit detalljno ovu temu, ali danas viđen Renault Master ST-111-UF bez gb-a i samo sa slovima autotrans na haubi.

Gdje on pripada?
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

lussin


lussin

Večeras u Malom Lošinju 1264 u A4 akciji sa napisanim Novi Vinodolski. Novi dom ili?

lussin

Od danas voze Rijeka-Zadar autocestom sa first minute cijenom od 58 kuna

lussin

Punim ja ovu temu ;D

Obavijest Autotransa:
Linija Dubrovnik-Rijeka s polaskom u 8:00 kasnit će u Rijeku oko sat vremena (znači dolazak u Rijeku je oko 21:30) zbog prometne
Linija Rijeka-Veli Lošinj s polaskom u 14:30 kasnit će u Veli Lošinj oko sat vremena (dolazak u V. Lošinj oko 19:30) zbog kašnjenja trajekta

NP-549

Ko bi reko da će ovakve obavijesti bit u 7. mjesecu, usred sezone

Dreamwalker

#760
Postoji li bilo koji drugi autobusni prijevoznik osim Autotransa kojim se može doći s otoka Krka do Raba (mjesto)? Plan je bio ići do Valbiske autom i tamo platiti dnevnu kartu. Auto bi ostao na Krku, pa bi trajektom išli do Lopra i s busom od Lopra do Raba. No pametnjakovići iz Autotransa su vozni red naštimali tako da bus polazi iz Lopra par minuta prije uplovljavanja trajekta. Nadalje sam gledao da bi se auto ostavio u Malinskoj pa busom do Raba, ali takav sport je predugog trajanja (4 sata), a bome i preskup za jednodnevni izlet.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Shole

Redovnih linija drugih prijevoznika nema.  Malo mi je sumnjivo da kreće iz Lopara prije dolaska trajekta.  Vjerovatno ga ipak čeka. Nazovi informacije pa pitaj,  ako one babe uopće ni znaju gdje je to

Dreamwalker

Trajekt pristaje u 09:05, autobus kreće u 09:04. Slijedeći trajekt pristaje opet par minuta poslije polaska autobusa. Tko zna koliko je autobusna stanica udaljena od trajektne luke pa sumnjam da se čekaju. Vjerujem da imaju neki deal s Jadrolinijom kako bi ljudi ipak morali autom na otok za neku beneficiju koju dobije Autotrans.
Što se tiče djelatnika koji rade na informacijama, više vjerujem vama lokalcima s foruma nego njima.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Shole

#763
Citat: 5AR  u Kolovoz 08, 2016, 21:08:57
1511



Nekako je siromašna ova shema na Čabranki

5AR

Nakon toliko vremena bez nje je dobro da ima ito, a ni Masteri nisu ništa bolji.