Displeji na autobusima

Autor tomobrad, Prosinac 02, 2007, 20:38:00

Man31

Na g.br 432 neradi zadnji display,sada sam to skužio jer baš nesrećem CONECTO puno.
A dali tko zna zašto na g.br 530 već duže vrijeme zadnji display i bocni piše ZET ZAGREB???U kvaru diaplay ili?
BEZ MUKE NEMA NAUKE ©®

citaro

Citat: Man31  u Lipanj 27, 2016, 18:18:05
Na g.br 432 neradi zadnji display,sada sam to skužio jer baš nesrećem CONECTO puno.
A dali tko zna zašto na g.br 530 već duže vrijeme zadnji display i bocni piše ZET ZAGREB???U kvaru diaplay ili?

I meni je trebalo par citanja da skuzim sto je pisac htio reci...

MAN truck bus

Citat: sshadow11  u Rujan 21, 2008, 20:24:37
jesu ove upute (pogledati link) za autobuse ili tramvaj
http://www.usvprh.hr/site/upload/FR_City_upute_vozacima.pdf
Ima li tko spremljene na računalo pa da ih još jedanput uplouda?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

549 na 220 bez displeja i bez table u kutu. bus123 byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

Citat: MAN truck bus  u Lipanj 30, 2016, 07:26:49
549 na 220 bez displeja i bez table u kutu. bus123 byeg
Evo slika
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

CONECTO430

Stigao na displeyu naziv i smjer linija 277 i 284
Idem samo jednu stanicu :D

MAN2001

Na dosta manova iz 2003 gdje se doslovno vidi samo zelena kocka iza autobusa ima i dosta problema sa prednje strane je znam da je to zbog starosti ali eto sam da se zna.

Ivan

Sve je to stvar održavanja, dosta novih ili skoro novih autobusa su serijski imali faze od par mjeseci kad bi im svi ili neki određeni (recimo Citarima bočni ili Citelisima stražnji) displeji bili u kaosu.

MAN truck bus

672 na 225 bez displeya, ima crnu tablu. byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

STIB

Displej u negativu...



(via Tapatalk)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

CONECTO430

Sad je su na displeyu sitne brojke i slova

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

Diermeech

Na gbr 314 ugašeni/ne rade displayi ( ima table)

smogovci.bbb2

Ne znam jeste li primjetili ali u zadnje vrijeme kad se uvode nove linije ili se rade korekcije na nekim starim, broj linije na displayu je prevelik u odnosu na postojeće linije (lin. 231, 267, na 134 od prije) a evo sad i na lin 290. Očigledno ili ih nije briga ili im netko novi u ZET-u to unosi buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

STIB

To što je broj veći nego prije nije ništa loše. Dapače, bilo bi korisno jednog dana sve brojeve povećati na maksimalno moguću veličinu.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

smogovci.bbb2

Trebalo bi, samo neće jer toliko je šarenilo na displayima da je to užas. Npr. na 281 piše NOVI JELKOVEC dok na 279 Novi Jelkovec. Nije jednoobrazno već kako se tko primi upisivanja. Ili na 218 krajnje odredište piše u drugom redu dok na 234 u gornjem. Ili na 218 GLAVNI KOLODVOR piše u dva reda, na 219/20/21 piše u jednom redu. Na 108, 166 piše Glavni kolodvor dotle na 219/20/21 piše GLAVNI KOLODVOR. Na turskim Lion's-ima na stražnjim displayima skroz su neki mali brojevi linija. I tako dalje i tako bliže. Displayi ili ti novohrvatski PREDOČNICI odnosno ono što i kako prikazuju, pravi su pokazatelj stanja u ZET-u i odnosa samih djelatnika prema firmi u kojoj rade a i prema putnicima
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza