Panturist - slike

Autor Servis, Svibanj 23, 2008, 15:50:38

Ivanek

U Vinkovcima za vrijeme Jeseni:




mate

#31
Jutros sam morao ici put Osijeka...pa sam Panturistovom linijom koja u 7.15 krece iz SB-a...a kuci sam se vracao linijom koja krece iz OS u 11 h...imao sam srecu pa sam i u OS i nazad u SB isao s troosovinskim Citylinerom (OS-117-FB)...sto me je ugodno iznenadilo...jer nisam njega ocekivao na toj liniji... ;) Inace bus je presao 664240 km... ;)

za pocetak u SB...



te prije polaska iz OS...



za upravljacem...



te tabla linije...zanimljivo je sto je na ovoj tabli jos bilo stajalo Trst - Zagreb...i ovo sto jos pise...ne znam da li je ta linija aktivna... ;)



i jos dva MAN-a...koja sam uspio slikati na AK Osijek...




mansg313

E SAD SMO DOSLI I NA OVO NAIME DANAS NA AKZG KAD SAM KRENUO SLIKATI OVOG STAROG CITYLINERA VOZAC ME NAPAO CITIRAM "KOJI K :-X SLIKAŠ J :-X TI MATER" I JOŠ PAR SLICNIH PSOVKI A NAKON STO SAM MU SLIKAO BUS PRED OČIMA POČEO SE ON MENI PRIJETITI SA POLICIJOM I DA AKO ON POZOVE POLICIJU DA CE MENE U MALOLJETNIČKI DOM SMJESTIT ALI NISAM SE OBAZIRAO NA TO TE SAM OKINUO JOS JEDNU SLIKU ODOZADA I OTIŠAO DALJE NAJBOLJE PUSTITI B :-X



I zato je on meni morao spominjat zenski dio obitelji

mate

ovog citylinera (os-232-ia) sam ja jutros vidio u putu kad sam isao za Osijek...nazalost zalosne su ovake reakcije nekih vozaca... :(
a ja eto ni dns a ni prijasnjih dana nisam imao ni jednog problema...kako u SB-u pa tako ni u osijeku... ;)

stipe15

Čudno baš sam mislio da su ovi pristojni.Očito sam se prevario.Prošlu zimu je jedan panturistov vozač bio jako ljubazan .Malo smo popričali o autobusima.Pokazao sam mu fotke.I onda kada je išao sa kolodvora zaustavio mi  ga je da ga slikam.Trubnio je i otišao.Da je bar više takvih vozača,a ne ovakvih sirovina.

mate


mansg313

Ma ne uzrujavam se uopće  to ti je normalno kod nas u zg to mi je vec drugi panturistov vozac koji mi je psovao a dosad najljubazniji su bili vozaci Autotransa i putamika line zadra stvarno svašta

mate

#37
Ma i ne trebas se uzrujavat... ;)
samo ne ide mi to psovanje u glavu...pa ja do sad nisam imao nikad problema s vozacima Panturista...jer znaju i za forum...a i trojica vozaca su clanovi foruma...
al eto nazalost uvijek mora bit netko "crna ovca" i isticati se po tom negativnom ponasanju... :(

PINTER

E lipa moja dico vako vam stvari stoje ???!!! ;D
Kao i u svakoj firmi tako i u našoj postoje ljudi koji su došli za upravljač legalno preko svih mogućih testova za vozača autobusa . ( a dosta su rigorozni bili bar kada sa ja išao)
A ima i onih koji su došli odjednom da sam BOG zna kako su i odakle ispali.
Samo jednog dana vidiš ga kako vozi bus u tvojoj firmi.
Eto imate vozače buseva koji taj posao obavljaju sa ljubavlju i taj posao obožavaju. A ima i onih koji su diplomu dobili u Bosni i to im je bilo primamljivo kao posao U SVOM JADNOM ŽIVOTU.
I vijerujte mi takvi super prolaze jel se sa svojim lajavim smicalicama znaju ušupkat kome treba  a ova raja koja stvarno cijeni svoj posao samo puši. :-\
Ali nažalost tako je svugdje ne samo u putničkom prijevozu !
I ti pajto nebrigaj što je ovaj psovao .P a on je mislio da si ti neki tajnjak ili slično  ni na kraj pameti mu nije bilo , niti je ikad čuo za ljude sa hobiem. A šta je to ??? pita se on >:(
Ajd nemoj se ljutit evo ja se ispričavam u njegovo ime !!!

mansg313

Vjeruj mi znam ja to najbolje ja sam iz drage nam BIH koju su htjeli idjelit na 100 djelova uopće me ne živcira to sto mi je psovao ni prvi ni zadnji ali kakav sam ja dojam stekao imam 5-6 buseva iznutra i vozači su uvijek bili ljubazni i dali da slikam nisu imali ništa protiv a taj oprostite na izrazu kreten je kasnije rekao otpremniku da sam ja slikao bus a on je njemu rekao ma pusti malog da slika sta ti on smeta u životu nema problema isprika prihvačena  :( ;) :) :D ;D

tomo

jutros na moje iznenađenje u 5:30h linija Osijek-Vinkovci vozio Neoplan Cityliner OS-333-AT.... Ugodno sam bio iznenađen, inače na ove relacije vozi MAN SÜ 313 Lion's Classic ili onaj crveni MAN (odvratan je)...... nažalost nisam imao fotić...  >:(

mate

Danas na AK Osijek, slikano u periodu od 11.00 do 11.45... ;)

MB Vito...OS-671-EN



MAN SU 313...OS-102-HE



MAN SU 313...OS-204-ED



MAN SU 313...OS-771-FH



Neoplan Jetiliner...OS-103-CD



Neoplan Jetiliner...OS-238-HH



Neoplan Transliner...OS-240-HH



i za kraj novitet Temsa Safari...OS-237-IA





S319UL

#42
Danas liniju Osijek - Požega i obrnuto vozio Panturistov Neoplan Euroliner možda? Jel to novi ???



Setra S 419 UL - Pravi Autobus Za Prave Ljude

S319UL

A šta je to? ??? Ne liči baš na Eurolinera!
Setra S 419 UL - Pravi Autobus Za Prave Ljude

mansg313

Citat: S319UL  u Listopad 13, 2008, 19:54:47
A šta je to? ??? Ne liči baš na Eurolinera!
Je euroliner je