Izgled foruma

Autor Tomek, Siječanj 12, 2010, 02:04:22

tamlover

Ispod svakog posta postoji opcija Report to moderator, a tu je i pp koju možete poslati bilo kojem moderatoru ako imate opravdanu kritiku.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tramvajac 92

Vidim da su promjenjene sličice na nekim temama, najbolje mi izgleda Autotrans. Možda da se i na ostale prijevoznike stavi logo?

zvone16

Moram priznat ovaj novi dizajn foruma je ljepši nego prijašnji nekako očima lakši i ljepši .. Jedini prijedlog bi bio ako se može ova sličica forum autobusi.org prebacit malo u desno ( odnosno centrirat u sredinu )
ZvoneXp

Paško

I meni ovaj forum izgleda dosta modernije sada, ali mislim da isto ne bi loše došla koja promjena boje, malo još dodatno urediti.
Header mi sad nikako ne pristaje ovdje, trebalo bi napraviti novi.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

jesrib

Bravo momci!!! forum je dosta ljepsi i privlacniji, samo tako napred... sve čestitke i pohvale team-u autobusi.org!!!
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Bocko

Zašto je forum narančast?
Prošli izgled foruma (plavi) je po meni bio puno bolji

Servis

Citat: Bocko  u Lipanj 15, 2013, 19:22:25
Zašto je forum narančast?
Prošli izgled foruma (plavi) je po meni bio puno bolji

Poremetilo se nakon selidbe na drugi server, bit će vraćeno kad uhvatim vremena.

TAM

Evo par logotipova za temu ostali gradovi. Po meni taj dio izgleda prazno. Sa ovime bi puno bolje izgledao. Jedino nisam baš zadovoljan sa GPP Osijekom taj mi je mogao puno bolje ispasti. Trenutno radim logotipove i za proizovđače jedini problem će mi biti za TAM-a i TAZ Dubravu.

Pulapromet

Šibenik JGP

GPP Osijek

Liburnija Zadar
Dani ponosa i slave!
    

jadrantrans vrgorac

Imam pitanje, kad idem na forum preko Google Chroma početna stranica mi bježi skroz lijevo, a preko intertnet Explorera radi normalno?

Marek

Panoramin logo se ne vidi...


Servis

Obojica pritisnite F5 pa mi recite jel sad u redu.

Marek


jadrantrans vrgorac

Meni ne, kad pritisnem f5 u trenutku je dobro i onda opet pobjegne lijevo!

zvone16

Jeli samo meni ili i drugima ?

Zetu nestala plava boja a troleju nar. boja

ZvoneXp

dominik,

Tako je i kod mene, sad to izgleda bezveze. :-\