Rashodovanje autobusa

Autor maky, Studeni 21, 2007, 08:59:00

markost

Citat: konkordsky  u Ožujak 21, 2008, 12:38:44
Može netko reći u čemu ste se vozili do 1992god,dok nisu stigla rabljena vozila?
Kakav je bio vozni park po pitanju marki?
Večinom su to bili Ikarusi i MAN-ovi(starijeg i novijeg tipa),a na prigradu su bili TAM-ovi i FAP--ovi.

markost

Maky ima si pravo, g.b.116(DAF) nažalost ide u rashod. :'( Stvarno su ga se brzo odlučili rješit,neki dan je vozija ,a danas mu več fali pola djelova.

maky

Danas ja i vedro kraj garaže, kad ono nešto se dimi, smrdi po zagorenom metalu, malo bolje pogledamo, a dva čovjeka se motaju oko g.b. 107 od kojeg su napravili cabrio izvedbu i  dalje nastavljaju s radom... Vetter je već potpuno ispilan, a vidi se da su i DAF-u dani odbrojani. Ovo su vjerojatno posljednje slike ovih autobusa koje ćete vidjeti.




















NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Vidim danas u garaži da u rashod sigurno ide i zadnji zglobni GiS g.b. 105..a bili su tako dobri busevi....   :'(

torrente

ma dajte šta vam je nemojte tako,sad je i mene uvatia neki osjećaj tuge  :'(    al treba to gledat s pozitivne strane,iako znam da je teško tu pronać pozitivnu stranu al eto probajmo :)

markost

Vidim da se skidaju djelovi i sa DAF-a g.b. 42.Bojim se da bi svi DAF-ovi mogli otić u vječna lovišta.

markost

G.b 105 i g.b.42 su več rastavljeni.Maky briši ih iz popisa.  :( 
Inače  je u prometovoj garaži veliko čiščenje i pospremanje.Čekaju  se nove makinje.

maky

Ipak mi se čini da bi jedan od Neoplana mogao u vječna lovišta, a nekako mi nesigurno djeluje i ovaj O305 g.b. 121. Inače su sa ovim malim bagerićem počistili smeće iz garaže, a sudeći po armaturi, nešto bi se trebalo radit...


Dobri stari g.b. 105:




A odoše nam i DAF g.b. 42. Evo, ako koga zanima kako DAF izgleda ispod lima:



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Ovaj DAF bi moga još i ovakav vozit.   ;D ;D ;D

markost

Neki dan si Maky napisa da ti se g.b. 83 čini u dobrom stanju,a danas je več u rashodu.Sa njim skoro ravno iz Žrnovnice,jer je do neki dan  tamo vozija, i MB 0305G g.b. 139.Čudno, sa ceste odma u rashod,a neki več davno stoje u garaži pa nisu u rashodu.  ???

maky

Kad bi mi samo bila jasna logika kojom oni šalju autobuse u rashod  ???
Nevjerojatno, sad mi je malo žao što se nisam nekidan provozao sa g.b. 83. Mogao sam birati dok je bio na Sukoišanskoj i ja se odlučio za đir Neoplanom (a hvala Bogu, a kojeg ću ja drugo izabrat  :)  )...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Evo danas sam nabrzaka uhvatio g.b. 83 i 139...






I odgovor netko-u, 127 još nije na streljani, nadajmo se da ni neće...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Mislim da ce ovih dana bit jos rashoda pa Maky malo obrati paznju na to jer sam ja malo na godisnjem odmoru i prati vas iz Viena.Pozdrav!

maky

Pogledajte g.b. 139 nakon samo 3 dana (ili bar ovo što je od njega ostalo):

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

vidim da su u diru i novi rashodi pa Maky cirni o cemu se radi.