MAN Lion's City

Autor maky, Studeni 21, 2007, 20:07:56

man323

#216 je postao pravi krš od busa otkad je dobio novu posadu. Malo neobično ali vrijedno spomena je to, da je #222 ostao bez zadnje lijeve ratkape. Po pitanju #231 se i dalje ništa ne poduzima, a bojim se da će #220 i #228 voziti sa onim ostacima reklama još dugo.

Neko

Citat: man313  u Siječanj 02, 2017, 23:50:32
#216 je postao pravi krš od busa otkad je dobio novu posadu. Malo neobično ali vrijedno spomena je to, da je #222 ostao bez zadnje lijeve ratkape. Po pitanju #231 se i dalje ništa ne poduzima, a bojim se da će #220 i #228 voziti sa onim ostacima reklama još dugo.

Navodno ratkape sa MANova su nekvalitetno zakačene, lako ispadnu u vožnji, što sam jednom i svjedočio vozeći se autom iza busa.

man323

#422
Nije navodno, nego je istinito. Loše su im kopče koje hvataju rub felge. Na Citarima je to bolje rješeno.
Najpametniji potez kod MAN-ovih ratkapa jest da ih prilikom gubitka zamjene krunama naprijed, ili ih, dok su na sve na broju, zavežu vezicama za kabel za felgu.Tako se to radi na osobnim automobilima ako je pukla jedna ili više kopči što ih drži za felgu.

man323

#222 je dobio natrag svoju ratkapu.

man323

#231 je ostao bez svoje prednje desne ratkape.

Neko

Citat: man313  u Siječanj 03, 2017, 23:30:14
Nije navodno, nego je istinito. Loše su im kopče koje hvataju rub felge. Na Citarima je to bolje rješeno.
Najpametniji potez kod MAN-ovih ratkapa jest da ih prilikom gubitka zamjene krunama naprijed, ili ih, dok su na sve na broju, zavežu vezicama za kabel za felgu.Tako se to radi na osobnim automobilima ako je pukla jedna ili više kopči što ih drži za felgu.

tako rade i privatnici na MAN autobusima

man323

Vezica od kunu, dvije je "besplatno" rješenje u odnosu na nabavku novih ratkapa. Upoznat sam da jedna ratkapa za Citara dođe oko 1500 kn, pa logično računaj da za Lion's Citya košta 1800 - 1900 kn. MAN je uvijek malo skuplji što se tiče dijelova.

Neko

Citat: man313  u Travanj 19, 2017, 20:04:08
Vezica od kunu, dvije je "besplatno" rješenje u odnosu na nabavku novih ratkapa. Upoznat sam da jedna ratkapa za Citara dođe oko 1500 kn, pa logično računaj da za Lion's Citya košta 1800 - 1900 kn. MAN je uvijek malo skuplji što se tiče dijelova.

Ratkape sa Mercova ne otpadaju jer su kvalitetnije izvedene, ali sa MANova ih ima svukud uz puteve i ceste

elez

#216 je definitivno najgori City prve serije. Neudoban, klapa i buka u njemu je nepodnošljiva. Za razliku od ostalih njemu je počela ruzina izbijat i to sad izgleda uzasno prema limun žutoj boji. Motor mu je okej, al počeo je  dimit sto dosad nisan primjetio kod ostalih Cityja. Ako nesto hitno ne poduzmu ostat ce bez njega  :-\
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

josipgrgin

Da se i ovi bus ne zapali pa onda opet jedan manje.Zalosno sto se busevi ne odrzavaju izgleda, to njima nije poznato  pa ce ovi sadasnji autobusi za koju godinu svi u staro zeljezo, ako se sto ne promini

XDonald

Nevirujen da ce do toga doc jer nije u toliko losem stanju ko i SG 313 , vjerojatno mu treba ocistit hladnjak motora kao i Conectima onda, pa nece prokuhavat vise. Od reklama jos nisu ocisceni #220 i 228 na gotovo istin mjestima , a na #220 je stavljena reklama preko tih ostataka (vidi se bila crta povise vozaca).
Primjetio san i da im grijanje opcenito radi puno bolje od hlađenja.

man323

Rezultati prolaznosti Cityja na tehničkim pregledima (prvoj seriji je registracija u ožujku i travnju, a drugoj u svibnju):

Lion's City 2007.

#216 - sve uredno
#217 - sve uredno
#218 - sve uredno
#219 - sve uredno
#220 - pad na TP-u, razlozi: nedostatak naslona za ruku, polužje ovjesa ima preveliku zračnost
#221 - sve uredno
#222 - pad na TP-u, razlozi: nedovoljna učinkovitost pomoćne kočnice
#223 - pad na TP-u, razlozi: zračni/hidraulični cilindri imaju preveliku zračnost

#224 - pad na TP-u, kočna crijeva su neispravna, propusnost zračnih cilindara
#225 - sve uredno
#226 - sve uredno,
#227 - sve uredno,
#228 - pad na TP-u, zauljenost morora, zračnost poluge volana prevelika
#229 - sve uredno,
#230 - sve uredno,
#231 - pad na TP-u, zauljenost motora,
#232 - sve uredno

Lion's City (2013.)

#296 - sve uredno,
#297 - sve uredno,
#298 - sve uredno,
#299 - sve uredno,
#300 - sve uredno,
#301 - sve uredno.

sniff

Odlične informacije, što se s najstarijom ekipom ?

man323

Upravo radim na tome, a rezultati starijih autobusa (Sanosa, Conecta, SG-ja i ostalih) će osvanuti zajedno u temi "Vozni park - komentari".

elez

A ne smeta im na TP to sta na #218 ne radi stražnji displej? Presmisno
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...