Kilometraže

Autor maky, Siječanj 18, 2008, 22:15:58

Lion's Driver

Citat: MAN464  u Rujan 07, 2016, 18:55:12
U pajdo to ni oni neznaju koliko su puta posli s 0  perfeto

rofl a sta mislis zasto to pitam  ;D  rofl
a usput bi i volio znat

RegioBus

Nisan zna da Connectoi imaju malo kilometara s obziron na ostale, bar #207 ima malo. Ima nepunih 730000km.

Shole

a kolko imaju ostali ?

RegioBus

E to ne znan al uspoređujen ih sa SG 313 jer su isto godiste i u isto vrime došlie, a npr. Gb.188 je priša 1000000 km prije koju godinu, a pretpostavljan da ih još ima.

Paško

Mislim da ipak nije prošao milijun tada kada je pisalo, nego malo kasnije. #207 vjerojatno ima takvu kilometražu jer je najčešće po kanalu od svih Konektora. Inače, brat mu #205 ima 1 040 000, Classic G #255 880 tisuća, a City #223 preko 900 tisuća.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus


qwertz

MAN gb.259 ima 703000km

roko

#285 ima skoro 260 tisuca km i pisalo je oko 11 200 h (predpostavljam radnih sati)

Paško

#270 za mjesec dana slavi devet godina od dolaska u Promet i na satu ima 604 tisuće, što je za jedno 300 000 manje od pojedinih Classica G koji su stigli u isto vrijeme. #271 ima negdje oko još 50 tisuća manje od #270.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Ispod prosjeka.

Nego, koliko ono Citara ima mjenjane motore tj. nove??
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Shole

novi motori na Citarima ??  Pa kod nas voze još svi Conecti iz 2005. (a pogotovo Citari 2007.)  a da nijednom nije niti otvaran motor. 

elez

Voze i nasi Conecti al Citari su uzasno losi, puno kvarova i stajanja po garazi... Po meni  nisu se isplatili
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Shole

Pa isti motor je u jednima i drugima  OM457 od 299KS

elez

Znam da je isti, al govorim ti sto vidim, a to je da je neki citaro stalno na kanalu skupa sa sg313, neznam kako al nekvalitetni i nepouzdani su. Mozda se Rijecki citari bolje odrzavaju al nasi su uzas, pogotovo zglobni.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

Sad baš da su užas i nisu, ali nisu bajka, ali i održavanje je tome dosta doprinijelo. Davno smo još na forumu pisali o promjenama motora - mislim da je #273 ili #274 došao s nekom greškom iz tvornice, a na #271 je nedavno mijenjan nakon zapaljenja. Mislim da na nijednom od #266 do #269 nije mijenjan motor, a za ostale bih trebao provjeriti.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!