Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

Pozega

Pred 2-3 dana Setra 315 GT-HD u staroj shemi došla u Požegu prazna,danas ju vidim u garaži na parkingu(ne vidi se gbr.),ne znam je li došla na sređivanje ili možda ostaje jer čini mi se da APP-u fali buseva,garaža je uvijek prazna i puno starih je rashodovano i prodano te dosta ih vozi na osječkim linijama.

mate

Mozda je tu na ispomoci APPu, posto je dosta buseva otislo za Lourdes, k tome kad dodas skolske izlete po Hrvatskoj, vjerojatno je da fali buseva, jucer je eto 1162 vozio isto liniju za APP, te danas je vozio Vukovar-Rovinj

Tomek

Na Lošinju hotel bus danas vozila Setra gbr 1050.
Ne znam gdje je 1420.
A kod Ravne Gore viđen Mercedes O404RHD u zaustavnoj traci sa dignutom zadnjom haubom, mislim da je linija ZG-Rab i da se radi o 1009, čini mi se da je tamo duže stajao u kvaru(u smjeru zapada)

Majstor

Jedno pitanje 1426 Neoplan Euroliner 3-os. Kuda pripada jer na slici ima tablu Dubrovnik- Pula ili grijesim ???
Samo mi sudite pošteno !

5AR

#364
1263 iz Pj  Korčula u Pj Umag , 1335 iz Pj Rijeka u Pj Korčula.

Citat: Majstor  u Srpanj 19, 2013, 22:38:15
Jedno pitanje 1426 Neoplan Euroliner 3-os. Kuda pripada jer na slici ima tablu Dubrovnik- Pula ili grijesim ???
Ne grijesis sa natpisom na tabli, mozda je u Istri a mozda i nije jer je sezona a tad su svi svagdje. Moje misljenje je da je zamjena za izgorenu Setru 1297

strujko

Danas Setra 415 GT-HD 1185 na Pula-Subotica.

mate

1207 vozi kosarkasku repku Hrvatske na priremama za nadolazeci Eurobasket u Sloveniji, tjedan dana su u Sl.Brodu (1.-8.8.)

S-line

Na kojem području se trenutno nalazi Setra (garažni broj 1263) i na kojoj je trenutno liniji?
---Setra S317UL---

mate

Autotransovih 9 buseva je otislo za Stuttgart s pripadnicima Armade na danasnju uzvratnu tekmu zadnjeg pretkola EL

shef

Nadam se da nitko od vas forumaša neće ovo zamjeriti, ali kao Riječaninu i navijaču Rijeke danas mi je puno srce, pa u to ime 1377 koji je izgleda za stalno službeni bus (vozio je ekipu i na aerodrom i s njega, a i prije toga)...



izvor:portal NL
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate

Kolega, nema ti sta tko zamjerit. Zasluzili ste da se prekrasna rijecka prica nastavi i traje dalje, steta prekinuti lijep niz pogotovo dok ekipa s srcem igra :)

lussin

Pozdrav svim forumašima,eto me nov član lussinpicollo.

Kao prvi post,eto moram javiti da je 1420 izrazbijan,čitava lijeva strana prednjeg branika u selotejpima,a pola desne strane izgrebano.Nemam sliku  :-\

Marek

Stanje 20.08.




Stanje 25.08.



Scarface

Danas sam ušao i kratko sjedio u busu gbr. 1379 (416 gt-hd), sestra je išla s njim na liniji ZG-Vela Luka i bus brutalno izgleda, kak izvana tak i iznutra, sjedala su predobra, ima ih 55 što i priliči na 13 m dužine. Koliko sam vidio, sve njihove 416-ice comfort class imaju isti interijer, stvarno su jedni od najljepših buseva u Hrvatskoj.

Bari

1170 ima novi @ dizajn
Najnoviji MAN Lion's Coach 1439 ima karlovačke registracije, zna li netko razlog?
KREPAT MA NE MOLAT !