ATP Šibenik - garaža i rashod

Autor Tomek, Siječanj 26, 2011, 02:17:02

actros

sva tri su se spustila sa Krke... regio je doša prije par dana

podgora

Jeli ovo ostaje ili su samo parkirali

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

BareVD

Navodno sve ostaje

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


MAN19464

Koliko je bivših Zet-ovih autobusa u rashodu?

Teutonic

2 Mercedesa ako se ne varam.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk


sibencan

BJ 438-FZ, BJ 439-FZ, ŠI 698-CS - rashod
BJ 907-FA - kvar?
Stigle su dvije prinove, Iveco Crossway i neki mali minibus kao u Pražena.
1997 - 2017

Teutonic

#51
Za jubilarni 900ti post  ;D
Slike nisu moje,ali dobio sam dozvolu od autora slika da ih tu stavim (nećete ih nigdje drugdje naći).Znači kako je reka šibenčan prinove su Iveco Crossway i Rošero First (29+1+1).
Zanimljivost je da su Crossway i Rošero novi novcati,šta bi značilo da Autotransport d.d. Šibenik (u stečaju),na sveopće iznenađenje ima dva najnovija autobusa u regiji a i šire (ko bi ikad pomislija prije pola godine da će se to desit).
Neslužbene informacije,kako mi je vozač reka,su da će Crossway šibati Zadar-Split i obrnuto,te kraće međugradske linije,umjesto prigrada (navodno ima dobra sjedala),a ovaj Rošero kad ga registriraju mogu jedino za takozvane nerentabilne i školske linije koristiti.
BJ-907 FA te ŠI-595 GA su zakuhali te su u kvaru,mogući rashod za ŠI-595 GA zbog nedostatka dijelova u regiji.
Treći novitet je Irisbus Citelis star nekih 10 godina,zanimljive boje,bez registracija.
Osim toga duže vrijeme se očekuje nekoliko niskih Setri,navodno iz južne Dalmacije,a zadnjih dana je iz Makarske doša jedan kombi sa 8 sjedala,vjerojatno traffic ili vivaro (ne znam iz koje firme jer nema natpise).

Teutonic

Za početak vam predstavljam novi logo atp-a,neutralan sam nekako ali ono dobro je štaš (trenutno je na 3 citelisa i na rošeru-crossway je zadnje vozilo sa starim logom).

Teutonic

U međuvremenu nebi trebalo zaboravit one u mirovini,poput ŠI-792 DN koji je tu na jesenjem suncu na posljednjem počinku.
ŠI-967 FL nije prošao tehnički i postoje šanse da će ga rashodovat,prije toga su u njega ugradili BusCard (ugrađen je u većinu ako ne sve mercedese,u ŠI-205 GB,ŠI-133 DP i ŠI-794 FZ,koliko znam).

Majstor

Koliko imate ovih shitelisa i sa kojim mjenjačima Zf ili Voith ?
Samo mi sudite pošteno !

Teutonic

Imamo 1 hibrid koji je na probi i 3 koja čekaju rege.
Kako nisam vozač,za mjenjače ne znam i zaboravio sam pitat,valjda će neko znati  ;D

zlepur1

Žuti je počeja voziti na gradskoj za Šubićevac ali odma sam naša dvi falinke.Prva i najbitnija je da ne radi displej ili ga ne znaju uključiti, a druga je na poklopcu motora vidljivo ispod žute boje nekakva plava , ili je udaren pa je primazano, uglavnom se vidi da je ručno rađeno.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Teutonic

#57
Subota predvečer u garaži,iako je bilo dosta autobusa,dosta ih je bilo i na posebnim vožnjama.
Prvo ono poznato otprije:

Teutonic

Zatim nešto noviteta i jedan oldtimer:

Teutonic

I za kraj rashodi;
ŠI-975 FL koji tu od početka godine,ŠI-453 FK kojoj je počelo čerupanje,i jedan od Volva B10R,ako se ne varam,netko je pitao za sliku kabine  ;)
Drugi od rashodovanih mercedesa je ŠI-974 FL.