Setra

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:32:40

ROAD

#315
Kod Kantića u BiH na probi Setra S516 HDH.





Fotke od prijatelja.
NEOPLAN VIP CLASS

Setra Top Class

#316
 mad057   thumbs

Inace slike moje i prvi puta vidim da su tu :Ovv ::|



shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Osoblje

Stigla nam je jedna Setra S515HD u Hrvatsku na trening Eco vožnje, za početak ju testiraju Autotrans i APP vozači. Slika sa našeg Facebooka


Inače na testu sa Euro 6 motorom pod punim opterećenjem vožnja po autocesti Setra S515HD je postavila nevjerovatan rezultat potrošnje 21 l/100km
http://media.daimler.com/dcmedia/0-921-1544733-1-1544907-1-0-0-0-0-0-0-0-0-1-0-0-0-0-0.html
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

telige

A da pokušaju taj test izvesti u 7. ili 8. mjesecu pri vanjskoj temperaturi od 32-35 stupnjeva?
Nema me.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

ROAD

Blaguss ima ja mislim 3-4 ovakvih Setri.
NEOPLAN VIP CLASS

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


altenator

Pa onda je bila sprijeda razbijena i promjenjen novi branik

lussin

I mislio sam,hvala na odgovoru ;)

lussin

Ne znam jeli itko čuo (ili je čak bila na forumu) za onu Setru S 317 HDH šta su je zaustavili negdje u Njemačkoj. Inače,kako navode novinari imala je dovoljno kilometara da obiđe Zemlju. Pod joj je bio u raspadu i čak su se sjedala iščupala. Užaš sve u svemu...

Marek

S415HDH & S417HDH



actros

"malim koracima naprijed" - nedonosi neke mega promjene, a zašto i mjenjati nešto šta valja  thumbs