Autopromet, Slunj – fotografije

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:56:22

Tomek

Sezonska linija Zagreb - Novi Vinodolski


5AR


5AR

Citat: 5AR  u Srpanj 21, 2008, 19:46:36
Danas opet Setra na liniji. Vidio sam ju na cesti u letu, ima između šajbe i maske na mjestu gdje piše exclusive ***** žuto, učinilo mi se je kao šprickit (jučer je nije bilo,   ??? možda je imala sudar  :-\ pa su ju pokitali bez farbat) a kad sam malo posložio kockice to su ju unakazili za školski prijevoz.  :o


man750

Zar pravilnik o prijevozu djece ne kaze prednji i zadnji kraj u potpunosti zuti?
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

Tomek


stipe15

Jesu li ovo sve njihovi autobusi?Ako jesu trebalo bi napravit izmjene voznog parka,jer ode ima više 260A119 nego šta je navedeno u voznom parku.

Tomek

Polako stipe, imam slike jednog po jednog, ali to malo pričekajte, ni ne vide se svi ovdje  ;)

Tomek

Evo još dvije slike, sad moram ići naći se s makyjem, a kad se vratim ostatak Slunja koji nam je sakrio već polako zaboravljene TAM-ove



Probajte pogoditi garažni broj ovog ljepotana u ATR-u


Tomek

Pa da počnemo s onim što sam obećao

Školski Master



1. od 3 TAM-a 260A119 -- ovaj je drugačiji jer ima crne okvire prednjih svjetala



Ovo je vjerojatno TAM 190A11, uglavnom legenda



Zatim 2 TAM-a 260A119





Mercedes O404 mali, pogledajte liniju



MAN koji često navrati i do Zagreba



I onda prvi od 2 TAM 190A110 koji su nabavljeni od Autotransa







I drugi koji je u ATR-u bio broj 772











Stražnjice:













I jedan rashodovan TAM sa TAZ znakom




Tomek

Neko vrijeme ga nisam viđao,ali njihov TAM331 opet redovno dolazi u ZG



A evo i novosti u AP Slunju, sivi MB O404 koji je dosad bio kod Eni kona, već naveliko vozi njihove linije i ima naljepnicu novog vlasnika na vratima


busfan

Jel ovo pored nova redizajnirana 415HD od AT Karlovac? Nju jos nisam vidio na forumu ???

busfan

Ima bijela Ka-2100-ak 2006god, ali ova je koliko vidim sa novim maglenkama ili se meni cini ???

kriticar

Citat: busfan  u Listopad 31, 2008, 20:46:49
Ima bijela Ka-2100-ak 2006god, ali ova je koliko vidim sa novim maglenkama ili se meni cini ???
ta za koju pitaš ima reg KA-2112-AK i nabavljena je prije koji mjesec. Pokušat ću pronaći slike i staviti ih na forum u odgovarajući topic.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

zvone13

Jutros sam je slikao u Karlovcu izgleda da je ova Setra imala sudar , razbijen je zmigavac na vozacevoj strani i prednji braniki ili maska kako da to nazovem. STETA!

Evo slikica  slabo se vidi , mobitel.

EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje