ex Krka promet

Autor prljavibluzer, Svibanj 23, 2008, 22:52:25

im

danas san vec drugu subotu za redom vidi njihovg man i smjera imotskog prema trilju a tama iz suprotnog smjera!!

tamlover

Ima vijest u crnoj kronici, ali nek ostane i ovdje slika nesreće starog Volvača (by PIXSELL, Večernji list)
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Shole

A šteta.  Još će završit u rashodu zbog ovog. Ko zna ima li uopće rezervnih djelova

stipe protega

Neće završiti u rashodu.Mi u Šibeniku izradimo sve dijelove kao orginal,ako su od lima ili plastike.Far mislim da odgovara od kamiona Man 1-godina proizvodnje1979 - 1987.Ne znam koliko vam je poznato,znate li da su se poklopci bunkera od Eurobusa AV 120 proizvodili u obrtničkoj radionici negdje u zagorju,a kokpit u Ivanič Gradu.Dobar nacrt i apkant presa i hidraulične škare čuda naprave.

Shole

#49
Citat: stipe protega  u Ožujak 04, 2012, 09:33:28
....znate li da su se poklopci bunkera od Eurobusa AV 120 proizvodili u obrtničkoj radionici negdje u zagorju,a kokpit u Ivanič Gradu.Dobar nacrt i apkant presa i hidraulične škare čuda naprave.

Nekad bilo sad se spominjalo.  Ko šljivi obrtničke radionice, sad moraju uvoznici zarađivat na šrot robi.  Otvori neku kvazi firmicu "Export-import svašta-nešto d.o.o.", dofura robu iz Kine ili Bangladeša i proda ju ovdje po cijeni koda je iz Švedske.  I sve to iz fotelje.   A spomenuti obrtnici koji otplaćuju kredit za prešu i imaju 3 zaposlena stručna radnika i plaćaju državi redovno sve doprinose i poreze  nemaju posla.   Onaj prvi ne plaća ništa, nakon dve godine zatvori firmu i otvori drugu " Import-export nešto-svašta d.o.o." i ajmo jovo nanovo.

Priča iz Hrvatske

stipe protega

Mogu Vam i postaviti neke slike dijelova ako je netko zainteresiran.Pa mi ovdje smo znali posuditi plastične dijelove sa drugog autobusa,napraviti kalup ,vratiti čovjeku njegove dijelove i iz kalupa dečki koji rade brodove od plastike naprave dio.Kad smo bili u nekakvim pregovorima za popravak setre Autoturista trebali smo kupiti nove dijelove prednjeg kraja-tako je bilo dogovoreno i onda nas je čovjek iz Slavonskog Broda molio da mu posudimo da može izraditi kalup i da će nam platiti posudbu dijelova,ali nismo dogovorili posao tako je propalo.
To je onaj čovjek koji u Slavonskom Brodu izrađuje maske za Neoplane sa okruglim farovima

peron24

Krkini autobusi od ponedjeljka voze liniju br.5 Tržnica-Meterize koju je dosad vozio Kornatitours.

peron24

#52
MAN NU 263 reg. ŠI 631 CT zadnjih desetak dana prometuje na liniji Tržnica-Meterize
http://i993.photobucket.com/albums/af60/peron25/Picture028.jpg

peron24

ŠI 718 VB prebojan u narančasto.Boja je OK ali opet bi bilo ljepše da su ga ostavili plavog

Paško

#54
Citat: tamlover  u Ožujak 03, 2012, 14:41:51
Ima vijest u crnoj kronici, ali nek ostane i ovdje slika nesreće starog Volvača (by PIXSELL, Večernji list)
http://i294.photobucket.com/albums/mm99/tamlover_photos/Krkaprometbus.jpg
Jel itko zna što je na kraju bilo s ovim Volvom?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

5AR

Da li je neko upućen u posao ove firme jer sam čuo da su izgubili koncesiju na prijevoz u NP Krka i sad su tamo autobusi Autotransa!?

LuckyLooser

Citat: Avtomontažafan  u Kolovoz 12, 2012, 23:54:53
Citat: tamlover  u Ožujak 03, 2012, 14:41:51
Ima vijest u crnoj kronici, ali nek ostane i ovdje slika nesreće starog Volvača (by PIXSELL, Večernji list)
http://i294.photobucket.com/albums/mm99/tamlover_photos/Krkaprometbus.jpg
Jel itko zna što je na kraju bilo s ovim Volvom?

Ništa. Popravljen je i vozi. Snimljeno 24.06.2012. u NP Krka

peron24

Jedan od dva Volva B10R kupljena '98 na liniji za Šubićevac,ovo je ŠI 501 AU

Nedjeljom naravno vozi ovaj minibus kupljen '97,privatnik misli na štednju goriva

Ponos grada i firme,jedan od dva MANa NL 313

VISEON

Prinova u voznom parku, modri MAN NU 313 s dvoje vrata. Linija kao i ova posljednja 3 koja su dosla prije njega.

Avtomontaža

Vozio sam se dva puta u Volvu B10R i jako je dobro održavan izgleda puno bolje od ATP-ovih abenri i jedanput u TAM-u jako je dobro očuvan. Meni se baš sviđa njihova shema bojanja.