ZENICA BUS, Zenica

Autor busfan, Prosinac 27, 2008, 15:48:32

busfan

Zenicabus d.o.o.
Zenica, Bulevar Kralja Tvrtka I 34
tel. +387 32 403720





Bijeljina-Zenica

busfan


Danas u Bijeljini, izgleda da je ovo novost kod njih. Skoro se ovakav prodavao kod sgh-gmbh.de

aaaaa

ma ovaj Neoplan je kod njih ima više od godinu dana....


busfan

Jetliner i danas u Bijeljini

busfan

Izgleda da je ovo ex Bricic

Koliko je bolje izgledao kod Bricica :-\

aaaaa

#6
Citat: busfan  u Veljača 20, 2009, 17:54:50
Izgleda da je ovo ex Bricic
http://i163.photobucket.com/albums/t287/busfan_2007/zb116.jpg
Koliko je bolje izgledao kod Bricica :-\

Jeste ovo je ex Bricic i sa manje udaljenosti još se vide tragovi starog natpisa...slažem se da je kod Bricica bio u puno boljem stanju...

transturist

Ovaj Cityliner vec dvije sedmice stoji na AS u Tuzli zbog problema sa elektronikom.

ahmoo

Neki dan vozac crvenog NEOPLANA glumi "SUMAHERA" na relaciji Zenica - Tuzla dole negdje iza Maglaja, jednostavno covjek se odjenom stvori straga....i hop hop ode daleko ispred! Do Doboja ga nisam uspio stici....
:D :) :D ;)

mirzony

Prije par dana vozio sam se u ovom neoplanu iz Mostara za Bugojno. Mogu reci da i nije u nekom extra stanju kao sto se i vidi  na slici. Moglo bi se posvetiti mnogo vise veremena na odrzavanje. A s obzirom da je autobus na slici ucestvovao u nekoliko usesa nije ni cudo sto ja u ovakvom stanju.
Mirzony.

transturist

Danas na liniji Tuzla-Zenica ovaj Cityliner. Odavno mu je vrijeme za farbanje ali izgleda da nikome u Zenica busu ne pada na pamet
da ga renoviraju. Steta, jer sam primjetio da ima odlicna sjedista, profilisana i sa debelim naslonima koja se vise ne ugradjuju u Neoplane a i klima uredjaj mu radi.


mb0404

Ma vrjeme je njemu odavno za renoviranje kompletno.Vidio sam ga ja prije 9 dana u Doboju na autobuskoj,steta za taj bus sto tako izgleda ipak je to Neoplan

tomo


The_Dubster

njihov potpuno bijeli neoplan, koji je jako star sudeći po prednjoj maski ;)


elvis

To je izgleda ovaj sa slike par postova iznad od clana transturist za kojeg je komentarisano da mu je vrijeme za farbanje,drago mi je da su se sjetili uraditi nesto na njemu