Vozni red

Autor kastavac, Srpanj 07, 2008, 20:04:20

tramvajac 92

Nema nigdje prometnika koji bi rekao, stani, otišla su 2 unutar 5 minuta i da ga pošalje za kojih 10 minuta?

mivano

Pa često su se znale vidjet po tri petice prije kad su bile one lude gužve, dok nije bila dovršena zaobilaznica.
Ne znam čemu se Bocko čudi. Ja sam čak jednom vidio 4 jedanestice koje su čekale zbog sudara TAM-a 510 i auta na zavoju niže Lokve.

Boki651

Sutra će ih 7 biti skupa, kako su naši ljudi komotni i svatko se u svom autu vozi sam. Pod hitno uvesti zabrane za gotovane koji i u trgovinu pred kućom idu autom.

kico101

Bas me zanima zasto je nestao onaj zadnji polazak u 23.30 na 4-ci, koji je funkcionirao samo za zimskih praznika. Nekako ne vjerujem da bas nema interesa za zadnje polaske.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

borg

Prošli vikend 103 koji sa Jelačića kreće u 0:00 došao do okretišta na Drenovi za 18 minuta. S tim da je krenuo oko 0:06 a došao u 0:24. Onda je čekao do 0:28 i krenuo dalje.
Da je poštivao vozni red, gore bi stajao čak 12 minuta. A nije vozio baš prebrzo. S obzirom da je 103 sada kružna linija, ima li nade da prilagode taj v.r. pa da šole odmara u gradu na Jelačiću? Recimo da kreće na puni sat sa Jelačića kako je i do sada bilo, a sa Drenove +18 do najkasnije +20 minuta u odnosu na polazak s Jelačića... Pa ako bi ponekad zakasnio 2-3 minute to nije nikome problem jer i tako uglavnom putnici ulaze DO Drenove, i idu u grad piti  pivkan A izgubilo bi se ono gotovo redovito kasnije kretanje s Jelačića i čekanje na samoj Drenovi, čime bi i put do Kozale trajao sveukupno manje od pola sata što je već isplativo... Bilo bi baš kao na liniji 4 kad je u pitanju Fiumara. Zato na takvim linijama tipa 103 bolje postaviti optimističan vozni red nego ležerni pa da ti ode ranije... Samo kažem tj. pitam...

kico101

Od ponedjeljka novi vr na 11-ci. Vidim da su pojačane vožnje za Viškovo ( 15 polazaka dnevno radnim danom ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Matija87

#66
sad će u 20.10 bit još puniji bus kad bude išao i do Garića...treba stavit zgloba i nek ide Ri-Garići-Marčelji-Viškovo-Saršoni-Ri il obrnuto ko nedjeljom šta ide u 11.30 674

NP-549

#67
Zbog tih nekoliko ljudi više neće trebat monotral. 
Ne sviđa mi se baš taj novi vozni red. Ne kužim koji mu je smisao,  povećat broj polaska za Mladeniće ili povezat Gariće i Viškovo ?  Na kraju će još doć na ideju da bus vozi samo do Saršona a sve drugo da kruži minibus.

I totalno bzvz što su Garići dva puta u voznom redu u B smjeru. I koje sad da gledam ako oću u Rijeku ?

Matija87

ma nisam samo mislio radi tih par ljudi nego rasterečenja radi al dobro nije problem ni da ide solo ajde
da bezveze totalno , samo će ljude zbunit , jer nikog nije briga kad dolazi bus u Gariće već kad ide za Rijeku od Garića. Ja mislim da su oni to stavili čisto da se vidi razlika između polazaka (Ri-Saršoni-Garići-Viškovo-Garići-Saršoni-Ri) i (Ri-Saršoni-Garići-Viškovo-Saršoni-Ri)

mivano

#69
E, ovom se promašaju nisam nadao.
Lokva: 8:30 9:35?!!!! 9:45  itd.

Nema po sat vremena busa i onda odjednom u razmaku 10 minuta oba. Ovaj iz Viškova će naravno kasnit i to će onda rezultirat time da će ić oba u isto vrijeme.

Moji prijedlozi:

Prva varijanta:

Izgleda da će trebati razdvojiti to na dvije linije. Ono što ja već duže vrijeme zagovaram.

4B Jelačićev trg - Kozala - Gornja Drenova [do Brda vozi ljude i onda ide okrenut u Saršone dok se ne napravi okretište] (skinuti jedna kola s linije 1a). Vozi u međuvremenu kad nema 11-ice za Saršone ili dalje.

Dakle, polasci s TBJ (radnim danom - 1 solo bus - Citelis/Conecto): 5:00 (zatim svaki puni sat) - zadnji polazak u 22 sata.

Povratak: svaki sat u 40. Zadnji polazak s Brda u 22:40.

I još bi se uštedjelo. Manje kola za Lokvu nego sad.

Druga varijanta:

Ukidanje svih polazaka iz grada direktno za Lokvu. Minibus linije 5B, kad ne vozi tu liniju prebacuje se na liniju 5C (Drenova - Benaši - Lokva - Brdo). Okreće na stajalištu Brdo. Samo skrene na ugibalište preko ceste. Tu bi bila i korekcija.

Ušteda: Ukidanje svih polazaka 11-ice za Lokvu. Naravno, taj minibus onda vozi i nedjeljom.

Treća varijanta: Sve ostaje kao i dosad, uz uvjet da se i dalje vozi ovaj minibus 5C, ali samo s polascima s Drenove u 8:55, 10:45, 16:55, 18:50, 20:45. Povratak s Brda: 9:00, 10:50,  17:00, 20:50.

Najskuplja varijanta.


NP-549

Koliko vidim 3 stvari su promjenjene:

- 7:50  Lokva je produžena do Saršona,  povratak s Lokve 15 minuta kasnije nego do sad.
- 9:00  Saršoni imaju povratak 20 minuta kasnije nego do sad.
- treću stvar moram priznat da baš i ne kužim;  monotral koji ide iz Garića u 7:05 sad kreće s Viškova u 6:55.  Šta se time dobilo ?  Očito je netko s Viškova tražio da ima bus za Drenovu ili Kozalu.

Trebalo bi napravit kompletnu reorganizaciju linija  19-20-21  kad se otvori nova cesta D427 za Marišćinu,  i  linije 11  na način da se jedna ili obje linije prusmjere na novu cestu do Trampovog Brega umjesto preko Pehlina,  i dolaskom do Marčelja da se sve vraćaju preko Garića.  S druge strane, svi polasci linije 11 do Garića da u povratku idu kao linija 20

mivano

Lokva u 9:35 ima povratak s Lokve u 10:30, to si zaboravio.
No ostala je rupa imeđu 18:20 i 19:15, a ovaj u 17:45 i dalje ima Garažu preko Grohova. Zašto ne bi taj u 17:45 išao do Saršona, a povratak iz Saršona u 18:40?

Ova rupa nedjeljom u 9:25 pa 10:35, pa 10:55 je bezveze.

Ova reorganizacija bi bila zanimljiva, samo bi nastali veliki otpori možda...

NP-549

Otpori čemu ?  kružnoj vožnji 20-11  ili obilaženju Pehlina ?

mivano

Otpor novome. Nisam rekao da je tvoj prijedlog loš nego je pitanje bi li u Općini Viškovo pristali na nešto takvo.