Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

prometnik

onda nije to samo do goriva problem... nista cudno  kava
kupi kartu spasi Promet

Sule

#169 njemu nije do voznje evo ga opet na sredini ceste kod sjeverne luke :D

elez

danas na liniji 5 malo iza podne ostao Citaro (#?) u kvaru na semaforu kod Pujanki
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

#558
Prijatelj mi šalje slike, #192 ::|
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

pa sta se ovo događa zadnjih 10-ak dana sa kvarovima?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

man323

Kvare se, kao i obično najneodržavaniji busevi u garaži - ekipa iz 2003., a u tu grupu spadaju Conecti / G, i SG 313.

elez

kvare se oni svi jer se ne održavaju i ugrađuju se nekvalitetni rezervni dijelovi... žalosno, a uz malo paznje svi su ti busevi mogli bit ko novi
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

man323

MAN-ovi iz 2013. rijetko kada prave probleme, jer njih održavaju u MAN -ovom ovlaštenom servisu u Dugopolju. Razlog tomu je nedostatak odgovarajućih alata kod Prometovih mehaničara.

elez

to o alatu nezz al ovo o rezervnim dijelovima me najviše živcira jer ne razmišljaju o posljedicama ugradnje škart robe...
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

man323

#564
Ajde ti ugradi originalne dijelove koji su dosta skuplji od zamjenskih, pogotovo kada nemaš novca. Osobno znam da su originalni dijelovi najbolji, i da s njima nikada nema problema. Dugotrajni su, kvalitetni i sigurni -> zato ih moraš platiti malo više.

elez

mogli bi kad firmom nebi upravljali idioti i kriminalci... koliko se samo karata proda i oni uvik posluju u minusu. pa dokle više tako? ::|
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Shole

Te fore o prodanim kartama moš okačit mačku o rep.  Javni gradski prevoz ima toliko velike troškove svugdje u svijetu da je normalno da se subvencionira barem 70%.  Pitanje je kako Promet uspjeva naplatit te subvencije od Grada Splita i okolnih općina

Neko

Potpisujem sve, ideja javnog gradskog prijevoza je da bude servis građanima, po prihvatljivo niskoj cijeni karte ili čak besplatno, s tim naravno da subvencija ide od 70% do 100%. U gradu Splitu očito to ne znaju i ne žele znati. Ovo što radi npr. Dalmatinac nije nikakva konkurencija, to je na tragu Uber naspram legalna taxi služba. Znači Promet opterećen dopusnicama za linije, povlaštenim cijenama karata, naspram Dalmatinca, kod kojeg nema za nikoga ko uđe u vozilo besplatno, a o prijavi poreza na prodane karte bi se također dalo razgovarati, po ugledu na ugostitelje, prijaviš prometa minimalno, za maksimalnu zaradu, jer ne zaboravimo kafiće je u tome zaustavio u velikoj mjeri Linić sa fiskalizacijom računa.
S druge strane Promet uredno obračunava i plaća sva davanja prema državi koja su također nemala stavka. Jadna je onda takva nelojalna konukerencija. Nažalost građani vide sam nižu cijenu karte i autobus stariji od većine Prometovih ali čist i uredan, pa daje dojam novijeg.

elez

o tim ilegalcima kao Dalmatinac i Denis se neda raspravljat jer ovo što oni rade u drugim državama nebi prošlo. nadalje Promet se po zakonu naplaćiva od opcina po pitanju subvencija, samo sta neko ocito toliko dobro radi svoj posa da uspije zamracit veliki dio subvencija... zalosno al istinito
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

markost

Danas se malo zapalija #271. Vozač sve sam izgasija aparatom za gašenje.